Pocophone dobio podršku za Widevine L1 i par drugi

poruka: 15
|
čitano: 3.283
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pocophone dobio podršku za Widevine L1 i par drugi".
16 godina
offline
Pocophone dobio podršku za Widevine L1 i par drugi

Je li ovo znaci da se na ovom mobitelu do skoro nije mogao gledati sadrzaj HD i bolje kvalitete ???

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pocophone dobio podršku za Widevine L1 i par d

U pitanju je DRM sertifikat, bez njega nije mogao da se streama DRM-ovan HD sadržaj (lokalni i DRM-free sadržaj visoke rezolucije su radili).

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
16 godina
offline
Re: Pocophone dobio podršku za Widevine L1 i par d
Ivan(4) kaže...

U pitanju je DRM sertifikat, bez njega nije mogao da se streama DRM-ovan HD sadržaj (lokalni i DRM-free sadržaj visoke rezolucije su radili).

 Znaci nekih 90% sadrzaja koji bi se gledao na mobitelu nije mogao biti pregledavan u HD i vecoj rezoluciji.
Fakat nisam uopste znao za ovo, a htio sam preporuciti ovaj mob par prijatelja jer kad je predstavljan bio je senzacija sto se tice ulozenog i dobivenog.

A kada se sagleda malo bolje imas super hardware koji fakticki i ne mozes iskoristiti kako treba. 

13 godina
offline
Pocophone dobio podršku za Widevine L1 i par drugi
Nisi mogao gledati Netflix u HD-u na njemu. Ako je nekome to bitna stvar, onda mu Pocophone nije najbolji izbor.
Sad se može. I dalje je taj mob jedan od najboljih uloženo - dobiveno uređaja
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Pocophone dobio podršku za Widevine L1 i par d
SmartphoneHrvatska je napravio test i ne vidi se razlika između HDa i videa manje kvalitete
8 godina
offline
Pocophone dobio podršku za Widevine L1 i par drugi

Imam pocophone pola godine, nisam skužio taj "nedostatak". 

Mobitel preporučujem svima, vrhunski je.

 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Pocophone dobio podršku za Widevine L1 i par drugi

ono o čemu nitko ne želi razgovarat jest da su xiaomi-ima srednje klase pa mozda i vise touch sensitivity za KU**C toliko isfulanih rečenica nisam u zivotu dozivio ....a i kvaliteta slike je ispod prosjeka ...koristim a2 lite ... od kolege dobio pritužbe za poco phone kad ga je kupio da ne vjeruje da toliko fulava a presa sa z5 sony-a ...moraju poradit na tome a tuzno je sto to nitko od recenznata ne primjećuje

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pocophone dobio podršku za Widevine L1 i par d
SAMSUNGANTE kaže...

ono o čemu nitko ne želi razgovarat jest da su xiaomi-ima srednje klase pa mozda i vise touch sensitivity za KU**C toliko isfulanih rečenica nisam u zivotu dozivio ....a i kvaliteta slike je ispod prosjeka ...koristim a2 lite ... od kolege dobio pritužbe za poco phone kad ga je kupio da ne vjeruje da toliko fulava a presa sa z5 sony-a ...moraju poradit na tome a tuzno je sto to nitko od recenznata ne primjećuje

To su ispravili, sada je ok.

12 godina
offline
Re: Pocophone dobio podršku za Widevine L1 i par d
zoharbizo kaže...
SAMSUNGANTE kaže...

ono o čemu nitko ne želi razgovarat jest da su xiaomi-ima srednje klase pa mozda i vise touch sensitivity za KU**C toliko isfulanih rečenica nisam u zivotu dozivio ....a i kvaliteta slike je ispod prosjeka ...koristim a2 lite ... od kolege dobio pritužbe za poco phone kad ga je kupio da ne vjeruje da toliko fulava a presa sa z5 sony-a ...moraju poradit na tome a tuzno je sto to nitko od recenznata ne primjećuje

To su ispravili, sada je ok.

Ja imam zadnji update i touch na rubovima mi ne reagira kako treba. Stalno kasni s registracijom slova na rubovima. To mi se događa od kad sam ga kupio i evo još uvijek. 

13 godina
offline
Pocophone dobio podršku za Widevine L1 i par drugi

Iskreno, meni je bilo i sada je ok.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pocophone dobio podršku za Widevine L1 i par drugi

Ma pocophone je najbolja stvar koja se mogla dogoditi zadnjih nekoliko godina. Ne sjećam se da je ikada bilo moguće dobiti high end chipset za ispod 2500kn. na realease day. 

 

Tko treba čiste performanse to je to.

 

Što na njemu ne valja? Ne valja ekran, počevši od ogromnog notcha pa do reakcije na tipkanje, a ni kvaliteta prikaza nije baš nekaj, mislim da huawei u istom cjenovnom rangu ima dosta bolje ekrane.

 

E sad...kad pogledamo performanse i cijenu teško je puno gunđat jer se negdje moralo uštedjeti, na žalost ovdje je to koliko vidim ekran.

 

Koristio sam poco 2 mjeseca prodao sam ga radi notcha i ne dobivanja notifikacija i uzeo drugi uređaj iste cijene. I dan danas mi fali ta brzina. 

 

E da i kamera je čudo za taj cjenovni rang :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Pocophone dobio podršku za Widevine L1 i par drugi

Sledeći put kad budem imao prilike, baš ču se poigrati sa kuckanjem da vidim kako ide. Xiami je tradicionalno malo mučio muku s detekcijom neželjenih dodira uz ivicu, pa je moguće da ima problema. Sama konstrukcija mi je ok, a na prvu nisam primetio da je ekran loš (za notch se slažem da je veliki i nepotreban).

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pocophone dobio podršku za Widevine L1 i par d
Nisubmi jasni ivi hejteri. Ja busam nikads imao. Orloblena da kucanjen.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pocophone dobio podršku za Widevine L1 i par drugi

Telefon je stroj, kamera odlična, EIS super na 1080P, još ima i 60FPS opciju na GCAMU za 1080P.

Baterija fantastična, ubacili su i double tap to wake i lock, prije je bio samo wake.

Face recognition mi je radio i prije, Poljska regija.

Mislim da je ovo najbolji telefon koji sam ikada imao, za te novce.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pocophone dobio podršku za Widevine L1 i par drugi

Zaboravili ste navesti da sada i prelazi 300.000 u Antutu.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice