Posvađani igrači Call of Dutyja lažnom prijavom pr

poruka: 42
|
čitano: 12.528
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Posvađani igrači Call of Dutyja lažnom prijavom pr".
16 godina
offline
Re: Posvađani igrači Call of Dutyja lažnom prijavo
Sumnjivi pokreti rukama... Ono, nikad se nije desilo i bas se mora pucati. Mozda je u rukama drzao prekidac za lansiranje svih atomskih bombi cim ga se tak izresetalo. Glupost ekipa, glupost. Da je izasel s minigunom ko Terminator nebi imal sanse nekome naudit dok nekoliko cijevi gleda prema njemu. Ti policajci su kreteni. Jedva cekaju da se tak nekaj desi da mogu pucati. Uostalom, youtube je pun videa gdje pucaju po nenaoruzanim ljudima pa se izgovaraju "znate kolko je jednom coveku potrebno da golim rukama ubije 5 policajaca? 3 sekunde..." Americka pizdarija.
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Posvađani igrači Call of Dutyja lažnom prijavo
"Specijalci" hahaha...
U Murici postoje elitne postrojbe,i one koji to misle da jesu....
Dobar dio njih nema pojma sta radi,tako i ovom slucaju.

Osobno se nadam da ce obitelj dobiti dobru odstetu od policije koja ce barem malo ublazit nesrecu
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Posvađani igrači Call of Dutyja lažnom prijavo
Nedavno sam gledao ovo
https://www.washingtonpost.com/news/post-nation/wp/2017/12/08/graphic-video-shows-daniel-shaver-sobbing-and-begging-officer-for-his-life-before-2016-shooting/

Frajer na podu prekrizene noge ruke na glavi i umjesto da idu do njega i stave lisice pocnu s nekim retardiranim instrukcijama.
I onda procitas komentare ovih debila sa da i vama ovisi zivot bla bla ma sta je ovdje bilo da su bili pod tko zna kakvom opasnosti?

A ti jajare poštedi nas molim te
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Posvađani igrači Call of Dutyja lažnom prijavom pr

Tko god nosi oruzje je kukavica. Bio on policajac, vojnik, kriminalac.. Ovi u Americi pucaju od straha.

Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Posvađani igrači Call of Dutyja lažnom prijavo
Hacker-ri kaže...

Svatko bi od nas, unatoc treningu i pripremi, u akciji prvo pucao pa pitao. Radi se ipak i o tvom zivotu, a ti dolazis na adresu po pozivu, gdje te netko opisuje kao pomahnitalog poremecenog ubojicu. 

 To normlano i hvala bogu nije uopće istinito o čemu svjedoće milijuni policjaca neamerikanaca koji svakog dana ne ubijaju nenaoružane ljude, a u velikom broju slučajeva ne ubijaju ni naoružane ljude. 

 

Problem je u doktrini i obuci američkih policajaca koja je u srži pogrešna i manje više cijeli način na koji rade je pogrešan. Osim toga puno toga još tomu pridodaje i užasan pravni, odnosno onaj dio prava koji se tiče kazni i itd, itd.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Posvađani igrači Call of Dutyja lažnom prijavo
fer-de-lance kaže...

Ma ne kažem to.

Nego su to ljudi koji žive za nasilje (neki kriminalci, policajci i vojnici, te mma i slični borci).

Njima je jedino kaj ih nosi kroz život nada da budu jednog dana iskalili svoj bijes na nekome.

E sad, ponekad se pojave kolateralne žrtve, ali je opet to bolje nego da ih netko pusti da bez ikakvih restrikcija ubijaju po ulicama.

Slažem se da je to skroz krivo, ali institucije za zbrinjavanje takvih ne postoje (ili ne rade svoj posao) pa se sranja događaju.

Ali to je idealan kompromis zapravo, jer bi moglo biti i puno gore.

Vjerovatno te buni takav sistem razmišljanja i ponašanja (i mentalni sklop) ali ti su ljudi zapravo jednostavna bića, bez obzira kaj se vode životinjskim porivima.

Ako imaš vremena pogledaj si legendarni Clockwork orange, koji to jako dobro opisuje.

Ne treba se zgražati nad time, panikom se ništa ne riješava.

Znam ja i jednoga kojemu je jedini životni cilj da ubije vlastitog brata i oca golim rukama (brata jer je jači, a oca jer je jači i jer ga je odlikovao tuđman zbog ratnih uspjeha).

Uglavnom, s takvim ljudima je zapravo jako lako jer ih je lako izmanipulirati, a nikad ne budu shvatili kad se netko poigrava njima.

Korisni saveznici 👍

 

Znači, umjesto da ga nagovoriš da odustane od svog bolesnog cilja ili da ide na liječenje ti se s njime poigravaš i manipuliraš ga radi svoje vlastite koristi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.1.2018 21:39 (NecroKnight).
7 godina
offline
Re: Posvađani igrači Call of Dutyja lažnom prijavo

Vjeruj mi da s njime ne možeš drugačije.

Odnosno možeš, palicom ili bokserom.

Ovak bar izbjegneš probleme, a promijenio se ne bude nikad.

Kruha i igala...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Posvađani igrači Call of Dutyja lažnom prijavo
fer-de-lance kaže...

Vjeruj mi da s njime ne možeš drugačije.

Odnosno možeš, palicom ili bokserom.

Ovak bar izbjegneš probleme, a promijenio se ne bude nikad.

U redu, kužim na što misliš. Problem je u načinu na koji si to napisao.

15 godina
offline
Re: Posvađani igrači Call of Dutyja lažnom prijavo
MP7 kaže...
Nedavno sam gledao ovo
https://www.washingtonpost.com/news/post-nation/wp/2017/12/08/graphic-video-shows-daniel-shaver-sobbing-and-begging-officer-for-his-life-before-2016-shooting/

Frajer na podu prekrizene noge ruke na glavi i umjesto da idu do njega i stave lisice pocnu s nekim retardiranim instrukcijama.
I onda procitas komentare ovih debila sa da i vama ovisi zivot bla bla ma sta je ovdje bilo da su bili pod tko zna kakvom opasnosti?

A ti jajare poštedi nas molim te

 Ovo je užas, čisto smaknuće. Ako nije montaža, jer je malo sumnjivo da su pikselirali sliku u ključnom trenutku a zvuk pucnja se lako montira. Ponašanje policajca je krajnje sumnjivo, vidjelo se da jedva čeka ubiti nenaoružanog tipa. Zna da neće biti kažnjen pa će ubiti opet, nenaoružanu osobu.

12 godina
offline
Posvađani igrači Call of Dutyja lažnom prijavom pr

Ma fuj! kako mi se gadi ta americka policija.

Sto je naj zalosnije po youtubeu  ima primjera njihovog nasilja ko salate, pogotovo kad djecu tlace.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Posvađani igrači Call of Dutyja lažnom prijavom pr

Ovo je uzelo maha i ako swattera ne osude i od njega naprave primjer ostalima, dešavat će se još češće sa možda i pogubnijim posljedicama.

 

 

“Bomb threats are more fun and cooler than swats in my opinion and I should have just stuck to that,” Swautistic told reporter Brian Krebs on Friday. “But I began making $ doing some swat requests.”

 

Ekipa se izjebava sa sigurnosnim sistemom i pravi biznis od svoje zajebancije...

 

https://www.twincities.com/2017/12/30/professional-swatter-takes-credit-for-911-call-that-led-police-to-kill-wichita-man/

 

 

Koji fuck-up domino efekat sa nevino ubijenim čovjekom. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Posvađani igrači Call of Dutyja lažnom prijavom pr

Meni se sve čini da su psihopate skužile odakle "vjetar puše" pa se masovno prijavljuju u SWAT jedinice da bi si priskrbile dozvolu za ubijanje. I tako ih nakon svakog ubojstva čeka zajebancija po sudovima pa je bolje da se tamo pojave kao policajac nego kao serijski ubojica.

 

Naime, teško da će porota proglasit policajca krivim. Jer velika je šansa da nakon suđenja nalete na kolegu osuđenog policajca, a to baš nitko nebi htio, pa zato boje reć: "not guilty".

 

Slično je radila i mafija. Uvjek je barem jedan mafijaš ostajao na slobodi da se pobrine za neugodne svjedoke i nekooperativne porotnike.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.1.2018 22:05 (markoBT).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice