Počela je crowdfunding kampanja za luksuzno ArtekL

poruka: 8
|
čitano: 2.678
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Počela je crowdfunding kampanja za luksuzno ArtekL".
14 godina
neaktivan
offline
Počela je crowdfunding kampanja za luksuzno ArtekL

Ne cini mi se nit preluksuzno nit preinovativno, pozicioniranje napajanja je straight outta 2003.

Ova screw-less fora mi je retardirana jer se radi o mrtvom kučištu, na većini treba maknut 2 thumbscrewa da se dobije pristup svemu, a i zanima me kak planiraju učvrstit ostale komponente bez šarafa.

 

Može neko nabrojat jedan razlog za kupnju ovog pored NCase M1/Dan A4/Lian-Li u slučaju potrebe 4 SSD-a?

Moj PC  
3 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Počela je crowdfunding kampanja za luksuzno ArtekL

Nisam skužio po čemu je kučište "luksuzno", also > luksuz iz BiH? Dajte molim vas.

Moj PC  
1 6 hvala 0
15 godina
offline
Re: Počela je crowdfunding kampanja za luksuzno Ar
peroko kaže...

Nisam skužio po čemu je kučište "luksuzno", also > luksuz iz BiH? Dajte molim vas.

Aluminij od kojih se pravi posebna legura za blok svih Ferrari motora dolazi iz .... da pogađaš.... Aluminij Mostara.

 

Najbolja vina na svijetu dolaze iz bačvi koja se prave od... pogađaš... bosanske hrastovine.

 

Nije da volim BiH... da budem iskren, ne samo da ju mrzim (dobro malo teže riječi), nego bih volio bih da se iseli svaki stanovnik iz ove (BiH) države, da sve zemlje svijeta pokupe što je ljudska ruka napravila a BiH pretvore u nekakav prirodni rezervat divljih životinja. Što se mene tiče mogli bi u Pume iz Amerike dovući, one bi se fino uskladile sa vukovima iz Konjuha.

 

Poanta: ideja nečega što je luksuzno je širok pojam (što bi jedna Picasova slika koja je za mene živo star*je koštala na 100-tine miliona USD kada sam neki dan vidio fantastične Sci-Fi slike koji umjetnik na cesti prodaje za 20 Konvertibilnih Maraka) , a uzak posto uspješnih ljudi, imaš na cijeloj planeti Zemlji.

 

Ne laprdajmo previše i podržimo ove momke.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 0:35 (Envy).
16 godina
offline
Re: Počela je crowdfunding kampanja za luksuzno Ar

Envy kaže...

Ne laprdajmo previše i podržimo ove momke.

Niti slučajno, ovo ni blizu nije minimalizam kakav se traži od vrhunski dizajniranih proizvoda.

 

Bezveze su nakalemili ono postolje dolje, samo zato da podsjeća na neki element dorskog stupa (što je valjda još samo bosancima lijepo i seksi), potpuno zanemarujući da su proporcije ono što je u klasici bitno. I onda još zaborave stavit imitaciju kapitela...

Nakon toga, antika nam je dala još i jonski i korintski stup, koji su puno elegantniji od dorskog, no nijedan od njih nije relevantan za izradu kućišta, tako da je oanovna premisa kriva (ali kog briga kad niti proporcije dorskog nisu uspjeli realizirati).

 

Na kraju, za tu cijenu bi trebali dati minimalno nehrđajući čelik, ako već ne titan, no to onda ne bi bio jeftin domaći, već skup uvozni proizvod...

Gledam te!
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 8:47 (Veliki Brat).
8 godina
offline
Re: Počela je crowdfunding kampanja za luksuzno Ar
Veliki Brat kaže...

Envy kaže...

Ne laprdajmo previše i podržimo ove momke.

Niti slučajno, ovo ni blizu nije minimalizam kakav se traži od vrhunski dizajniranih proizvoda.

 

Bezveze su nakalemili ono postolje dolje, samo zato da podsjeća na neki element dorskog stupa (što je valjda još samo bosancima lijepo i seksi), potpuno zanemarujući da su proporcije ono što je u klasici bitno. I onda još zaborave stavit imitaciju kapitela...

Nakon toga, antika nam je dala još i jonski i korintski stup, koji su puno elegantniji od dorskog, no nijedan od njih nije relevantan za izradu kućišta, tako da je oanovna premisa kriva (ali kog briga kad niti proporcije dorskog nisu uspjeli realizirati).

 

Na kraju, za tu cijenu bi trebali dati minimalno nehrđajući čelik, ako već ne titan, no to onda ne bi bio jeftin domaći, već skup uvozni proizvod...

 Stilobat mislis?

16 godina
offline
Re: Počela je crowdfunding kampanja za luksuzno Ar

Da, hvala.

Gledam te!
8 godina
offline
Počela je crowdfunding kampanja za luksuzno ArtekL

Lijepo kućište, kad kinezi naprave vrlo sličan i puno jeftiniji(60-70$) model možda i kupim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Počela je crowdfunding kampanja za luksuzno ArtekL

Drago mi je sto nam susjedi pokusavaju nesto napraviti. Projekt/kuciste mi se cini nedovrseno, ako se smatra napraviti nesto luksuzno. Ovako na slikama izgleda vrlo povrsno i kao da su ga kinezi slozili na brzaka, a vi ga stavili na kampanju za skupljanje love.

 

Da bi ovaj proizvod zracio luksuzom, potrebno je taj osjecaj i docarati. Npr. moglo se staviti neki display koji bi se stopio s kucistem, a na kojem bi glasovnom naredbom mogli vidjeti neke informacije kao sto su vrijeme, tlak zraka ili nesto trece proizvoljno. Zadnja strana kucista je vrlo ruzna, a nije niti osmisljeno nesto sto bi kablove sakrilo i time se dobilo na eleganciji, odnosno osjecaju luksuza.

 

Prijedlog: potrudite se napraviti kuciste kako spada, a ovu kampanju ugasiti (gubljenje vremena). Ako nemate novaca za napraviti demo primjerak, onda prvo poradite na tome da skupite novce. Da bi privukli ulagace, potrebno ih je i zainteresirati.

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice