Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će promijen

poruka: 25
|
čitano: 5.872
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će promijen".
15 godina
offline
Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će promijen

Promjena imena neće promjeniti suštinu FB, platforme za prikupljanje i prodaju ličnih podataka korisnika i oglašivačku platformu zamotanu u omot društvene mreže...

Moj PC  
26 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će prom
malina22 kaže...

Promjena imena neće promjeniti suštinu FB, platforme za prikupljanje i prodaju ličnih podataka korisnika i oglašivačku platformu zamotanu u omot društvene mreže...

Istina.

11 godina
offline
Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će promijen

To je popularna caka korporacija zadnje vrijeme,kada postanes toliko omrazen/nepopularan da cijena dionica krene dolje...rebrand.

Moj PC  
8 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će promijen

Ili kako bi isla ona narodna "nije govno nego se pas posro"

Zero Waste * Minimalizam * Veganizam
 
16 0 hvala 0
9 godina
offline
Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će promijen

Bookface   

 
11 0 hvala 0
11 godina
online
Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će promijen

sad će se zvati iSpyWithMyLittleEye

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će prom
ludizao kaže...

Idem i ja promijeniti ime pa da postanem nova osoba i imam novi život.

 Pa što je najgore i možeš....

MEGATAMA kaže...

To je popularna caka korporacija zadnje vrijeme,kada postanes toliko omrazen/nepopularan da cijena dionica krene dolje...rebrand.

 Meni se čini da rebrand neće bit samo promjena naziva nego i promjena načina na koji se koristi fejs... Samo gerijatrija valjda koristi fejs. Pošto im je instač još popularan jako, ali valjda taj jebeni tik tok i njemu uzima danak (jbg internet promet je danas skoro pa besplatan pa nije greda šerat videa) vjerojatno i Cukar gleda malo modernizirat svoje špijunsko govno, malo više naglaska na neke nove načine "izražavanja pravog sebe", neki novi filter i eto ti novog fejsa.. Kako god da bilo, ko ga jebe... Doć će opet neka nova mreža a ja sam ionako prestar za ta social sranja, ko i vjerojatno svi u ovoj temi. Jebe se Cukru za nas...

Sve Vas Volim
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će promijen

Zuckerberg je totatlni amater, kakav crni rebranding. Treba se ugledati u majstora iluzije Plenkija. Ovaj samo kaže da je to bilo prije njega i iako su svi ostali akteri ostali isti, današnji HDZ nema veze s onim od prije 10 godina. Osim kad je neka godišnjica, onda se slavi kontinuitet HDZa.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
29 0 hvala 0
Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će promijen

Dragi forumaši, umjesto da kritizirate način na koji jedna firma posluje (i jako dobro zarađuje, te jako puno te zarade daje zaposlenicima) možete pročitati onaj mali dio rečenice o "10,000 novih radnih mjesta u Europi", pa malo razmisliti općenito tako...

 

 

 

Lp

Moj PC  
0 5 hvala 0
2 godine
online
Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će promijen

baš je Cuko zabrinut zbog nas i našega mentalnoga zdravlja.

boji se on da mu ne padne cifra sa 100 milijardi na 80.

što će onda ?

 

može se ubiti.

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
 
2 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će prom
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Dragi forumaši, umjesto da kritizirate način na koji jedna firma posluje (i jako dobro zarađuje, te jako puno te zarade daje zaposlenicima) možete pročitati onaj mali dio rečenice o "10,000 novih radnih mjesta u Europi", pa malo razmisliti općenito tako...

 

 Europi je potrebno 10 tisoć vozača C i E kategorije a ne njegovih zgubidana... 

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
16 godina
online
Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će promijen

Kad netko kaže da mijenja ime zbog lošeg imidža onda priznaje da je taj imidž loš s razlogom a promjena imena je tipičan indikator da ne misle ništa popraviti samo još više mazat oči ljudima.

Ali moglo bi ih to koštati, pitam se koliko bi umirovljenika glasalo za HDZ da više na izbornim listićima ne piše HDZ nego nešto drugo, jer i sadašnji se uspjeh HDZ-a u dobroj mjeri temelji na počecima države a kada su ti umirovljenici u istom vidjeli nešto bolje (a današnja ih politika toliko možda ne brine).

Ali HDZ je svjestan toga pa se, kao što reče Visak, redovito prisjeća te prošlosti kada im to paše.

Da, Plenki je očito pametniji, no zanimljivo je da se FB uspoređuje s HDZ-om.. Možda je postala navika ovdje sve uspoređivati s HDZ-om, a možda sve postaje kao HDZ... u svakom slučaju, ni jedno ni drugo nije dobro.

Amenoum
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.10.2021 15:00 (PaleRider).
 
3 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će prom
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Dragi forumaši, umjesto da kritizirate način na koji jedna firma posluje (i jako dobro zarađuje, te jako puno te zarade daje zaposlenicima) možete pročitati onaj mali dio rečenice o "10,000 novih radnih mjesta u Europi", pa malo razmisliti općenito tako...

 

 

 

Lp

 Europa ima 748 miljuna stanovnika. Treba li riskirati cijelu civilizaciju zbog 10,000 ljudi.

16 godina
neaktivan
offline
Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će promijen

Sav sam se naježio! 

hrckuhar.com - mjesto najboljih recepata
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će promijen

I da se uvede veći font za nas starije!!!

morrisoN
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će promijen

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će promijen

Propao dabogda.

 
1 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će prom
Zaporožac kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Dragi forumaši, umjesto da kritizirate način na koji jedna firma posluje (i jako dobro zarađuje, te jako puno te zarade daje zaposlenicima) možete pročitati onaj mali dio rečenice o "10,000 novih radnih mjesta u Europi", pa malo razmisliti općenito tako...

 

 Europi je potrebno 10 tisoć vozača C i E kategorije a ne njegovih zgubidana... 

 

400 000

Danas bilo na TVu.

13 godina
offline
Re: Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će prom
malina22 kaže...

Promjena imena neće promjeniti suštinu FB, platforme za prikupljanje i prodaju ličnih podataka korisnika i oglašivačku platformu zamotanu u omot društvene mreže...

 To je bit svega. A ovaj boldani dio isto vrijedi i za Google, samo je Google nešto korisniji u svojim proizvodima i servisima.

14 godina
offline
Re: Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će prom
MEGATAMA kaže...

To je popularna caka korporacija zadnje vrijeme,kada postanes toliko omrazen/nepopularan da cijena dionica krene dolje...rebrand.

 imaš mali problem u toj teoriji, pogledaj cijenu dionica u zadnjih 5 godina :)

2 godine
online
Re: Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će prom
malina22 kaže...

Promjena imena neće promjeniti suštinu FB, platforme za prikupljanje i prodaju ličnih podataka korisnika i oglašivačku platformu zamotanu u omot društvene mreže...

više ne znam tko to nema osobne podatke bilo koga od nas.

 

naručio sam nedavno online iz jedne trgovine tenisice, i lijepo su mi dostavili račun u kome piše moje ime i prezime i "ime oca" u sredini ?!

 

otkud im ime moga oca kad ja nisam u narudžbi njega naveo, niti su u popunjavanju obrasca to tražili ?

nisu tražili ni moj OIB.

nisam ranije kod njih kupovao (da ih ne reklamiram), a nitko to ni ne traži kod online narudžbi...

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.10.2021 7:55 (Zaporožac).
13 godina
neaktivan
offline
Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će promijen

I dalje će ljudi za krovnu kompaniju govoriti facebook kao što za google kažu google, a ne alphabet

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će promijen

Ne bih se zacudio da je Fakebook pustio ovu "vijest" cisto u marketinske svrhe a da  nemaju namjeru nista mjenjat 🙃

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će promijen

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Potpuni zaokret u poslovanju: Facebook će promijen

šećerbrijeg d.o.o. za osobito trgovinu a može i neke usluge 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice