Povijesnih 40 sekundi prvog leta helikoptera na Ma

poruka: 10
|
čitano: 3.780
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Povijesnih 40 sekundi prvog leta helikoptera na Ma".
13 godina
offline
Povijesnih 40 sekundi prvog leta helikoptera na Ma

Leti kokoš a letiš i ti, za kokoš se zna a šta će Ingenuity?

 
0 2 hvala 0
9 godina
offline
Povijesnih 40 sekundi prvog leta helikoptera na Ma

Nadam se da Marsovci drže dovoljno veliki razmak od rotora, vrte se na 2.400 rpm.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Povijesnih 40 sekundi prvog leta helikoptera na Ma

još me intrigira od čega mu uzgon (ili tamo postoji atmosfera), bez obzira na brzinu vrtnje lopatica. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Povijesnih 40 sekundi prvog leta helikoptera n
Ajar kaže...

još me intrigira od čega mu uzgon (ili tamo postoji atmosfera), bez obzira na brzinu vrtnje lopatica. 

 Posto Nasa sve filmove snima u holywoodskom studiju, takve stvari ne trebaju intrigirat.

Kakav mars, letjelice i sranja, to su bajke za naivce.

16 godina
offline
Re: Povijesnih 40 sekundi prvog leta helikoptera n
Ajar kaže...

još me intrigira od čega mu uzgon (ili tamo postoji atmosfera), bez obzira na brzinu vrtnje lopatica. 


Da, ima atmosfere. Da, rijetka je. Da, dovoljna je za let ovako malog helikopterčića.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
14 godina
offline
Povijesnih 40 sekundi prvog leta helikoptera na Ma

Ovako jedan veliki pothvat i u dva dana 3 kenser komentara.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.4.2021 10:01 (EZY-E).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Povijesnih 40 sekundi prvog leta helikoptera na Ma
Sve je to super,ali ja sam se uvjek pital..dali te slike i sve informacije mi dobivamo filtrirane i na kapaljku po strogo određenim sistemima za javnost,i kaj su u stvari oni gore otkrili a da se neda u javnost?
Nemoš znat,možeš samo nagađat..ja im ne vjerujem.Ne vjerujem im u smislu da nikad ništa nije nađeno što bi potvrdilo da nismo sami u svemiru.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Povijesnih 40 sekundi prvog leta helikoptera na Ma

Svi planeti imaju atmosferu. U najgorem slučaju, samo sloj egzosfere, kao kod Merkura.

Svemir.
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.4.2021 16:09 (PaleRider).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Povijesnih 40 sekundi prvog leta helikoptera n
danko99 kaže...
Ne vjerujem im u smislu da nikad ništa nije nađeno što bi potvrdilo da nismo sami u svemiru.

 

Ne vjerujem da je do sada nađeno nešto za što bi se moglo tvrditi da je nedvojbeno dokaz toga, ali efektivno ni ne trudimo se naći dokaz samo održavati posao traženja.

Svemir.
5 godina
offline
Re: Povijesnih 40 sekundi prvog leta helikoptera n
Ovo je mali korak...slijedeći je dragi Marsovci

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice