Ponovno smanjenja predviđanja oko isporuka iPhone

poruka: 4
|
čitano: 1.776
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ponovno smanjenja predviđanja oko isporuka iPhone ".
13 godina
neaktivan
offline
Ponovno smanjenja predviđanja oko isporuka iPhone

Vjerujem da Apple podcjenjuje svoje kupce. Ko zapravo želi jeftini iPhone? Sigurno veoma mali broj korisnika.
Da je Apple povećao cijenu osnovne verzije iPhone XS sa 999$ (64GB) na 1350$ ili 1400$, a ponudio varijantu XS s manje prostorne memorije (npr 32GB) za 1200$ prodaja bi vjerovatno bila puno bolja.

Ovako pretpostavljam da će dobar dio kupaca ići na "osmicu" ako ništa drugo bar neće biti prepoznati kao neko ko "nama novaca".
Čini se da u Apple nisu ništa shatili iz slučaja "iPhone 5c".

 

Vjerujem da dio korisnika iPhone kupuje zbog kvalitete, ali isto tako dobar dio njih kupuje taj brend zato što taj brend  nešto i znači kao simbol, a mjera iPhone -og  impakta jeste njegova cijena.

 

Mislim da većina kupaca termine "jeftino" i iPhone doživljavaju kao čisti oksimoron.

Vjerujem da je jedini put ako Apple i dalje želi rušiti kvartal za kvartalom po zaradi da svaki naredni iPhone bude skuplji od prethodnog bar za 20-30%. To što će možda i prodati manji broj primjeraka neće značiti mnogo jer je važno koliko zaradite po prodanom primjerku.

 

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Ponovno smanjenja predviđanja oko isporuka iPhone

Pa XR je iPhone za sirotinju..

He who is brave is free.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ponovno smanjenja predviđanja oko isporuka iPhone

ma da nema tog ming chi kua, domah bih od muke otišao u najbližu slastičarnicu i ubio se kremšnitom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ponovno smanjenja predviđanja oko isporuka iPhone

Što bi bilo kada bi bilo ?! 

Ili možda i nebi bilo?! 

 

Uh što volim one  koji vole zabadati nos u tuđe dvorište! 

Baš me zanima, kakav bi Mingo dizajnirao mobitel, kakvog dizajna i koju bi cijenu stavio kao “proizvođač” ???? 

Firma “”MYC” izbacuje novi flagship killer mobilni gadget, gadget decenije, halooooo momak!!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice