Pocophone se pokazao kao prilično izdržljiv uređaj

poruka: 9
|
čitano: 5.021
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pocophone se pokazao kao prilično izdržljiv uređaj".
5 godina
offline
Pocophone se pokazao kao prilično izdržljiv uređaj

Sve je divno bajno sjajno samo jučer pao uređaj sa visine 40-50ak cm na beton(sa maskicom koja dolazi u kutiji) i ekran ima veliku pukotinu od otprilike prednje kamere do desno tipke za stisati glasnocu. Mislim inače stvarno nemam zamjerke mobitelu samo sada ne znam dal da dam mobitel na servis jer pukotina nije jako očita (ali vidljiva je) ili da ostavim ovako. Vidjet cu još nemaju niti rezervnih dijelova u hrvatskoj vjv

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pocophone se pokazao kao prilično izdržljiv ur
Moram priznati da mi nije jasno ovo:

"Sada nam je jasnije kako je Xiaomi mogao ponuditi jeftiniji mobitel od konkurencije i pritom zadržati Snapdragon 845, 6 GB RAM-a i 64 GB interne memorije zajedno s dvostrukom stražnjom kamerom i drugim posebnostima – maksimalnom uštedom na materijalima."

Znači po ovoj logici, jedini razlog zašto novi Ajfon ili samsung koštaju 1000-2000$ a ovaj Pokofon oko 300$ je to što imaju metalni okvir.

Jebote patak pa nisam ni znao da ugrađivanje nekog metala u mobitel košta 700$.

Mora da sam ja jedan od rijetkih sretnika koji na svom Redmi Note 5 mobitelu od 180$ imam metalni okvir.
Vjerojatno su bankrotirali sa ovim mobitelom..
 
19 1 hvala 0
15 godina
offline
Pocophone se pokazao kao prilično izdržljiv uređaj

dodao bih tome da je npr. redmi 3x u magnezijskom unibody-ju i daje koštao samo 1300 ustašluka (ne eura). epl naplaćuje jer budale žele platiti. pametni znaju čemu služi novac (a bogami i telefon). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
12 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Pocophone se pokazao kao prilično izdržljiv ur
Jurica314 kaže...

Sve je divno bajno sjajno samo jučer pao uređaj sa visine 40-50ak cm na beton(sa maskicom koja dolazi u kutiji) i ekran ima veliku pukotinu od otprilike prednje kamere do desno tipke za stisati glasnocu. Mislim inače stvarno nemam zamjerke mobitelu samo sada ne znam dal da dam mobitel na servis jer pukotina nije jako očita (ali vidljiva je) ili da ostavim ovako. Vidjet cu još nemaju niti rezervnih dijelova u hrvatskoj vjv

Raspitaj se kod domaćih trgovaca tko im servisira Xiaomijeve mobitele, pa se lijepo najavi i ostavi neki svoj kontakt. Što bude više Pocophonea kod nas, to će i oni početi nabavljati dijelove za njega.

5 godina
offline
Re: Pocophone se pokazao kao prilično izdržljiv ur
Budem sutra potražio sad preko vikenda nije žurba sigurno ce za tjedan dva imati samo nadam se da nije ekran onda jako skup sad šta sam napravio napravio sam naručio sam masku i staklo i sve za zaštitu ali eto tjedan dana mi je falilo da se ovo ne dogodi. Jbg sam sam kriv. Možda uzmem za black Friday jos jedan ako bude dobra cijena tko zna
7 godina
protjeran
offline
Pocophone se pokazao kao prilično izdržljiv uređaj

Vrlo vjerovatno Mobis servis, jer oni su mi prvo slali reklamu za Poco.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Pocophone se pokazao kao prilično izdržljiv uređaj

Nema još dijelova za poco. Kad dođu, bit će prihvatljive cijene kao i za ostatak xiaomi game.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Pocophone se pokazao kao prilično izdržljiv uređaj

Izdržljiv ili ne, ne može prikazati filmove sa Netflixa u FHD-u itd.

 
1 2 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Pocophone se pokazao kao prilično izdržljiv ur
Jurica314 kaže...

Sve je divno bajno sjajno samo jučer pao uređaj sa visine 40-50ak cm na beton(sa maskicom koja dolazi u kutiji) i ekran ima veliku pukotinu od otprilike prednje kamere do desno tipke za stisati glasnocu. Mislim inače stvarno nemam zamjerke mobitelu samo sada ne znam dal da dam mobitel na servis jer pukotina nije jako očita (ali vidljiva je) ili da ostavim ovako. Vidjet cu još nemaju niti rezervnih dijelova u hrvatskoj vjv

 Pocophone se pojavio u ponudi Neutrinomobile.hr, pa ih nazovi i pitaj.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice