Polar ima dva nova sportska sata za rekreativce i

poruka: 8
|
čitano: 3.827
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Polar ima dva nova sportska sata za rekreativce i ".
6 godina
protjeran
offline
Polar ima dva nova sportska sata za rekreativce i

Na Bugovu forumu sve sami profesionalni sportaši koje će ova vijest snažno obradovati.

All work and no play makes Jack a dull boy.
 
7 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Polar ima dva nova sportska sata za rekreativce i

Nikad više Polar.

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Polar ima dva nova sportska sata za rekreativce i

Zanimljivo izgledaju, ali su cijenom malo ipak prežestoki! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Polar ima dva nova sportska sata za rekreativc
Trajanje baterije je krivo google translateano.

30/40h se odnosi na aktivno korištenje sata s GPSom i HRM.

U standbyju (tj watch sat traje puno duže vjerojatno 2-4 tjedna.

Ovo nije smartwatch nego gps/trening sat koji konkurira Garmin Fenix, Suunto satovima i sl.
 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Polar ima dva nova sportska sata za rekreativce i

Ja koristim Xiaomi Mi Band 2 i sasvim zadovoljan za trcanje. Svjestan sam da ne prikazuje otkucaje srca sigurno najpreciznije, ali mogu provjeriti vrijeme opravka i na koliko mi se puls spusti. Prezadovoljan!

 

Čak nema potrebe kupovati Mi Band 3 jer nije neki upgrade osim eventualno display :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Polar ima dva nova sportska sata za rekreativce i

Ove Polarove sportske ćuke mi izgledaju nekako ozbiljnije, nego Garmin/Sunatač proizvodi. Bar ovako preko neta.

 

Trebalo bi vidjeti u praksi kako se Polar nosi sa Sunatačem i sa Garminom.

Iznenađuje po speckama, da jedan Polar Vantage M teži samo 45 grama, što je usporedno sam mojim Suuntom, dva i pol puta lakše.  A, kad vježbam ne smeta mi moja ćuka pri istom.

 

Trebalo bi analizirati tko ima kvalitetniji softver.

Ipak, vanjsko kučište samog sata, više mi se sviđa kako je to izvedeno kod Suunta...i tako...

 

E, da...ovakve teme sasvim standarno pripadaju BUG-ovom forumu, jer je na ovom forumu kao i u društvu, profil forumaša od manje ili više aktivnih u fizičko smislu.

 

 

@kaypeo

Zašto "nikad više" Polar? Pojasni, molim te?

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Polar ima dva nova sportska sata za rekreativce i

Ovi Polarovi satovi mi vise izgledaju dizajnom kao Garmin 235. Ne znam, bolio bih vidjeti kako se drze protiv Garmina. Cijena slabijih modela je u rangu Garmina 235 dok je ovaj Vantage V skoro pa cijena Fenixa5. Ako je ovakav "plastičan" onda ne vrijedi tih para kvalitetom dizajna. 

Software ne poznajem tako da ne bih ulazio :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Polar ima dva nova sportska sata za rekreativc
s0urce kaže...

Ovi Polarovi satovi mi vise izgledaju dizajnom kao Garmin 235. Ne znam, bolio bih vidjeti kako se drze protiv Garmina. Cijena slabijih modela je u rangu Garmina 235 dok je ovaj Vantage V skoro pa cijena Fenixa5. Ako je ovakav "plastičan" onda ne vrijedi tih para kvalitetom dizajna. 

Software ne poznajem tako da ne bih ulazio :)

Ozbiljniji sportski sat mora bit plastican...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice