Pojavila se snimka trenutka urušavanja teleskopa A

poruka: 16
|
čitano: 5.970
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pojavila se snimka trenutka urušavanja teleskopa A".
13 godina
offline
Pojavila se snimka trenutka urušavanja teleskopa A

Battlefield 4 Rogue Transmission mapa na kojoj se točno to moglo napraviti za Levolution event?

 

It s just cornflakes...
Moj PC  
18 0 hvala 0
15 godina
offline
Pojavila se snimka trenutka urušavanja teleskopa A

doista nema ljepšega od dobrog urušavanja. nadam se da ćemo se i mi ovdje povesti za ovim svijetlim primjerom.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 3
12 godina
offline
Pojavila se snimka trenutka urušavanja teleskopa A

A taman nakon toga pristigla poruka od svemiraca "Dobar dan, mi smo inteligentni oblik života, pored vas će proći naš megateretni brod prepun otpada koji mi ne trebamo; zlata, platine, kobalta, dijamanata, fusijskih reaktora, uređaja za reguliranje globalnog zatopljenja i džepnih, novih, punjivih baterija od 20 TeraAmper/h koje su kod nas out jer su ružne boje, ako biste to zbrinuli  zauzvrat bismo od vas kupili nuklearni otpad i korumpirane političare jer od toga radimu sarmu, ako se ne javite smatramo da niste zainteresirani".

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 15:21 (ante_etna).
 
38 0 hvala 10
14 godina
offline
Re: Pojavila se snimka trenutka urušavanja telesko

ma daj, ne budi cicijaš, ak nam i ne daju sve to, dajmo im ipak korumpirane političare, jedino od naše gamadi će ulovit kolesterol...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 14:39 (Stric_Jura).
16 godina
neaktivan
offline
Pojavila se snimka trenutka urušavanja teleskopa A

"Lepi teleskopi se lepo urušavaju"

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Pojavila se snimka trenutka urušavanja teleskopa A

Pogledajte gore snimak di puca sajla, baš izgleda kao da je iscenirano sa malim ekplozivom i pojavi se nakon pucanja dim. 

 

Zašto je baš gore pukla kraj stupa a ne negdje drugdje ? na sredini ili pokrajsrednjeg dijela ? 

 

 

 
0 6 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pojavila se snimka trenutka urušavanja telesko
T700 kaže...

Pogledajte gore snimak di puca sajla, baš izgleda kao da je iscenirano sa malim ekplozivom i pojavi se nakon pucanja dim. 

 

Zašto je baš gore pukla kraj stupa a ne negdje drugdje ? na sredini ili pokrajsrednjeg dijela ? 

 

 

 zato jer su kao i kod blizanaca, zavjerenici eksploziv postavili fušerski, stručno oko poput tvojeg tu ujdurmu je odmah razotkrilo...

16 godina
offline
Re: Pojavila se snimka trenutka urušavanja telesko
T700 kaže...

Pogledajte gore snimak di puca sajla, baš izgleda kao da je iscenirano sa malim ekplozivom i pojavi se nakon pucanja dim. 

 

Zašto je baš gore pukla kraj stupa a ne negdje drugdje ? na sredini ili pokrajsrednjeg dijela ? 

 

 

jEt FuEL CaN mElT STeEl BEamS

 

jesi ikada vidio kak izgleda pucanje napetih tijela? (sajli, uzadi, cega god?)

tamo je puklo jer je tamo, ocito, sila bila najveca.

mehanika 1 i ponesto mehanike 2 (napetost)

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 19:25 (nixass).
9 godina
offline
Re: Pojavila se snimka trenutka urušavanja telesko
T700 kaže...

 dim. 

 

 

 

 To je suha boja koja nakon pucanja sajle leti u zrak

Battlenet - TheProdigy#2234
11 godina
neaktivan
offline
Pojavila se snimka trenutka urušavanja teleskopa A

Ako su dovoljno pametni neka zeleni sami nadju nacin kako da posalju poruku koju cemo moci primiti i bez Areciba, ako nisu ionako nema nikakve koristi od njih.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 18:00 (Predator003).
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Pojavila se snimka trenutka urušavanja teleskopa A

ako nas je strah da necemo primiti odgovor od zelenih onda imamo par tisucljeca vremena za smislit nekaj jer nase poruke nisu jos ni blizu nikakvog smislnog zvjezdanog sustava..

eventualno neki rouge brod u blizini 🤓

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pojavila se snimka trenutka urušavanja telesko
Gledao sam neki dan dokumentarac o FAST-u i zena prica kako je njihov centralni dio koji sadrzi prijamnik super lagan sa svojih 30 tona i mislim se u sebi lagano sto ces pricati. Onda kada sam procitao da je ovo cudo na Arecibu bilo tesko 900 tona onda je 30 tona perolaka kategorija.
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pojavila se snimka trenutka urušavanja telesko
Stric_Jura kaže...

ma daj, ne budi cicijaš, ak nam i ne daju sve to, dajmo im ipak korumpirane političare, jedino od naše gamadi će ulovit kolesterol...

 Kod nas je korupcija ukorijenjena u društvo i smatra se normalnom svakodnevnicom. Možeš potkupiti suca, odvjetnika, doktora, gradonačelnika, načelnika općine/sela, župnika, nogometnog suca u osmoj županijskoj ligi i babu na placu. Ali doslovno. Tako da svi idemo u sarmu.

8 godina
offline
Re: Pojavila se snimka trenutka urušavanja telesko
T700:
Nekad je bolje biti tiho i ne sramotiti se...
Ja rekoh
15 godina
offline
Re: Pojavila se snimka trenutka urušavanja telesko
ante_etna kaže...

A taman nakon toga pristigla poruka od svemiraca "Dobar dan, mi smo inteligentni oblik života, pored vas će proći naš megateretni brod prepun otpada koji mi ne trebamo; zlata, platine, kobalta, dijamanata, fusijskih reaktora, uređaja za reguliranje globalnog zatopljenja i džepnih, novih, punjivih baterija od 20 TeraAmper/h koje su kod nas out jer su ružne boje, ako biste to zbrinuli  zauzvrat bismo od vas kupili nuklearni otpad i korumpirane političare jer od toga radimu sarmu, ako se ne javite smatramo da niste zainteresirani".

 Dovoljno je ponuditi 5 političara velike razorne moći, razjebali bi pola svemira. Antena se urušila jer je dobila odgovor od vanzemaljaca šta misle o nama, nije više bilo smisla postojati...

Meda
5 godina
offline
Pojavila se snimka trenutka urušavanja teleskopa A

Pao je polako, kao što pada stablo.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice