Prašina oko Metro Exodusa se ne sliježe, u priču s

poruka: 9
|
čitano: 3.435
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prašina oko Metro Exodusa se ne sliježe, u priču s".
10 godina
offline
Prašina oko Metro Exodusa se ne sliježe, u priču s

Ja ju zaigrat neću al ne zbog Steama i Epica nego čisto zato što ne volim da me straše razne nakaze što iskaču iz mraka. 

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
Moj PC  
5 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prašina oko Metro Exodusa se ne sliježe, u pri
nicky.sl kaže...

Ja ju zaigrat neću al ne zbog Steama i Epica nego čisto zato što ne volim da me straše razne nakaze što iskaču iz mraka. 

 

A bome ima scena gdje skočim na stolici 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
10 godina
offline
Re: Prašina oko Metro Exodusa se ne sliježe, u pri

Takvi stresovi u mojim godinama više nisu poželjni. 

 

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
5 godina
offline
Prašina oko Metro Exodusa se ne sliježe, u priču s

Jos jedan od dokaza da losa reklama ne postoji

 

Jedva cekam da izadje. Bas sam nedavno opet prosao redux 2033 i Last Light.

Ugasiti svjetla, slusalice na usi i moliti se da te neko ok ukucana ne primi za rame

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Prašina oko Metro Exodusa se ne sliježe, u priču s

Jedva cekam jogurt verziju

AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Prašina oko Metro Exodusa se ne sliježe, u pri
dreadmoore kaže...

Jedva cekam jogurt verziju

 Samo naprid, al nemoj se onda iznenadit kad uz slijedeci njihov naslov dobijes prigodnu cestitku identicnu onoj Rockstarovoj uz Red Dead Redemption

 

Kako sijes tako ces i zeti

7 godina
protjeran
offline
Prašina oko Metro Exodusa se ne sliježe, u priču s

Dokaz da ti ne treba zastita protiv piratstva je CDPR - napravi dobru igru,

ne naplacuj sedlo za konja 5€, nego pokloni par DLC-ova i napravi kak spada

ekspanziju, i prodavat ce se kako spada.

 

Iskreno, boli me briga, takve igre dodju i prodju, kupit cu na popustu za 10-12€ i gotovo.

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Prašina oko Metro Exodusa se ne sliježe, u pri
Čitatelj kaže...

Dokaz da ti ne treba zastita protiv piratstva je CDPR - napravi dobru igru,

ne naplacuj sedlo za konja 5€, nego pokloni par DLC-ova i napravi kak spada

ekspanziju, i prodavat ce se kako spada.

 

Iskreno, boli me briga, takve igre dodju i prodju, kupit cu na popustu za 10-12€ i gotovo.

 

Hmm...  CDPR je vise dokaz da se moze, nega da je njihov model realno gledano way to go. Oni su doslovno u nekoliko navrata zavrsili na vijesalima s konopom oko vrata - izvuklo ih je to sto su imali GoG, sto je u Poljskoj radna snaga za red velicine jeftinija nego na zapadu, te sto su iza sebe imali vrhunske igre pa su uspijeli pretvorbom dokapitalizirat firmu na domicilnom trzistu bez da su morali baciti na nemilost pred noge ovih velikih mafij...ovaj izdavaca.

Isti takav razvojni studiji, s istim razvojnim putem na zapadu bi odavno bio pokojan ili razcerupan.

 

Btw bez obzira koliko i meni kao igracu CDPR bio drag ne bi bas volio radit tamo, a istog misljenje je dobar dio ljudi koji je radio na prva tri Witchera. Kad ti po zavrsetku s radom na toliko cijenjenom i nagradjivanom naslovu iz firme medju ostalim zapale i glavni programer, glavni engine programer, glavni gameplay designer, glavni animator, glavni pisac... onda znas da tamo i nije sve bas tako bajno i da na duge staze, za firmu takvih ambicija, takav poslovni model tesko da je odrziv.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.2.2019 23:45 (Statsman).
10 godina
offline
Re: Prašina oko Metro Exodusa se ne sliježe, u pri
Get woke, go broke.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice