Policajka u Srbiji poginula od strujnog udara pri

poruka: 38
|
čitano: 12.090
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Policajka u Srbiji poginula od strujnog udara pri ".
11 godina
offline
Re: Policajka u Srbiji poginula od strujnog udara
higgs kaže...

Kad sam pročitao vijest (pogotovo originalnu) smrznuo sam se pri pomisli na osjećaje i sudbinu tih malih djevojčica, kao i supruga koji je sve to zatekao. Totalni užas! 

Istovremeno, sudeći po potrebi da se dobije koji thumb up za "šaljivu" poruku na forumu, vidim da su komentatori na Bug-u građeni od čvršćeg materijala nego ja...

Hm, možda sam u krivu, ali čini mi se da bi neki od vas trebali razmisliti o ponovnom baždarenju svojih kompasa za empatiju?!?

možda su neki od nas pročitali samo vijest koju ovdje komentiramo, gdje se djevojčice ne spominju, pa je crni humor ipak donekle prihvatljiv, koliko može biti kao takav

ali i inače je balans između crnog humora i neukusa poprilično teško postići, a osuđivanje drugih je uvijek bilo lako u takvim situacijama, pogotovo uz ogradu s natpisom 'možda sam u krivu'

10 godina
offline
Policajka u Srbiji poginula od strujnog udara pri

 

 

Nesretne okolnosti. Treba se osigurati od ovakvih stvari. Dobra izolacije, sve na na brzo isključivanje, treba paziti.

 

Ne dirajte BUG. Dobro je da imamo ovakve vijesti, jer se ekipa i kod nas bavi rudarenjem, te neka znaju da kompjuter na kiši, odnosno kada dođe u dodir sa vodom postaje vodič za elek. eneriju, te se strujni krug može spojiti na Vas. Nije ugodno......

 

Dal' ima struje uvijek probaš lijevom rukom, al ne otvorenim dlanom, nego onako lagano trezneš drugom stranom dlana od otvorenog...

Čuvajte se ljudi struje.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Policajka u Srbiji poginula od strujnog udara
PzKpfw kaže...

 Dal' ima struje uvijek probašlijevom rukom, al ne otvorenim dlanom, nego onako lagano trezneš drugom stranom dlana od otvorenog...

Čuvajte se ljudi struje.

 Zašto lijevom? Srce je na lijevoj strani.

Say hello to my little friend
8 godina
offline
Policajka u Srbiji poginula od strujnog udara pri

Davno je moja obitelj vani imala neke građevinske radove pa smo koristili produžni kabel, za trofaznu struju. . A navečer je počela padati kiša, i vidim da kabel nije iskopčan. Kabel je bio obješen iznad tako da se voda lagano slijevala u utičnicu.  Ja išao to iskopčavati i počela me tresti lagana struja, dakle nije me ubila još pišem ovdje. Nisam mogao micati ruke jer su mi bili mišići blokirani od te struje, oslobodio sam se nogama tj odgurao se od zida. Nije mi ništa poslije bilo ali iz toga se nauči lekcija da treba više paziti kad je u pitanju kiša i struja. 

 

 

 

 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Policajka u Srbiji poginula od strujnog udara
Envy kaže...

 

higgs kaže...

 

Obojica niste shvatili da to nema veze sa crnim humorom.

 

Izivciralo me na sto na BUG-u, jedinom HR portalu i casopisu kojeg jos redovno citam, sve cesce dolaze vijesti koje imalo ili nimalo imaju veze sa informatikom. Jos bih to nekako i potrpio (a i ocito trpim dok sam,tu), ali kad se krene pisati u stilu Blica, Story-ija, Moje Tajne.....jednostavno ne mogu sutjeti.

 

Konkretno, kakve veze ima sto je nesretnica bila policajac za ovu vijest? Da se mozemo nasladjivati valjda kako su svi policajci glupi?

Kakve veze ima sto joj je suprug policajac?

Jako je bitno sto je majnala etherium? Ako je bitno, zasto onda nije bitno to sto policajci u jednoj drzavi moraju se traziti dodatne izvore prihoda i zajebavati se sa majnanjem na balkonu. 

 

Jadnu zenu je ubio elektricni uredjaj na balkonu u nesretnom slucaju. Sigurno ju nije ubilo to sto je bila policajac.

I njen suprug takodjer...

 

 

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
15 godina
offline
Re: Policajka u Srbiji poginula od strujnog udara
syncmaster245b kaže...
Envy kaže...

 

higgs kaže...

 

Obojica niste shvatili da to nema veze sa crnim humorom.

 

* * *

 

 

Pa mi smo glupi pa ne možemo da skontamo.

 

Srećom po tebe što ni Miro a niti i ja ne razumijemo što "je pisac htio da kaže", jer bi u suprotnom odletio odavde koja lopta koju Ramos nabije pa bi za koji dan o NLO rubrici se pojavio.

 

PS: Crni humor i Ironija je ovdje na ovom forumu odavno je na tankoj grani..

Because anything Korea does, Japan does it better.
2 godine
protjeran
offline
Re: Policajka u Srbiji poginula od strujnog udara
picajzla0707 kaže...
encoding kaže...

Pa nije ju ubio kripto kramp nego to sto je drzala racunalo na terasi dok je padala kisa... 

 

U drugim vijestima: narkic se predozirao na amfetaminima DOK JE MAJNAO BITKOIN. SLUCAJNOST!??11?!?

 postoje značajne razlike

 

a) da nije majnala ne bi je ubila struja

 

b) narkić bi se predozirao i da je radio nešto drugo

 

odnosno druga smrt nikako nije povezana s majnanjem, prva jest

 Brzo prodaj to svoje računalo koje si kupio prodajom Etheriuma da se i tebi nebi ovako što dogodilo. Ne čekaj ni sekunde!

4 godine
protjeran
offline
Re: Policajka u Srbiji poginula od strujnog udara
syncmaster245b kaže...

 

 

"BIZARNO!!! NECETE VJEROVATI STO SE DOGODILO!

 

Kako doznajemo, u popodnevnim satima BUG-ov vanjski suradnik Sandro Vrbanus, zaljubljenik u automobile, skupljanje markica i salveta, nicim izazvan, prenio je clanak iz trac tiskovina iz susjedne nam drzave. Iznenadjujuce je da na informatickom portalu je koristio zargon uobicajen samo za one sa dna novinarske kace.

Susjedi ne mogu doznati sto ga je nagnalo na taj potez, i u razgovoru sa njima doznajemo da je rijec o mirnom covjeku koji uvijek pozdravlja u prolazu.

 

Za vrijeme nemilog dogadjaja u stanu se nalazila i njegova supruga, medicinska sestra i fitness instruktorica, a i susjed, inace automehanicar, je kopao u vrtu."

 

Pa dobro dokle vise dragi Buze?

Zar cemo stvarno poceti istrazivati gdje je dno?

 

Nije Sandro u potpunosti kriv, krivo je urednistvo koje dopusta takve objave.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice