Posljednja nadogradnja Chromea potiho poremetila n

poruka: 18
|
čitano: 5.664
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Posljednja nadogradnja Chromea potiho poremetila n".
14 godina
offline
Posljednja nadogradnja Chromea potiho poremetila n

I  Sam zamjetio  da se  prillikom  bilo koje  prijave  google  automatski  sinkronizira i na  pregledniku  sve  u  svemu  smatram da ovaj put google  nije dobro  odradio svoj poso  te  očekujm kao i većina  novu  hitnu  nadogradnju  koja  valljda neće  zadirati u  privatnost  google  ili  gmail računa  te  zato  pozivam  da  da google   riješi  ovaj  problem baš na  način na  koji je i  opisano.

Dalibor

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Posljednja nadogradnja Chromea potiho poremetila n

Rješenje:

 

- deinstalirati Chrome 69

- skinuti offline installer Chromea 68 sa https://www.slimjet.com/chrome/google-chrome-old-version.php

- odspojiti se s neta

- instalirati Chrome 68 preko skinutog offline installera

- nakon instalacije ubiti sve Google Updater i Google Crash Report procese u Task Manageru

- preimenovati C:\Program Files (x86)\Google\Update mapu u Update.disabled

- spojiti se ponovo na net

 

Eto, verzija 68 bez da vam se automatski nadogradi na 69.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Posljednja nadogradnja Chromea potiho poremeti
AKosir1990 kaže...

Rješenje:

 

- deinstalirati Chrome 69

- skinuti offline installer Chromea 68 sa https://www.slimjet.com/chrome/google-chrome-old-version.php

- odspojiti se s neta

- instalirati Chrome 68 preko skinutog offline installera

- nakon instalacije ubiti sve Google Updater i Google Crash Report procese u Task Manageru

- preimenovati C:\Program Files (x86)\Google\Update mapu u Update.disabled

- spojiti se ponovo na net

 

Eto, verzija 68 bez da vam se automatski nadogradi na 69.

Sve je to lijepo i krasno, ali time ugrožavaš svoju sigurnost. Google uz popravke problema izdaje i sigurnosne nadogradnje, pa ako isključiš ažuriranja, više nećeš biti zaštićen.

 

Jednostavnije rješenje jest u adresnu traku upisati chrome://flags/#account-consistency i Identity consistency between browser and cookie jar postavku postaviti na Disabled. Na kraju je samo potrebno ponovno pokrenuti Chrome i problem riješen.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 15:27 (Marko :D).
14 godina
offline
Posljednja nadogradnja Chromea potiho poremetila n

Sviđa mi se novo sučelje, ali sam preglednik je nekako tromiji i osjetno sporiji od Firefoxa, što prije nije bio slučaj. Zato sam se od nedavno potpuno prebacio na Firefox i novi Thunderbird (koji odlično izgleda). Danas je potpuno bezbolan prelazak sa jednog preglednika na drugi jer skoro sve ekstenzije rade na svim podjednako.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Posljednja nadogradnja Chromea potiho poremeti
Jel vama iskače obavijest da je flash player isključen uz gumb enable flash player? Meni je to konstantno na miniclipu kad odem koju zabiljarit, zbilja annoying, prije je uvijek bilo flash player always enabled, sad ga moram ručno nariktavat svaki put kad unilazim u 8 ball pool, helpppppp
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Posljednja nadogradnja Chromea potiho poremeti

To se i meni događa. Probaj u postavkama sadržaja namjestiti da je na Miniclipu Flash konstantno omogućen.

10 godina
offline
Posljednja nadogradnja Chromea potiho poremetila n

O mamu li im... kad se samo sjetim da su mi nekad davno bili simpaticni...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Posljednja nadogradnja Chromea potiho poremetila n

Ima dan Chrome do neki dan na laptopu, uzas... Neznan zasto san ga instalira bia uopce kad Firefox iman na pc-u...

Stalno je stekla ili video ili twitch zelena slika, mislila san da mi laptop ne valja ... 

Firefox i problem solved.. 

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Posljednja nadogradnja Chromea potiho poremeti
Ovo je big shit!
I to ne samo u scenariju opisanom u članku.
Sve je usmjereno na što više prikupljanja podataka o korisnicima i njihovim navikama.
Sve mi se više ne sviđa što Google radi. 😡
Google account, Gmail i sve ostalo je samo udica za pecanje. Koristim ih, ali trebalo bi razmisliti o alternativi.
Life is jazz. Play it cool.
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 19:37 (Macumba).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednja nadogradnja Chromea potiho poremeti
Klikni na onu ikonicu u adress baru lijevo od www, Site settings i onda omogući flash za Miniclip. Reloadaš stranicu i više te neće ispitivati. cheers
9 godina
offline
Re: Posljednja nadogradnja Chromea potiho poremeti
ibarix kaže...
Klikni na onu ikonicu u adress baru lijevo od www, Site settings i onda omogući flash za Miniclip. Reloadaš stranicu i više te neće ispitivati. cheers

 To carino(s BiH), hvala puno!!!!!!!!!!!!!!!

8 godina
offline
Posljednja nadogradnja Chromea potiho poremetila n

Google ima super stvar a zove se Google pretraga. To je sve što koristim i što ću ikada koristiti...

Ja rekoh
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Posljednja nadogradnja Chromea potiho poremeti
Feudalac kaže...

Google ima super stvar a zove se Google pretraga. To je sve što koristim i što ću ikada koristiti...

 Kamo sreće da su samo na tome i ostali, a ne se počeli petljati u svašta!

Sinoć sam lega jutros...
12 godina
offline
Posljednja nadogradnja Chromea potiho poremetila n

Ono kada ti nude 69, a opale te u doggy-u...

 

U isto vrijeme, Firefox aktivno radi na novim metodama zastite privatnosti. Drago mi je da su shvatili da se samo tako mogu diferencirati od ostalih jer je to put koji Google nikada nece slijediti. Ovako mozda povrate dio korisnika te ponovno uspostave zdravu ravnotezu zastupljenosti web browsera.

 

Edit - evo jos malo hebanja u zdrav mozak: https://www.bleepingcomputer.com/news/google/chrome-69-keeps-googles-cookies-after-you-clear-browser-data/

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2018 6:56 (kerum).
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Posljednja nadogradnja Chromea potiho poremeti
kerum kaže...

Ono kada ti nude 69, a opale te u doggy-u...

 

Za upotpunjenje informacije: https://www.blog.google/products/chrome/product-updates-based-your-feedback/

 

15 godina
offline
Re: Posljednja nadogradnja Chromea potiho poremeti
kerum kaže...

Ono kada ti nude 69, a opale te u doggy-u...

 --

U isto vrijeme, Firefox aktivno radi na novim metodama zastite privatnosti. ..

 - za doggy, :))

 

a ff je možda samo wishlist, vidjet ćemo (ili nećemo, jer ff nema novac, biz kaže suprotno i tad ideali skidaju gaće, doggy-2.).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
offline
Posljednja nadogradnja Chromea potiho poremetila n

Dečki dečki. Odat ću vam tajnu. Zove se Safari

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednja nadogradnja Chromea potiho poremeti
Feudalac kaže...

Google ima super stvar a zove se Google pretraga. To je sve što koristim i što ću ikada koristiti...

Onda imaš apple račun pa njima šalješ sve :D

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice