Ponovno se aktivirala ruska ideja o reklamnim pano

poruka: 7
|
čitano: 19.207
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ponovno se aktivirala ruska ideja o reklamnim pano".
14 godina
offline
Ponovno se aktivirala ruska ideja o reklamnim pano

Jebale ih reklame. Pa zar nema dovoljno svjetlosnog zagađenja po cijelom svijetu, ne znam kada sam zadnji put uspio u gradu vidjeti Mliječni Put ili 7 zvijezda Malog Medvjeda, sada moraju još i reklamama zagađivati nebo. Čekam samo dan kada će pronaći način da nam direktno u mozak ubacuju reklame, bez novina, interneta, tv-a i ostalog.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
25 0 hvala 0
9 godina
offline
Ponovno se aktivirala ruska ideja o reklamnim pano

Na ovakve nebuloze uvijek se sjetim onog vica:

 

Obavijeste američkog predsjednika: - Gospodine predsjedniče, Rusi farbaju Mjesec u crveno.

On ni da trepne.

Dva dana kasnije: - Gospodine predsjedniče, Rusi još uvijek farbaju Mjesec u crveno.

On ni da trepne.

Još dva dana kasnije: - Gospodine predsjedniče, Rusi su prefarbali Mjesec u crveno.

Američki predsjednik: - Odlično, šaljite naše dečke gore da napišu "CocaCola"

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2022 11:15 (Thinker).
 
15 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ponovno se aktivirala ruska ideja o reklamnim

Meni je fantasticno koliko se nekad pokaze tocna vizija SF pisaca. Ili rusi citaju stare SF price. U jednom od Siriusa (morao bih sad prelistavati kojem i koji je naslov price, ne da mi se) ima jedna prica koja govori tocno o ovome. Astronomi sirom svijeta primijete da se zvijezde ubrzano pomjeraju, a na kraju se ispostavi da je neki bogatas lansirao u orbitu masu zrcala i tako ih fokusirao da na nebu spisu reklamu za sapun koji proizvodi :)

16 godina
offline
Ponovno se aktivirala ruska ideja o reklamnim pano

Ma nek se svi istomisljenici s fakin reklamama napuse kapitalistickog pimpeka!

Ljudska glupost nema granica... Nema toga sto se za novac ne isplati napravit... Prejadno.

Truth in engineering.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ponovno se aktivirala ruska ideja o reklamnim
@ Eld - I nisi jedini koji je čitao Sirius i tu priču. I mene je podsjetilo na tu priču.😉👍
dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2022 15:32 (učo).
6 godina
offline
Re: Ponovno se aktivirala ruska ideja o reklamnim
Onda ja bih htio jednu reklamu...Ustvari to je više poruka...pozdrav...pa me interesira ako može i koliko rubalja... poruka bi bila:Slava Ukrajini
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2022 17:06 (HCMAA).
Moj PC  
7 5 hvala 0
15 godina
offline
Ponovno se aktivirala ruska ideja o reklamnim pano

Kako spojit hdmi na to cudo XD

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: &am
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice