Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

poruka: 482
|
čitano: 104.776
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od ".
12 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
DarthMarkus kaže...

 

 Da se ubacim - evo mog prijatelja koji je predobar, preinteligentan i "roker " uz to sve. Altruist to the core.

 

http://www.brodportal.hr/clanak/projekt-%22aqualifter%22-brodanina-igora-bodisa-medu-najboljima-u-hrvatskoj-8331

 

Sad zamislite da je mrknuti novac legalno i pravno završio kod njega u rukama kao poticaj...HR bi bila puno bolja država.

 Čovjek je inovator, Rimac je businessman. Teško je sa sigurnošću reči da bi HR od toga profitirala. Hrvatska bi bila puno bolja država da se ne krade - to stoji.

Rimcu koliko god je novac sumnjivog porijekla pomogao u startu toliko će mu uvijek biti uteg. Da je Rimac kojim slučajem zaista genije, apsolutno pozitivnih i poštenih namjera, altruist... uvijek će biti sin onog Rimca koji je ukrao. Da je zadnja propalica ljudi bi s jednakim razlogom mogli reči da je pivo koje je popio ili listić na kladionici koji je uplatio od njihovog novca. Samo tada ne bi bio zanimljiv. Kome su zanimljivi Todorići u dvorcima i helikopterima, Kerumovi sinovi u Ferrarijima, Čermaci na jahtama itd.? Za njih kažeš da su govna tek kad te netko pita. Inaće nisu na repertoaru. Rimac je na repertoaru jer je često u medijima i jer osobno nešto radi. Nije samo nečiji sin. Da je, bilo bi mu puno jednostavnije u životu.

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
BlueMax kaže...

 - nije nimalo promašena. Dopuštam jedino da nam se definicija riječi "obogatio" razlikuje. 

 OK, osoba koja radi za 2400 kuna vidi onu koja radi za 24000 kao bijesno bogatu. Realno, s europskim troškovima života, mi Hrvati smo većinom siromašan narod. 

MrBlc kaže...

Na prvu sam ti želio napisati da bih vjerojatno i radio na tom području da sam imao love za uopće početi jer me to zanimalo od malih nogu, ali onda sam shvatio da to nije istina. Riskirao bih vjerojatno i ono malo što imam, pa i kredit, kad bih samo imao mogućnost u slučaju neuspjeha doći starom i reći "stari, nisam uspio, možeš li mi pomoći stati na noge". Međutim, to ne mogu. 

Možda bih mogao da mi jedan period oba roditelja nisu radila par godina bez plaće upravo zbog toga što je ovakav stav prihvatljiv...

Ovdje ću ti dati za pravo, jer bih lagao kad bih rekao da  ne mislim upravo tako; u ovom društveno-tržišnom uređenju vrijedi da lova daje lovu, a bez love nemaš velike šanse. Postoje sigurno oni koji bi s lovom koju je on imao, napravili i puno više. Većina nema safety net i šansu da išta napravi.

 

Ali, zašto ja "branim" njega tu. Ne zato što znam da nije kriv, nego zato što ne znam da jest. Problem je u tome što znamo da su svi kriminalci i znamo da su svi korumpirani. Je li pravosuđe trulo i korumpirano? Jest, ja ću prvi to reći, trulo je do srži i redovito guđnam o Kriminalnoj organizaciji, da su svi govna i sl. Šansa je da je i ovdje to u pitanju. Međutim, kultura linča kakvu njegujemo po forumima i komentarima članaka nije rješenje za probleme koje imamo kao društvo niti je opći bijes na R koristan. Rulja rijetko ima pravo jer nikad ne vidi jasno. Ohlokracija je divljaštvo. Čitao si Priču o dva grada (C. Dickens)? Ne bi bilo na odmet prije nego se prikloniš tome da treba posve odbaciti sve mogućnosti i sve ih povješati. Daleko od toga da je to sve nešto novo; ima toga koliko hoćeš: [1, 2, 3, 4].

Nope.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.3.2018 23:22 (Tonči).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
memulica kaže...

Inače da podijelim i neke konkretne brojke o firmi koja se zove Rimac automobili d.o.o

 

FINANCIJSKI IZVJEŠTAJ

 

Gle, tam na FINA stranici ti lijepo piše da se podatci koje si objavio ne smiju dalje distribuirati, pa sad ne znam koliko ti je ovo pametno. 

Dobit se uvijek može štimati ako je imaš čime štimati, ako nemaš onda ne možeš štimati i sve je po zakonu u bilo kojem slučaju i to je jedino što je bitno, da je po zakonu.

 

Ono što jest malo deprimirajuće jest realtivno mali trošak zaposlenika od samo 12,6 mili. kn. Navodno ih je bilo 99 na početku 2016 i popelo se do 164 do kraja 2016.

Gledajući jednostavnom aritmetičkom sredinom te pare mu nisu dosta niti za 99 uposlenika za prosječnu NETO plaću navedenu u godišnjem izvješću u iznosu od 6840kn.

No i sam Rimac priča da su na klimavim nogama, što se dade i naslutiti.

 

No avaj ne vezano na tebe Memulica.. mislim da se generalno u temi "mašio fuzbal".  Organizirati ovakav poduhvat, sklepati pa i neka je samo jedan ovakav auto za radi guranja poslova pa i prodaje glupih baterija, nije mala stvar. 

Nema toga razmaženog "pofutranog ćaćinog lažljivca" koji bi napravio takvo nešto samo zato jer mu je dosadno, ili da ispadne "kul" u društvu ili da "opere ćaćine pare". Koliko god se nekome Rimac čini "mutnim i lažljivcem" vjeruj mutni lažljivec ovo ne bi radio, nikada, i to zato jer treba raditi. i to treba raditi posao koji te nigdje ne uče, jer ga ili imaš u sebi ili ga nemaš. Treba biti poduzetan.

 

Rimac mlađi ne gradi nikakav kult ličnosti, on samo reklamira svoju tvrtku u koju želi privući kvalitetnu, a jeftnu radnu snagu.  Studušu sa klikerima plaćica od 7 do 12kkn NETO u HR je kao da je ulovio Boga za bradu, a Rimcu skoro pa kikiriki ako studoš može isporučiti ono što mu treba. I to Vam je sve. Rimac konstantno traži brilijantnu radnu snagu za kikiriki od love pa mu treba bolestan PR. I ne, po tome on nije nimalo čudan, bezobrazan ili drugačiji. To rade svi, pogotovo tak male i slabašne tvrtkice koje se tek etabliraju, kako je njegova.

 

Ljudi smanjite tu mržnju, dajte oladite jer fakat niste normalni, baš se vidi da ste ogrezli u iracionalnoj mržnji, a čini se da većina ima vrlo slabu percepciju o tome što je to zapravo poduzetništvo.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
DarthMarkus kaže...

 Upravo zato i jesmo gdje jesmo. Šupak svijeta. Ovo probaj objasnit mom pajdi iz Nizozemske koji radi za CGi. Samo bi te gledao kao zbunjeno tele.

 Izgledao bi ti taj tvoj pajdo posve drugačije kad bi mu rekao za koje novce radi onaj tam "šupak" koji vucara "mining rig" na posao.

 

Mi smo šupak Europe, nismo šupak svijeta, velika je to razlika u očima onoga tko vidi Europu i svijet, no avaj, šupkom nas ne čini krađa struje na poslu jer takve sitne pizdarije rade svi "europćani", nego manjak ambicija i poštovanje sugrađanina sa kojim dijelimo sudbinu u ovoj zemlji. Poslodavac bu ti dal tu struju, boli ga lagano kita, košta ga puno manje od poštene plaće, a plaće su male jer ima more onih koji ne poštivajući druge automatski ne poštuju niti sebe, pa će rado svoje vrijeme zamjeniti za nekakvu crkavicu od plaće.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
DarthMarkus kaže...

 

Što je Mario Mamić ukrao, a da ne upliće njegovog oca ? Što je Todorić jr. ukrao, a da ne upliće njegovog oca ? Što je xyz dijete političara ukralo, a da se ne upliću njihovi oci ?

 

Prljav novac = prljav novac = novac ukraden.  Logika - znači ako netko od mojih ukrade, ja to obilno iskoristim, ja sam odriješen ? 


Da smo u pravnoj državi, pao bi već kod prvog kredita i uopće ne bi vodili ovaj besmislen razgovor.

 

Znači nije osuđen, nema presude koja potvrđuje tvoje navode? Znači li to da tvoji navodi nisu točni?

8 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
mystik kaže...

Pa dobro, otvorio firmu, bavi se pakiranjem i preprodajom kineskih baterija. Super. 

Ali onda ne kenjaj po novinama kako si ti razvio najbolje ovo, najbolje ono, lideri ste ovdje i ondje, radi super tajne projekte za ove i one o kojima ne smije pričat, ali eto, smije reć da rade super tajne projekte. Jer da si razvio najbolje ovo ili ono, nešto inovirao, onda bi to i patentirao, a bogme bi i prihodi od prodaje proizvoda bili daleko veći od 13 milijuna kn u 2016. 

Rade i druge tvrtke proizvode za autoindustriju i to u puno većim količinama za različite proizvođače, što u konačnici znači i daleko veći prihodi, pa ne iskaču iz paštete a neke nisu imale milijunsko novčano zaleđe.

 

 Isto to možeš reći za Teslu. Čak i gore, Musk je kupio firmu i izumitelje koji su već imali funkcionalne prototipove. Danas ih jedan Porsche smatra konkurencijom i kod prezentacije odnosno najave novog električnog modela njega uzimaju kako mjerilo, letvicu koju trebaju prekoračiti.

 

Nadalje, svi ovi što govore pa to je sve poznato, samo upakiraš baterije bi se trebali upitati pa gdje su ti el. automobili, bicikli, autobusi, kamioni, brodovi kad to svaka seljačina s Balkana može napraviti u pauzi nogometne utakmice Dinama.

Ja rekoh
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
BlueMax kaže...

Samo tada ne bi bio zanimljiv. Kome su zanimljivi Todorići u dvorcima i helikopterima, Kerumovi sinovi u Ferrarijima, Čermaci na jahtama itd.? Za njih kažeš da su govna tek kad te netko pita. Inaće nisu na repertoaru. Rimac je na repertoaru jer je često u medijima i jer osobno nešto radi. Nije samo nečiji sin. Da je, bilo bi mu puno jednostavnije u životu. 

O Todoriću se govorilo i bez da te itko išta pita u onom periodu kad se Todorić masovno razvlačio po medijima jer je tada bio trenutna društvena tema. Sad je Rimac po medijima, pa je on osoba u centru društvenih tema. Kad vremenska prognoza najavi nešto drastično, onda je meteorologija u centru društvenih tema, iako 90% vremena ljudi ne pričaju o meteorologiji (ok, pričaju usputno o trenutnom vremenu, ali ne ulaze u istu dubinu).

 

Tonči kaže...

Ovdje ću ti dati za pravo, jer bih lagao kad bih rekao da  ne mislim upravo tako; u ovom društveno-tržišnom uređenju vrijedi da lova daje lovu, a bez love nemaš velike šanse. Postoje sigurno oni koji bi s lovom koju je on imao, napravili i puno više. Većina nema safety net i šansu da išta napravi.

 

Ali, zašto ja "branim" njega tu. Ne zato što znam da nije kriv, nego zato što ne znam da jest.

Tu ti moram skrenuti pažnju na činjenicu da "drugu stranu" gledaš homogeno, a ne što je netko napisao, jer u protivnom ne bi meni to odgovarao.

 

Ja sam napisao da je podrijetlo novca legitimno pitanje (što i jest), te AKO je uložio lovu koju mu je NAVODNO stari mrknuo, onda je suučesnik. Dakle, po tom pitanju ne prejudiciram, a većina mojih reakcija je nastala kao odgovor onima koji smatraju da je to nebitno, za što smatram da sam dovoljno dobro obrazložio zašto je bitno i dovoljno općenito pisao da ne prejudiciram krivnju u konkretnom slučaju. Nije isto reći da je netko kriv i reći da je legitimno pitanje da li je kriv.

 

Čak sam napisao prije nekoliko stranica da smatram da ljudi, zahvaljujući medijskoj pažnji i hvalospjevima, možda i projiciraju općenit društveni problem na pojedinca.

 

 

Ono gdje meni eventualno možeš prigovoriti je moj stav o medijskim nastupima i PR-u Mate Rimca, o čemu svakako nemam visoko mišljenje. On prodaje misticizam oko svog poslovanja, mediji to gutaju, a ako se pojave negativni komentari, onda se nađe krema hrvatskog biznisa pričati o tome kakvi se rezultati tek očekuju od Rimca. Naravnom neki negativni komentari koji se mogu pročitati su svakako pretjerani i nekulturni, ali svakako nisu neočekivani, pa ni neobični. Takvi komentari su na tim istim portalima svakodnevnica i nitko se ne obazire na njih, ali ako se radi o Rimcu, onda je to jal, ovo, ono. Dovraga, pa i o premijeru, predsjednici, Papi i Mariji Terezi na tim portalima ima gorih komentara, pa se na to nitko ne obazire, ali eto, Mate bi trebao biti nedodirljiv.

 

P.S. Da ne bude zabune, ne kažem da su takvi komentari u redu, već da je licemjerno reagirati na njih samo u slučaju jedne osobe, a inače ih ignorirati.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2018 7:48 (MrBlc).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom

Možda ti sam povlačiš to kao pitanje, no bijesna svjetina to uzima kao temelj za vile i grablje. Vidiš gore da imamo već stav da su poduzetnici a priori loši i da se nemoguće pošteno obogatiti. A nije. I poduzetništvo je krvav posao, samo što su kod nas "poduzetnici" zaslužni za takvu percepciju. No, tragikomično je da te "poduzetnike", kad su "njihovi" podržavaju svi oni koji bi digli grablje na "obogaćene". Kad treba doći na red kod doktora, kad treba ne platiti porez, kad treba ne platiti kaznu, kad treba proći na tehničkom, kad treba zaposlit malog, kad treba kupit na firmu, itd. "Puni se hvali Rimac"? Da, kao i svi oni čiji sam cv čitao kod prijava za posao i intervjuirao ih nakon toga; "advanced" i "expert" u svemu, a jedva prođu stvarne osnove. To je prirodno, a smisao marketinga i medija i jest preseravanje. Lako za to, ali kad je "poštenje" u pitanju, svi su isti. Nije stanje u društvu i državi kakvo je zbog doseljenih Šveđana, nego zbog domaćih. Pa ako Rimac i jest kupio zemlju po nižoj cijeni, sud to nije tako shvatio i oslobodio ga je, ali zato imamo cijeli niz sugrađana koji bi unatoč oslobađajućoj sudskoj presudi vlastitog oca prodali medijima. Taman posla.

Nope.
12 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Istina, to je užas. Na FB često rulja "doslovno" poziva na linč. Zašto ? Zato što je pravosuđe toliko neefikasno, toliko korumpirano, toliko pokvareno da ljudi jednostavno lude.

 

Odobravat takav način ponašanja, naravno da nije ok, niti ga poticat, al u drugu ruku imaš najveća govna nad govnima, ljudski otpad koji bi trebao bit stup društva. Jbte, kriminalci se doslovno šprdaju sa njima i čak su neki i zvijezde u HR i UZORI debilima.

 

Što je onaj pajdo rekao možda bi stvarno trebali Francusku ili Oktobarsku revoluciju da se neke stvari promjene. Nažalost, od toga 0 bodova.


Tonči što se tiče zemlje pričaš teške pizdarije.

 

Inače, sistem općinara, lokalnih jebivjetara ti je ovakav: Uzmi van natječaja (ispod stola) zakup na xx godina (kod nas su uzimali mjesta za vinograde), plati minimalnu cijenu (50kn po godini), pro forme objavi nešto, naravno nitko se neće žalit jel su strah i trepet. Isti taj zakup prodaj po xxxxxx cijeni nekom iz EU ili poštenom poduzetniku. Te fore kako je stari Rimac poduzetnik možeš samo idiotima prodavat. Nema tu neke filozofije - osim ako se slažeš s tom praksom. Onda više nećemo razgovarat. I shvaćaš da su "baš" ti sugrađani direktno oštećeni ? Jel možeš njima u lice doć i reć sve to ?

EDIT : Bio bi ti Tonči 100% u pravu da ovaj razgovor vodimo u npr. Danskoj.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2018 12:15 (DarthMarkus).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Tonči kaže...

Možda ti sam povlačiš to kao pitanje, no bijesna svjetina to uzima kao temelj za vile i grablje.

Možda, ali tvoj odgovor je upućen meni, a ne bijesnoj svjetini.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
8 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Poslovni prostor: Sveta Nedelja, Ljubljanska 7, 3631.00 m2 (prodaja)

https://www.njuskalo.hr/nekretnine/poslovni-prostor-sveta-nedelja-ljubljanska-7-3631.00-m2-oglas-17000206

https://www.heta-asset-resolution.hr/nekretnine/nekretnina-84-sveta-nedelja-trgovina-prodaja

 

 

bravo, uspjeli ste, ubili ste još jednu priču o hrvatskom uspjehu

 

Rimac gasi pogone i odlazi

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Dobio subvencije, pa sad 'gradi' tvornicu u Kini od milijardu kuna.

 

 

http://www.poslovni.hr/hrvatska/rimac-za-milijardu-kuna-gradi-tvornicu-u-kini-338674

 

Ova vijest je školski primjer zašto postoje subvencije u Hrvatistanu.

 

Da se i drugi vesele našim praznim džepovima.

 

 

 

I ono uložiš 30 puta manje novaca, pa dobiješ 40% vlasništva.

 

Baron Minhauzen na aparatima, nakon ovakve vijesti

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2018 12:38 (memulica).
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Tonči kaže...

Pa ako Rimac i jest kupio zemlju po nižoj cijeni, sud to nije tako shvatio i oslobodio ga je, ali zato imamo cijeli niz sugrađana koji bi unatoč oslobađajućoj sudskoj presudi vlastitog oca prodali medijima. Taman posla.

DarthMarkus kaže...

Što je onaj pajdo rekao možda bi stvarno trebali Francusku ili Oktobarsku revoluciju da se neke stvari promjene. Nažalost, od toga 0 bodova.


Tonči što se tiče zemlje pričaš teške pizdarije.

 

Inače, sistem općinara, lokalnih jebivjetara ti je ovakav: Uzmi van natječaja (ispod stola) zakup na xx godina (kod nas su uzimali mjesta za vinograde), plati minimalnu cijenu (50kn po godini), pro forme objavi nešto, naravno nitko se neće žalit jel su strah i trepet. Isti taj zakup prodaj po xxxxxx cijeni nekom iz EU ili poštenom poduzetniku. Te fore kako je stari Rimac poduzetnik možeš samo idiotima prodavat. Nema tu neke filozofije - osim ako se slažeš s tom praksom. Onda više nećemo razgovarat. I shvaćaš da su "baš" ti sugrađani direktno oštećeni ? Jel možeš njima u lice doć i reć sve to ?

EDIT : Bio bi ti Tonči 100% u pravu da ovaj razgovor vodimo u npr. Danskoj.

Revolucije u pravilu završe loše za veći broj nevinih ljudi i primitivan su način "rješavanja" problema, jer zapravo samo problem pretvore u neki drugi.

Što se zemljišta tiče, govorimo li o I.R.? Sudski proces se vodio zbog kupovine zemljišta od općine po cijenu nižoj od procijenjene (~24 vs 44 kn/m2) i smatralo se da je općina oštećena za xx milijuna kuna razlike, plus država za proporcionalan iznos poreza. 

I. Rimac je poduzetnik dugo bio u Njemačkoj. Nekako sumnjam da je i tamo poslovao samo s "korumpiranim općinarima Sibinja"?

Koji građani su direktno oštećeni? Misliš preko općine? Pa nećemo li to pitati sud? Cijena je vrlo diskutabilna stvar s obzirom da je nemoguće istu utvrditi kao fiksnu, jer je vrijednost nečega samo onolika koliko netko za to želi platiti. Što točno moram ja reći i kome u lice? 

Nope.
16 godina
online
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
memulica kaže...

Dobio subvencije, pa sad 'gradi' tvornicu u Kini od milijardu kuna.

 

 

http://www.poslovni.hr/hrvatska/rimac-za-milijardu-kuna-gradi-tvornicu-u-kini-338674

 

Ova vijest je školski primjer zašto postoje subvencije u Hrvatistanu.

 

Da se i drugi vesele našim praznim džepovima.

 

 

 

I ono uložiš 30 puta manje novaca, pa dobiješ 40% vlasništva.

 

Baron Minhauzen na aparatima, nakon ovakve vijesti

 

 

 Nist on ne gradi (vidim da si stavil pod navodnike) nego grade kinezi a on za ulog od 3,33% i knowhow dobiva udio od 40%. To 3,33% za 40% mi je malo tesko za povjerovat osim toga su kinezi vecinski ulagaci u Rimac firmu, napravili najvecu dokapitalizaciju. Znaci kinezi ulazu svoju lovu u svoju tvornicu u Kini a Rimac ime koriste za samopromociju. Ko zna koje su tu racunovodstvene sheme i carolije u pitanju. 

"Camel je potkraj prošle godine u Rimac Automobile uložio 30 milijuna eura" Ako su kinezi drugi najveci dionicar u D.O.O.(D.O.O. nije D.D.)onda oni svoju lovu ulazu u svoje pogone. Isto tako firma kak pise u clanku nije imala 1.19 neto nego bruto dobiti.

 

Clanak za deset.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom

Očito je da se tu ne vidi sve i da je vlasništvo "šareno". :)

Nope.
16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom

dupli post

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2018 13:20 (memulica).
16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
memulica kaže...
NEW_MAN kaže...
/cut

 Nist on ne gradi (vidim da si stavil pod navodnike)

/cut.

 

 

 Normalno da sam stavio pod navodnike, jer svako sa gram mozga vidi o čemu je riječ.

 

Kad vidimo kakvo kreativno računovodstvo smo imali kod Tordorića, onda moš mislit šta ovi rade.

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2018 13:20 (memulica).
16 godina
online
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom

Ne poznajem familiju Rimac pa ne znam ako mu je to otac ili stric ili nitko?

Najveći dioničar Hajduka tražen u Njemačkoj, zatvoren u Srbiji, optužen u Hrvatskoj

i

Ivan Rimac opet na sudu: zamaglili 333 mil. kuna tvrtke Slavonija DI ... - ovaj link ne radi clanak je nestal ili je trenutno nedostupan.

 

Ima jos ona neka prica o zemljistu o kojoj ne znam nista.

Puno previse afera za jedu osobu.

 

Najbolje da zakljucate temu jer se vrtimo u krug i pametujemo o necemu o cemu nemamo pojma niti znamo cijelu istinu.

Decko ima uhodan biznis, prodal je dio firme kinezima koji su puni ko brod i firma Rimac ne moze propast nikad pa ni onda. Da od danas pa do kraja svemira ne prodaju jedan jedini auto oni budu profitabilni i radili dobar biznis jer su u biznisu buducnosti a to su baterije.

 

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom

Opa, to su nove... Nisam za ove znao... 

Nope.
16 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

To se ne broji, kaze u clanku da nije kriv :)

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
NEW_MAN kaže...

Najbolje da zakljucate temu 

 

 'ajd još jednu putnu, popijemo - idemo, ja plaćam.

 

Susjed staroga Rimca ulovi tako zlatnu ribicu, ribica mu reče:

- ako me pustiš ispunit ću ti želju ali što god zaželiš, susjed će dobiti duplo.

Ovaj reče: - daj mi jednu optužnicu.

15 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

A kakav je tek deda od Rimca bil pokvarenjak, bolje da vam o tim stvarima ne govorim, revolucija bi izbila a kak vidimo Tonći ih je par preživel jer ih detaljno secira

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom

Što seciram, ček? Kakve revolucije? Ja samo govorim o dvije stvari: trebamo bit sigurni prije pljuvanja i Mate nije svoj otac. Pitanje legalizma i civilizacije. Jer u suprotnom nema kraja linču, što je besmisleno. Koliko ti imaš godina kad mu djeda dobro znaš? :P

Nope.
12 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Tonči kaže...

Što seciram, ček? Kakve revolucije? Ja samo govorim o dvije stvari: trebamo bit sigurni prije pljuvanja i Mate nije svoj otac. Pitanje legalizma i civilizacije. Jer u suprotnom nema kraja linču, što je besmisleno. Koliko ti imaš godina kad mu djeda dobro znaš? :P

 Inače kužiš sarkazam.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom

Nikad ne znaš s tim, pogotovo u ovoj temi. 

Nope.
9 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Bilo bi lijepo da neki domaci recezent automobila dobije u ruke C2 i testira, napise dojmove. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Nikad nije ni nece to ide samo stranim placenim i provjerenim novinarima koji ce pisati samo pozitivne stvari ali nekad i to ne uspije jer se malo zanesu i daju gas pa onda skuze da ipak to nije to
Samsung S8+
14 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
pasko kaže...
Nikad nije ni nece to ide samo stranim placenim i provjerenim novinarima koji ce pisati samo pozitivne stvari ali nekad i to ne uspije jer se malo zanesu i daju gas pa onda skuze da ipak to nije to

 Da, jer ona tri lika iz grand toura (top geara) su full bili plaćeni za pozitivne ocjene, čak su i bili plaćeni da slupaju auto i operiraju si koljeno...

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Jakovp kaže...
pasko kaže...
Nikad nije ni nece to ide samo stranim placenim i provjerenim novinarima koji ce pisati samo pozitivne stvari ali nekad i to ne uspije jer se malo zanesu i daju gas pa onda skuze da ipak to nije to

 Da, jer ona tri lika iz grand toura (top geara) su full bili plaćeni za pozitivne ocjene, čak su i bili plaćeni da slupaju auto i operiraju si koljeno...

 Dobili su po 100kn, burek i đir na Greyp biciklu.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
BlueMax kaže...

 Dobili su po 100kn, burek i đir na Greyp biciklu.

Misliš, motociklu 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice