PostCash - aplikacija Hrvatske Pošte za slanje got

poruka: 7
|
čitano: 4.765
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PostCash - aplikacija Hrvatske Pošte za slanje got".
16 godina
offline
PostCash - aplikacija Hrvatske Pošte za slanje got

Čitam ovo, gledam datum... nije 1. travnja. 

 
11 0 hvala 0
12 godina
offline
PostCash - aplikacija Hrvatske Pošte za slanje got

Na m banking aplikciji HPB-a postoji opcija za dizanje gotovine s bankomata pomoću koda. Taj kod mogu dati bilo kome i on može podići iznos koji sam odabrao na bilo kojem bankomatu HPB-a. Vjerujem da i druge banke imaju sličnu opciju. Tak da je ova usluga totalno nepotrebna, bar što se HR tiče. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.3.2022 8:16 (Ajvan).
 
5 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: PostCash - aplikacija Hrvatske Pošte za slanje
Ajvan kaže...

Na m banking aplikciji HPB-a postoji opcija za dizanje gotovine s bankomata pomoću koda. Taj kod mogu dati bilo kome i on može podići iznos koji sam odabrao na bilo kojem bankomatu HPB-a. Vjerujem da i druge banke imaju sličnu opciju. Tak da je ova usluga totalno nepotrebna, bar što se HR tiče. 

 U slucaju PBZ davno postoji. Jedino tako i koristim jer mi bankomat jednom progutao karticu pa sam cekao 2 dana da je izbave.

12 godina
offline
Re: PostCash - aplikacija Hrvatske Pošte za slanje
Ajvan kaže...

Na m banking aplikciji HPB-a postoji opcija za dizanje gotovine s bankomata pomoću koda. Taj kod mogu dati bilo kome i on može podići iznos koji sam odabrao na bilo kojem bankomatu HPB-a. Vjerujem da i druge banke imaju sličnu opciju. Tak da je ova usluga totalno nepotrebna, bar što se HR tiče. 

 I još se ne plaća ova visoka naknada... bolje bi bilo da Pošta radi na razvoju aplikacije za live praćenje paketa, u kojoj bi imali sve podatke o pošiljci (ime i adresu pošiljatelja, adresu na koju je paket poslan i slično) i u kojoj bi se moglo preusmjeravat pošiljku s adrese na poštanski ured ili paketomat, ovisno ako dan prije shvatimo da nećemo biti na adresi. Meni se dogodilo kad sam mijenjao operatera da su mi karticu poslali na adresu s osobne, a ne boravišnu (jer internet obrazac ne predviđa slanje na drugu adresu) javio sam se korisničkoj službi da vidim jel mogu to promijeniti, rekli su mi da će provjerit pa mi javit. Nitko mi ništa nije javio, samo sam dobio jedan dan SMS od pošte da mi danas dolazi pošiljka od operatera i broj pošiljke. S tim brojem nisam mogao provjerit gdje točno dolazi pošiljka i to mi je bilo baš nevjerojatno glupo. Istina da uglavnom znaš gdje si nešto naručio, ali eto postoje i ovakve situacije kad bi to bilo praktično. 

14 godina
neaktivan
offline
PostCash - aplikacija Hrvatske Pošte za slanje got

Air Cash na aparatima ;)

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
PostCash - aplikacija Hrvatske Pošte za slanje got

beskorisna aplikacija di su druge zemlje ne moram i nikad nisam morao nekom četniku slat novce

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
PostCash - aplikacija Hrvatske Pošte za slanje got

Nije 1. travnja i za RH usluga nije naročito popularna, no i dalje postoji nemali broj ljudi koji radi u RH ili drugim dijelovima EU, a svojim obiteljima iz navedenih država šalje novac. Mobilni internet i bankomati su tamo daleko slabije dostupni (za korištenje nekih drugih spomenutih aplikacija), a poštu ima skoro svako selo.

Na prvu nije baš očito, no tržište za ovakvu uslugu ipak postoji.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice