PowerColor RX 6700 XT Red Devil - Vraški tiha

poruka: 4
|
čitano: 7.475
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PowerColor RX 6700 XT Red Devil - Vraški tiha".
14 godina
offline
PowerColor RX 6700 XT Red Devil - Vraški tiha

Kartica je O.K. ali cijena je potpuno luda. Znam da je slabo snabdijevanje, da mineri uzimaju sve na što naiđu, ali ovo je stvarno barem duplo skuplje od onoga što vrijedi. Znam da sve vrijedi onoliko koliko je netko spreman istresti lovu, ali ova pohlepa će jednog dana nekome doći glave.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: PowerColor RX 6700 XT Red Devil - Vraški tiha
učo kaže...

Kartica je O.K. ali cijena je potpuno luda. Znam da je slabo snabdijevanje, da mineri uzimaju sve na što naiđu, ali ovo je stvarno barem duplo skuplje od onoga što vrijedi. Znam da sve vrijedi onoliko koliko je netko spreman istresti lovu, ali ova pohlepa će jednog dana nekome doći glave.

 Cijenu komentiram isključivo relativno u odnosu na ostale kartice. Svi znamo da su apsolutne cijene bolesno visoke. 

7 godina
offline
PowerColor RX 6700 XT Red Devil - Vraški tiha

Imam navedenu karticu koju sam kupio tj. nadoplatio prodaje stare RX 5700. Do 50 posto bolje perofrmanse i više Vrama u odnosu na stari model su mi bili potrebni budući da su neke igre već sada počele gutati više od 8 gigabajta, a i igram na 1440p. 

 

Jedino je grafička toliko masivna i teška da je savijanje neizbježno pa sam si kupio držač koji popravi stvar.

Tiha, brza i da, radi kao zmaj

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.11.2021 14:45 (Brki1994).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PowerColor RX 6700 XT Red Devil - Vraški tiha
Jedino tko bi mogao ostati bez glave smo mi...

kad žena sazna koliko si dao za grafičku...
Moj PC  
5 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice