Pojavio se video Galaxy Notea 9

poruka: 5
|
čitano: 2.693
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pojavio se video Galaxy Notea 9".
15 godina
offline
Pojavio se video Galaxy Notea 9

Barem ima headphone jack

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Pojavio se video Galaxy Notea 9

već mi je dosadilo ovo "slučajno" otkrivanje specifikacija/dizajna mobitela prije premijere.. prije se nije otkrivalo toliko informacija pa je bilo uzbudljivo kad je bila sama premijera,mogao si ostat pozitivno(ili negativno) iznenađen kad je mobitel bio predstavljen. sad se danima/tjednima prije sve zna i par dana nakon predstavljanja već počinju tračevi za sljedeću generaciju tog modela.  više volim diskretne teasere,tek toliko da se održava hype pred predstavljanje  

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pojavio se video Galaxy Notea 9
dtdtdt kaže...

već mi je dosadilo ovo "slučajno" otkrivanje specifikacija/dizajna mobitela prije premijere.. prije se nije otkrivalo toliko informacija pa je bilo uzbudljivo kad je bila sama premijera,mogao si ostat pozitivno(ili negativno) iznenađen kad je mobitel bio predstavljen. sad se danima/tjednima prije sve zna i par dana nakon predstavljanja već počinju tračevi za sljedeću generaciju tog modela.  više volim diskretne teasere,tek toliko da se održava hype pred predstavljanje  

 

Nešto nije u redu s tobom ako ti je hype na novi mobitel i pomno pratiš release predstavu :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: Pojavio se video Galaxy Notea 9
Bitanga kaže...
dtdtdt kaže...

već mi je dosadilo ovo "slučajno" otkrivanje specifikacija/dizajna mobitela prije premijere.. prije se nije otkrivalo toliko informacija pa je bilo uzbudljivo kad je bila sama premijera,mogao si ostat pozitivno(ili negativno) iznenađen kad je mobitel bio predstavljen. sad se danima/tjednima prije sve zna i par dana nakon predstavljanja već počinju tračevi za sljedeću generaciju tog modela.  više volim diskretne teasere,tek toliko da se održava hype pred predstavljanje  

 

Nešto nije u redu s tobom ako ti je hype na novi mobitel i pomno pratiš release predstavu :-)

 ili me nisi shvatio ili se ja ne znam dobro izraziti 

13 godina
offline
Pojavio se video Galaxy Notea 9

Utvaram si da razumijem funkcionalnost jednog Note gadgeta, ali kuda je zalutao dizajn prvog ili drugog modela ?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice