Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

poruka: 482
|
čitano: 104.208
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od ".
14 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Lijepa makina, isključivo za k....nje. Za skoro 13 000 000 kuna dobiješ dvosjeda koji u slučaju rada punom snagom potroši bateriju za 5,5 minuta. U svakom slučaju, tehnički a i estetski gledano, lijep stroj. Želim Mati da proda svih 150 komada iz serije, pa neka se razvija dalje. Najveća fora je prodati električne automobile naftnim šejkovima .

dolazim odmah - Godo
Moj PC  
32 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Ali sto je je, izgleda perverzija.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

zašto odmah nisuzaokružili na 2 milje? Cijena mi nema smisla, automobil ionako nema izravnog konkurenta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Felge su odvratne :D

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
5 5 hvala 0
12 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od
Ceka se da Richard Hammond slupa još jedan ;D
everyday i'm shuffling...
Moj PC  
40 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Golemo i ovo:

 

Ubrzanje 0-300 km/h: 11,8 sekundi

max brzina 412 km/h

 

Ovo brze od formule

 

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Jesu ga di testirali ili su samo teoretske brojke

neka ode napravit krug po Nürburgring

pa neka onda sere o ubrzanjima i krajnjoj brzini

jebes auto koji samo dobro ide pravocrtno

Mozda bi mu trebalo reci da ima i zavoja na cestama

Samsung S8+
Moj PC  
13 47 hvala 3
8 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Po toj logici svi seru o ubrzanju, od Lamba nadalje. Sve su to brzine u testnim uvjetima, što ne znači da se ne mogu ostvariti u vanjskim uvjetima.
Ne brini se ti za zavoje, provozali su ga oni na Pagu.
14 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
jesu sa 60 km/h max isto ko i po magistrali
zasto nikad nije testiran u stvarnim uvjetima
nego samo se hvali u pravocrtnom ubrzanju
Samsung S8+
8 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Pa svi se hvale sa pravocrtnim. Previše sila djeluje na auto da bi ubrzao toliko u zavoju. Samo zato što je pravocrtno, ne znači da je krivo ili da lažu.
Po tvojoj logici bi se i drag race trebao voziti po zavoju jer pravocrtno je neispravno...
14 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom

kupce ovoga ne zanimaju te stvari. Da su htjeli vožnju kupili bi si McL, Huracan, GT3, GTR... ovo cilja na Arape s malim mozgovima i malim pišama ali viškom para. Baš zato i mislim da je cijena preniska.

14 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
mrsmith kaže...

Felge su odvratne :D

 mislim da su felge aerodinamične. Ne mo'š imat i ovce i novce, a i stvar je ukusa - sigurno se nekome baš takve sviđaju.

15 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

taman kao treći auto u familiji. do placa i natrag. stanu unutra i dvije-tri vreće zelja/paprike/krumpira. još kuka iza i ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
20 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Uopce ne kuzis o cemu pricam
zasto ga ne testira na stazi da se vidi koliko vrijedi
nego samo ga nosi na drag race i onda ko pobijedio je Ferrari u ubrzanju do 450 metara
to mi se gadi
ovo je samo sto je rekao drug iznad za kurcenje do kafica i nista drugo
Samsung S8+
9 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Znam da će sad neki srati da taj auto ne valja, zašto ga proizvode i sl.

Ovaj auto je perverzija, stvarno predobro izgleda, 1914 f...ing konja.

Rimcu želim sve najbolje 

Moj PC  
13 4 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Za sigurnost se brine i 8 kamera, 12 ultrazvučnih senzora, te lidar sustav – dijelovi koji će mu omogućiti autonomnu vožnju (razine 4).

 

 

impresivno, 4. razina autonomne vožnje, ovime je daleko isped konkurencije kaoja koristi 2. i tek testira 3. razinu

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
tits4bits kaže...

Za sigurnost se brine i 8 kamera, 12 ultrazvučnih senzora, te lidar sustav – dijelovi koji će mu omogućiti autonomnu vožnju (razine 4).

 

 

impresivno, 4. razina autonomne vožnje, ovime je daleko isped konkurencije kaoja koristi 2. i tek testira 3. razinu

inače svaka čast rimcu, auto je brutalan... no kao i dosta ostalih ovdje... voiio bih vidjet taj auto u praksi, zanima me vrijeme na numberingu, zanima me kako izgleda 4. razina autonomije u praksi... no, vjerujem da onaj tko ga bude kupovao bude tražio te informacije, ili ne bude jer će mu služit u dubaiu za kur**nje.

 

vrhunska reklama bi bila da ga da hammondu da ga provoza... ali bez zajebancije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2018 16:14 (lllnuclearlll).
16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
jozef kaže...

kupce ovoga ne zanimaju te stvari. Da su htjeli vožnju kupili bi si McL, Huracan, GT3, GTR... ovo cilja na Arape s malim mozgovima i malim pišama ali viškom para. Baš zato i mislim da je cijena preniska.

Njima ne treba nikakvi pišljivi "totalno električni Rimac marketing-autek od dvije tone".

 

Ko hoče najbolje taj si naruči Koenigsegg One:1/1360kg=1360konjusina, i realno to je najbolje kaj moš naručit za dva vagona dolara.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
14 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
rambox kaže...
jozef kaže...

kupce ovoga ne zanimaju te stvari. Da su htjeli vožnju kupili bi si McL, Huracan, GT3, GTR... ovo cilja na Arape s malim mozgovima i malim pišama ali viškom para. Baš zato i mislim da je cijena preniska.

Njima ne treba nikakvi pišljivi "totalno električni Rimac marketing-autek od dvije tone".

 

Ko hoče najbolje taj si naruči Koenigsegg One:1/1360kg=1360konjusina, i realno to je najbolje kaj moš naručit za dva vagona dolara.

 

 

 

E to je auto a ne ova elektricna kosilica

 

Samsung S8+
10 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Da mi je znati što je tu tako brutalno. Napraviti atmo motor sa hrpom konja je uspjeh. Elektro realno nije uopće težak za sklopiti. Puno dečki preradi benzince u električne u svojoj garaži. Dovoljno je malo znanja i štednje. Naravno, to ne budu na nivou vozila kao što je bila kockica od Rimca koji je jadnik u hladnoj garaži sklapao tu kocku sa dijelovima od 100.000€.

Moj PC  
13 8 hvala 4
8 godina
protjeran
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Koja glupost! Predstavlja se velika investicija od 30mil$ i to nesto nevideno za takvu firmu blabla, a lik prodava 1 auto za 2.1mil$ tj za 30mil$ napravi 14 auta. Naravno takav balkanac prvo primi lovu onda pravi auto mjesecima. Bas me zanima koliko ce ih prodati, a to naravno nece reci, cak i da rece lagao bi.

Moj PC  
3 23 hvala 3
8 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
lllnuclearlll kaže...
zanima me kako izgleda 4. razina autonomije u praksi...

potpuna autonomija automobila, vozač nije potreban niti u jednoj situaciji

 


 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2018 16:33 (tits4bits).
13 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
lllnuclearlll kaže...
tits4bits kaže...

Za sigurnost se brine i 8 kamera, 12 ultrazvučnih senzora, te lidar sustav – dijelovi koji će mu omogućiti autonomnu vožnju (razine 4).

 

 

impresivno, 4. razina autonomne vožnje, ovime je daleko isped konkurencije kaoja koristi 2. i tek testira 3. razinu

zanima me kako izgleda 4. razina autonomije u praksi... 

 

Ispravljeno u clanku.... kaze sada "dijelovi koji će mu omogućiti, iako ne odmah, autonomnu vožnju (razine 4)."

Jako su najavljivali taj Level 4, ali izgleda da nista od toga za sada.

 

Trenutno je najbolji novi Audi A8 sa Level 3.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Kresimir4 kaže...

Bas me zanima koliko ce ih prodati

bio je prijenos u živo kojeg je radio Saša Cvetojević, u njemu je rečeno kako je već prodano 30 komada najnovijeg modela, tako da očito zainteresiranih kupaca ima

13 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Koja takva jurilica uopće ima dobro vrijeme na ringu? Nije dizajniran za to. U tu klasu spada veyron, chiron(navodno su nešto popravili kod njega pa je sposobniji za krivine od veyrona), bilo koji konigsegg, venom f5. Na tom polju ih podere bilo koji porš, gtr, nabrijaniji m3, r10, ferdo, subaru...

Ovo su pokazna vozila da se vidi ko ima skupljeg jer to ionako ne voze stručni vozači čim izađe iz proizvodnje. Meni se auto sviđa, felge pogotovo i nadam se da će u serijskom modelu biti bar dio ove tehnologije koja je ovdje prikazana. Jedino se pitam kojom to oni tehnikom planiraju tu snago prenjet na cestu. Pa to nema dosta jakog vratila ni mjenjača da preživi taj moment.

 

Moj PC  
11 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

 

2 min 34 sec... preko 400 senzora, 8 kamera, level 4 autonomija, prepoznavanje lica, ne tovara se na ključ

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2018 16:51 (tits4bits).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Početna cijena C_Two je 1,7 milijuna eura, a prema neslužbenim informacijama, dosad ih je, prije same premijere, već prodano tridesetak.

 

https://zimo.dnevnik.hr/clanak/zvijer-iz-svete-nedjelje-rimac-svojim-conceptom-ponovno-postavlja-nova-pravila---508981.html

 

 

bogataši navalili, 30 već prodano

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Mogu samo reći Respect. Ovako nešto treba napraviti, pravo remek djelo. Bez puno rasprava kome to služi. I za kraj sa svim tim naprednim sustavima ovo je mokri san svakog geek-a. Ja bih se igrao sa svim postavkama bar jedno 6 mjeseci :)

 

Mate puno sreće i uz želju da slijedeći projekt bude i za nas običnu raju.

Democracy is not for the people
 
17 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
pasko kaže...
Uopce ne kuzis o cemu pricam
zasto ga ne testira na stazi da se vidi koliko vrijedi
nego samo ga nosi na drag race i onda ko pobijedio je Ferrari u ubrzanju do 450 metara
to mi se gadi
ovo je samo sto je rekao drug iznad za kurcenje do kafica i nista drugo

 Pa testiran je na hill climbu St. Gallen. Stazu je prošao puno brže nego novi NSX a malo sporije od Aventadora kojeg je vozio Lamborghinijev test vozač (dok je Rimca vozio novinar). U svakom slučaju, biti na stazi brži od najbrže Honde ikad nije mala stvar. Nurburgring je samo jedna od staza i mnogi automobili nisu nikad službeno testirani na njoj. Spomenuti NSX (novi model), La Ferrari, Chiron...

 

12 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
pasko kaže...

 

 

E to je auto a ne ova elektricna kosilica

 

 Zanimljivo, rekao si da nije auto dok ga ne vidiš na Ringu. Jesi ovog vidio?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice