Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp Bikes

poruka: 108
|
čitano: 30.798
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp Bikes".
5 godina
neaktivan
offline
Re: Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp B
dmanz kaže...
Neki ljudi su ovdje samo zavidni Rimcu i nista drugo. Mora mu se priznati da je od vlastite garaze napravio firmu koja raste eksponencijalno u zaposljavanju ljudi

 cemu mu treba bit izavidan ??

imati cacu lopova ?

imati firmu od ukradenog novca ??

biti narcoisidni tuduk ??

cemu ??

okreni se oko sebe i vidjeces hrpe takvih poduzetnika

koji nisu narcistiodni kreteni poput rimca da se za svaku kupljenu stvar mora slikati

na tv-u i govoreci kako je on super ,pametan joj najbolji

a obicni ispljuvak cace lopine i kao bonus mentalni poremecaj ...

 

i biti ljubomoran na to ??  LOL

6 godina
protjeran
offline
Re: Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp B
zeroname kaže...

Koliko je on to puta govorio da ima investitore za firmu. Koliko je  njegovo vlasništvo ako ima toliko investitora. Ako ovako nastavi upravni odbor odnosno investitori će ga izgurat iz firme i ostat će samo ime kao i pevec. Prvo Arapi pa Kinezi pa Amerikanci i sad na kraju Porche koliko to kolač ima dijelova.

 

jozef kaže...

1. Koliko znam on nema ništa s Jaguarom. Radionica koja prerađuje Jaguare nije The Jaguar.
2. Konigsegg nije gigant, ima tri puta manje zaposlenih nego Rimac.
3. Steora možda ima dobre trgovce, eno čak i Srbi imaju gotovo identičnu klupu po nižoj cijeni. Klupa je bez veze, ali svaka im čast na komercijalnom uspjehu.

 

Prij3svih kaže...
Iz moje perspektive sa radnim iskustvom od cca. 20 godina u kojekakvim proizvodnim pogonima sa diplomom FSB-a tamo prave proizvodnje nema. 

 

funat kaže...

 

Slazem se - slika Hrvatske. Beskicmenjaci koji misle da ce "pozitivnim razmisljanjem" i ulizivanjem "uspjeti u zivotu". Zato ja odavno nisam u HR. 

 

C3c1l kaže...

imam i ja jedan info vezan za firmu Mireo koju je dobro izigrao mali Mate, da vidimo ako ce mu to uspjeti sa Porsheom :)

 Čisto radi evidencije, da se zapiše tko je Obićni Mali Ćovijek (OMĆ) koji zna znanje. Di su pare kad ste tako pametni? Na forumu? Ovaj OMĆ radi kao šljaker po pogonima, ali on zna kako i gdje treba ulagati milijune eura 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.6.2018 10:30 (Paolo Maldini).
11 godina
offline
Re: Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp B
fx-mooog kaže...

1. imati cacu lopova ?

2. imati firmu od ukradenog novca ??

3. biti narcoisidni tuduk ??

4. cemu ??

 1. ne bi vjerovao, ali ljudi su zavidni i na tome

poznavao sam lika čiji je stari maznuo par milijinčeka maraka u nekadašnjem ferimportu, a znam i hrpu likova koji su mu bili zavidni, pa su čak i pričali - kamo sreće da je i moj stari maznuo tolike pare

 

2. ako sam dobro shvatio, on je pare vratio starom

uostalom, teško je uopće dati procjenu koliko je firmi u svijetu nastalo ukradenim novcem... i vidi čuda - puno im je ljudi zavidno

 

3. obzirom na sve moguće i nemoguće instagrame i slične stranice gdje milijuni ljudi stavljaju slike sebe, svojih guzica, sisa, auta, motora i koječega sve ne, nije teško zaključiti da itekako ima zavidnih i na tome

 

4. zar je ikad postojao opravdan razlog zavisti na bilo čemu?

16 godina
offline
Re: Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp B
Paolo Maldini kaže...

 Čisto radi evidencije, da se zapiše tko je Obićni Mali Ćovijek (OMĆ) koji zna znanje. Di su pare kad ste tako pametni? Na forumu? Ovaj OMĆ radi kao šljaker po pogonima, ali on zna kako i gdje treba ulagati milijune eura 

 

Bolje biti OMC sa stavom nego mali uguz i yes man. Takvi su gori od kriminalaca. 

13 godina
offline
Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp Bikes

ma kako to? pa on i musk prodaju maglu ... i porše je nasjeo :D

 
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp B
The Unforgiven kaže...

Jedva čekam vidjeti konstruktivnu raspravu koja će se razviti od ovog članka

 Nije loše, ali ne igraju Tonči i Memulica, možda ih ubace u drugom poluvremenu. U tom slučaju više pratim temu nego Argentinu, jedino trebam skoknuti do trgovine po još grickalica i piva s hrvatskim grbom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.6.2018 11:05 (ante_etna).
14 godina
offline
Re: Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp B
Paolo Maldini kaže...

 Čisto radi evidencije, da se zapiše tko je Obićni Mali Ćovijek (OMĆ) koji zna znanje. Di su pare kad ste tako pametni? Na forumu? Ovaj OMĆ radi kao šljaker po pogonima, ali on zna kako i gdje treba ulagati milijune eura 

 Čisto radi evidencije, da se zapiše tko je čovjek koji koristi akronim "OMĆ". Nastoji biti progresivan ili bar u trendu, a zapravo samo etiketira na razini pučke škole.

10 godina
offline
Re: Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp B
Spiridon kaže...

@dado

 

...

 

A Rimac - tko će ga znati... Pogledajte Agrokor - tko je prije 2-3 godine mislio da će to ispasti ovako (sjećam se članka od prije cca 2 godine u kojem neka direktorica Konzuma reče da im je glavni konkurent Kaufland). Međutim, kad je Sberbank odlučio prekinuti šaradu - cijukanje i frka...

 

 Huhu loša paralela, već 2010. se u visokim krugovima u poreznoj spominjalo kako je Agrokor na klimavim nogama (jedna od najzaduženijih firmi u regiji), ali šta je Agrokor držalo na površini? Nova zaduženja tj. krediti kojima se širio, balun se puhao dok ne pukne, a sve se tobože skrivalo i "nije znalo" jer je Todorić na visokim položajima u Agrokoru držao supruge, muževe političara i njihove rodbine, pa se moralo zažmiriti. Nije da pametujem, ali to sam znao jer se o tome pričalo.

Festina lente
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.6.2018 12:47 (mrki_tua).
10 godina
offline
Re: Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp B
njuznjuz kaže...

agrokor zaposljava 60000 ljudi, pa su svi ljuti na todorica. Umjesto da mu se klanjamo jer zaposljava. Ljudski jal. Pa ajde ti otvori ducan pa zaposli 60000 ljudi. todoric i rimac jedina svjetla tocka u drzavi. zaboravio sam keruma, jos jedan posteni poduzetnik koji zaposljava

 Nemoj se sramotit, to su robovi, a većinu firmi je dobio za siću, privatizacija i pretvorba na hrvatski način, kriminal...

Festina lente
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.6.2018 12:50 (mrki_tua).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp B
Da, da iz kocke. Zato oni DMG-ovi kod Rimca stoje kao spomenici.
16 godina
offline
Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp Bikes

Nemam vise namjeru komentirati po Rimac temama jer obicno se nazivciram i popljugam ban za hladjenje,ali ako pogledate izvjesce FINE na transparentno.hr lik je proslu godinu imao minus od 30 milijuna kuna. Da ne spominjem ove nebuloze za izgradnju tvornice elektricnih dijelova i automobila za 100-150 milijuna € kod Zagreba. Kad pogledate koliko ostali proizvodjaci potrose za izgradnju proizvodne infrastrukture koja se mjeri u miljardama €,covjek se zapita jel lik normalan s kakvim pricama izlazi u javnost??!

Moj PC  
8 1 hvala 2
6 godina
protjeran
offline
Re: Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp B
funat kaže...
Paolo Maldini kaže...

 Čisto radi evidencije, da se zapiše tko je Obićni Mali Ćovijek (OMĆ) koji zna znanje. Di su pare kad ste tako pametni? Na forumu? Ovaj OMĆ radi kao šljaker po pogonima, ali on zna kako i gdje treba ulagati milijune eura 

 

Bolje biti OMC sa stavom nego mali uguz i yes man. Takvi su gori od kriminalaca. 

Malograđanština i ljubomora pucaju iz tebe.

Yes man, jel to ovaj

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.6.2018 13:47 (Paolo Maldini).
8 godina
offline
Re: Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp B
Romano kaže...

Nemam vise namjeru komentirati po Rimac temama jer obicno se nazivciram i popljugam ban za hladjenje,ali ako pogledate izvjesce FINE na transparentno.hr lik je proslu godinu imao minus od 30 milijuna kuna. Da ne spominjem ove nebuloze za izgradnju tvornice elektricnih dijelova i automobila za 100-150 milijuna € kod Zagreba. Kad pogledate koliko ostali proizvodjaci potrose za izgradnju proizvodne infrastrukture koja se mjeri u miljardama €,covjek se zapita jel lik normalan s kakvim pricama izlazi u javnost??!

 Koji proizvođači i za što? Ako misliš na proizvodnu liniju koja je u stanju štancati milijun automobila godišnje - o da, to košta u milijardama. Samo jedna Shuler SMG preša košta 50-60 milijuna. Samsungova tvornica LCD panela zadnje generacije košta 6-7 milijardi dolara.

Ako misliš na liniju koja treba proizvoditi neke manje komponente u par tisuća ili desetaka tisuća komada, možda s planom za proširenje po potrebi, slika se mijenja. Drastično. Može biti bilo koji iznos koji ti padne na pamet tako da bez dodatnih informacija nema smisla bilo kaj komentirati.

Ja rekoh
14 godina
offline
Re: Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp B
Romano kaže...

Nemam vise namjeru komentirati po Rimac temama jer obicno se nazivciram i popljugam ban za hladjenje,ali ako pogledate izvjesce FINE na transparentno.hr lik je proslu godinu imao minus od 30 milijuna kuna. Da ne spominjem ove nebuloze za izgradnju tvornice elektricnih dijelova i automobila za 100-150 milijuna € kod Zagreba. Kad pogledate koliko ostali proizvodjaci potrose za izgradnju proizvodne infrastrukture koja se mjeri u miljardama €,covjek se zapita jel lik normalan s kakvim pricama izlazi u javnost??!

 postoje tvornice i "tvornice". Valjda je moguće napraviti ono što njima treba za 100-150 mio. Ionako planiraju proizvoditi 1,5 auto mjesečno a ne 50000 kao velike tvornice.
Prema GFI-u za 2017. su ostvarili gubitak od 33mio kn, imaju 163 zaposlena i prosječna plaća jest 5353kn, a pasiva 274mio kn. Što znači da goodwill iznosi preko 1mlrd kn(?)
Broj zaposlenih je vjerojatno OK, on se ionako definira brojem radnih sati tijekom cijele godine, ali gdje je nestala plaća od 10000kn kojom se M.R. hvalio još 2014.?
Vidim tu plaću, pa se sjetim Porschea i već vidim izaslane radnike u Zuffenhausen s plaćom od 4€ na sat.  :-)

13 godina
offline
Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp Bikes

Pratim Rimca kao kolegu iz automobilske branše (možda konkurentske tvrtke jednog dana :), pa ovo ulaganje vidim kao rješavanje problema Rimca, a ne Porschea.  Dakle Rimac "ima" narudžbe, ali ne zna napraviti toliki broj automobila  u nekom pristojnom roku (recimo dvije godine)  - to bi bilo cca 7 vozila/mjesec (godina u autoindustriji ima 11 mjeseci jer obično kolektivno odmaraju ljeti i zimi).   Iako su ovo jako male serije, ipak su serije , a on za to nema "know -how", što je ok , jer i za ovo treba tradicija (što je u HR rijetkost). I tu upada Porsche. Ne čini mi se ni čudna ideja da dio vozila sklope kod Porschea.

Istina sve je to mali novac za ozbiljnog igrača, no tu Porsche vidi potencijal kod Rimca i to mi je bitnija informacija od ulaganja nekakvih fondova. Ipak su stručnjaci prepoznali nešto. S toga za ovo Rimcu+

 

Što se tiče tvornice, ona se može napraviti za rečeni iznos jer za ove proizvodne količine se ipak radi o opremi u obliku naprava , šablona i raznih podrška ručnom alatu. Za velike serije (više od 100 vozila/dan) idu specijelni strojevi, alati, ugovori s ozbiljnim dobavljačima komponenti i sl. E za to nisam siguran da u HR ima kapitala (banaka koje će to pratiti)

 

Ovo za sad vidim kao i proizvodnju jahti u HR. Drago mi da zarađuju  i imaju svoje kupce, no za sad bez većeg utjecaja na HR.

 
7 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp B
mrki_tua kaže...
njuznjuz kaže...

agrokor zaposljava 60000 ljudi, pa su svi ljuti na todorica. Umjesto da mu se klanjamo jer zaposljava. Ljudski jal. Pa ajde ti otvori ducan pa zaposli 60000 ljudi. todoric i rimac jedina svjetla tocka u drzavi. zaboravio sam keruma, jos jedan posteni poduzetnik koji zaposljava

 Nemoj se sramotit, to su robovi, a većinu firmi je dobio za siću, privatizacija i pretvorba na hrvatski način, kriminal...

 Dakle kad todoricu das lovu onda je kriminal, ali kad mali rimac uzme od tate novce, a novci su izvučeni iz prelijepe nam Hrvatske, to onda nije kriminal nego je mali vrhunski poduzetnik. Moj komentar je bio ironija, naveo sam jos i keruma kao naseg vrhunskog poduzetnika. Svaka mu cast sta je napravio od firme, ali za mene je isti kao i todoric i kerum i sva ekipa koji su izvukli novac iz drzave

14 godina
neaktivan
offline
Re: Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp B
funat kaže...

 

LOL, ovo je vec ozbiljan delusion. Lik s VERNa prodaje znanje i tehnologiju?? Jesi ti normalan?

Taj lik s Verna kao svaki pravi poslovni čovjek koji vodi ozbiljnu kompaniju se oboružao ljudima koji su pametniji od njega i koji stvaraju dodanu vrijednost u tvrtki. I stvorio tvrtku koja zapošljava 400/500 ljudi i vrijedi milijune eura.  

 

A još veći je "delusion" kako ti kažeš, da ne prodaje. Jer koliko ja vidim, baš mu dobro ide a ti nemaš nikakav ozbiljan argument da osporiš njegov uspjeh. Osim da je lik s VERNA, što u biti nije argument uopće.  

 

I u konačnici, ako po vama tvrtka iz male Hrvatske koja surađuje s Aston Martinom, Koenigseggom i Porscheom koji su superlativi u supercar sektoru nije sinonim za uspjeh ja ne znam što bi vam čovjek više.

7 godina
protjeran
offline
Re: Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp B
Gman kaže...
funat kaže...

 

LOL, ovo je vec ozbiljan delusion. Lik s VERNa prodaje znanje i tehnologiju?? Jesi ti normalan?

Taj lik s Verna kao svaki pravi poslovni čovjek koji vodi ozbiljnu kompaniju se oboružao ljudima koji su pametniji od njega i koji stvaraju dodanu vrijednost u tvrtki. I stvorio tvrtku koja zapošljava 400/500 ljudi i vrijedi milijune eura.  

 

A još veći je "delusion" kako ti kažeš, da ne prodaje. Jer koliko ja vidim, baš mu dobro ide a ti nemaš nikakav ozbiljan argument da osporiš njegov uspjeh. Osim da je lik s VERNA, što u biti nije argument uopće.  

 

I u konačnici, ako po vama tvrtka iz male Hrvatske koja surađuje s Aston Martinom, Koenigseggom i Porscheom koji su superlativi u supercar sektoru nije sinonim za uspjeh ja ne znam što bi vam čovjek više.

 Ajde ti ili neki drugi eminentni financijski strucnjak pojasni jednu stvar....

Znaci prije koji mjesec smo ovdje citali kako je Mate rasprodao 150 komada svog C2 u rekordnom roku... znaci u blagajnu se slilo 300M eura, ajde i da nije cijeli iznos, predujmovi za takva auta su bar 50% cijene... i sad slusamo kako on prodaje 10% svoje firme za nekih 18M eura...uglavnom da je to prethodno istina vezano za prodaju C2 oni leze na parama,a prodaju udjele u svojoj firmi... ne znam koja uspjesna firma prodaje svoje udjele samo tako...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp B
lav1000 kaže...

 Ajde ti ili neki drugi eminentni financijski strucnjak pojasni jednu stvar....

Znaci prije koji mjesec smo ovdje citali kako je Mate rasprodao 150 komada svog C2 u rekordnom roku... znaci u blagajnu se slilo 300M eura, ajde i da nije cijeli iznos, predujmovi za takva auta su bar 50% cijene... i sad slusamo kako on prodaje 10% svoje firme za nekih 18M eura...uglavnom da je to prethodno istina vezano za prodaju C2 oni leze na parama,a prodaju udjele u svojoj firmi... ne znam koja uspjesna firma prodaje svoje udjele samo tako...

Prvo, ja sam daleko od financijskog stručnjaka. Ali mogu pokušati odgovoriti na tvoje pitanje. Moje osobno mišljenje je da je ovo bila strateška akvizicija u svrhu brže i kvalitetnije isporuke C_TWO modela te zajedničkih razvojnih rješenja u budućnosti. Tih 18 milijuna eura je samo dodatni plus tog partnerstva.  

 

Kolega iznad je napisao koristan post po tom pitanju. 

16 godina
offline
Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp Bikes

Evo ovdje imate detaljno seciranje lika&djela Mate Rimca:

 

TEMA 1

TEMA 2

 

Nadam se da će neki skupiti vremena/hrabrosti pročitati te teme i shvatiti o kojoj se tu prodaji magle radi.

 

 

 

 

Usput stiglo je finacijsko izvješće za prošlu godinu i naš Mate ide sigurno utabanim stazama ostalih 'rvackih poduzetničkih 'genija':

 

U minusu je 30 000 000,00 Kn i ima ispodprosječne netto plaće (5300,00Kn) .

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp B
memulica kaže...

Evo ovdje imate detaljno seciranje lika&djela Mate Rimca:

 

TEMA 1

TEMA 2

 

Nadam se da će neki skupiti vremena/hrabrosti pročitati te teme i shvatiti o kojoj se tu prodaji magle radi.

 

 

 

 

Usput stiglo je finacijsko izvješće za prošlu godinu i naš Mate ide sigurno utabanim stazama ostalih 'rvackih poduzetničkih 'genija':

 

U minusu je 30 000 000,00 Kn i ima ispodprosječne netto plaće (5300,00Kn) .

 

 

 ti si jedan običan malograđanin koji ne shvaća vizionarstvo cijenjenog g. Rimca 

15 godina
offline
Re: Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp B
memulica kaže...

 

Firma je pivotirala od 2015 masno i nije u tolikom minusu. Osim toga dobili su preko 30 milijuna eura u equity funding samo te godine i 2016.


Znam iz prve ruke. Zbilja rade okej.

6 godina
protjeran
offline
Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp Bikes

Neki ovdje su dosadni već s ti hejtanjem a nisu u životu nešto u HTML.u napisali.

Dosadni ste do zla boga i manite se Rimca.

 

Živite svoj život.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
2 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp B
Mitch kaže...
memulica kaže...

 

Firma je pivotirala od 2015 masno i nije u tolikom minusu. Osim toga dobili su preko 30 milijuna eura u equity funding samo te godine i 2016.


Znam iz prve ruke. Zbilja rade okej.

 krivo se izrazio, nisu u minusu nego su ostvarili gubitak od 30mio kn. Ako su stvarno primili u equity preko 30M € samo u 2016. onda se možda treba zapitati gdje su pare. Cijela pasiva (liabilities) na kraju 2017.  iznosi 270mio kn, što je cca 35M €.

16 godina
offline
Re: Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp B
Mitch kaže...
memulica kaže...

 

Firma je pivotirala od 2015 masno i nije u tolikom minusu. Osim toga dobili su preko 30 milijuna eura u equity funding samo te godine i 2016.


Znam iz prve ruke. Zbilja rade okej.

 

U izvještajima nema 30 milki eura ili te tvoje prve ruke.

 

Što me uopće ne čudi, jer imao je od koga naučiti kako se radi kreativno knjigovodstvo kod nas.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
6 godina
protjeran
offline
Re: Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp B
Visak kaže...
- Herr Rimac, vi imala neka znanja koja nama jako trebala. Mi puno platila za to.
- Mislite na nove pretvarače i ultralake rotore?
- Ne, mi jako dobro znala naprafiti automobil, nas zanimala kako ne platila poreza i carina i kako oprala nofci.

 

Kad sam ja napisao nes slichno u svezi firmi koji prodaju pc hardver, post mi je obrisan i dobio sam suspenziju od dva tjedna...

 

cini mi se da je netko licemjeran...ili rimac tek triba zakupit oglasni prostor na bugu...

Za zajebanciju, tu je forum. Za ozbiljnu spiku, tu je inbox.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.6.2018 21:21 (Gorstak79).
7 godina
protjeran
offline
Re: Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp B
Anđeo bez falinge kaže...
lav1000 kaže...

 

 ti si jedan običan malograđanin koji ne shvaća vizionarstvo cijenjenog g. Rimca 

 Aaaaaaa. tko si ti junačino bezimena ?!

Što si ti jadniče u svome opskurnom životu stvorio ?!

Bijedo jedna....

hahah trula uhljebcina nekog proziva 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp B
Gorstak79 kaže...

Kad sam ja napisao nes slichno u svezi firmi koji prodaju pc hardver, post mi je obrisan i dobio sam suspenziju od dva tjedna...

 

cini mi se da je netko licemjeran...ili rimac tek triba zakupit oglasni prostor na bugu...

 Lijepotane...

Znamo svi da boluješ od shize, to si sam napomenuo više puta, no to ne znači da tvoje prosere netko treba tolerirati zbog tvoje bolesti.

Svi te prihvaćamo, brate...isti si kao i svi mi i po zvjezdicama i po kartonima.

Ljubi te brat...

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
14 godina
offline
Re: Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp B
Anđeo bez falinge kaže...

Neki ovdje su dosadni već s ti hejtanjem a nisu u životu nešto u HTML.u napisali.

Dosadni ste do zla boga i manite se Rimca.

 

Živite svoj život.

A sad nam objasni poveznicu HTML-a i Rimac automobila. Ako se pojavi Warren Buffet smije li on komentirati Rimčeve financije? Vjerujem da on čak niti ne zna što je točno HTML.

6 godina
protjeran
offline
Porsche investira u Rimac Automobile i Greyp Bikes

Moje besmislene objave ne objašnjavam.

Bitno je da pišem i da netko komentira i kvota moje dubokoumne misli.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice