Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

poruka: 482
|
čitano: 104.342
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od ".
16 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Imamo sprdačinu od pravosuđa, a najače mi je kad lola bekne:

 

neka pravosudna tijela rade svoj posao

 

Svi mi dobro znamo kako oni rade. Jedino ko može nahebat je neka bakica ili sitni švercer.

 

Ovi 'nedodirljivi' mogu krast milijarde godinama ili serijski ubijat ljude po ulici/moru i nikom ništa.

 

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Kakve žustre rasprave se ovdje vode... čovjek bi pomislio da je 2 tjedna dosta da se ova rasprava privede kraju.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
1 1 hvala 1
12 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Smješno je što ovdje ako imaš dobrog pravnika, nema tog Boga koji te može osudit PA I AKO UBIJEŠ VIŠE LJUDI.

 

Toliko je jadno i izopačeno to što ne postoji zakon koji bi trebao biti iznad svega što najviše boli male ljude.

 

Paradoksalno ja mislim da rulja u HR ne postoji. Postoje forumi, FB i ta sranja koja nikome neće pomoći. Kad vidim prosvjede u Rumunjskoj bude me sramota.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom

Ne, ne, nećeš od mene čuti "pa što da je ukrao"; znam ja vrlo dobro dokle korupcija seže, dapače, vrlo detaljno znam i na dnevnoj bazu surađujem s DORH-om i krim policijom protiv gospodarskih kriminalaca i mafije. Ali, dok se mogu držati zakona, pravila, mogu. U suprotnom bi trebalo što? Likvidirati svu tu ekipu? I gdje smo onda došli? 

Nope.
10 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
mrsmith kaže...

Kakve žustre rasprave se ovdje vode... čovjek bi pomislio da je 2 tjedna dosta da se ova rasprava privede kraju.

 Otvorim svaki dan Bug i stalno mi bude ova tema nepročitana. Nisam ni čitao o čemu točno razglabaju više

 

Hebo vas Rimac i konstantno svađanje. Stvarno vam je dosadno u životu.

15 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Evo i "članka" na 24 sata:

 

https://www.24sata.hr/tech/odusevljena-uciteljica-djeca-u-skoli-uce-i-pisu-o-mati-rimcu-566455

 

Pola bug.hr foruma na aparatima, da se izrazim 24sata rječnikom. 

Moj PC  
2 3 hvala 1
16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Crljo kaže...

Evo i "članka" na 24 sata:

 

https://www.24sata.hr/tech/odusevljena-uciteljica-djeca-u-skoli-uce-i-pisu-o-mati-rimcu-566455

 

Pola bug.hr foruma na aparatima, da se izrazim 24sata rječnikom. 

 Lol ovo je kao kad su učili o aliji sirotanoviću. Hoćemo li dobiti i novčanicu s likom ?

Tonči kaže...

Ne, ne, nećeš od mene čuti "pa što da je ukrao"; znam ja vrlo dobro dokle korupcija seže, dapače, vrlo detaljno znam i na dnevnoj bazu surađujem s DORH-om i krim policijom protiv gospodarskih kriminalaca i mafije. Ali, dok se mogu držati zakona, pravila, mogu. U suprotnom bi trebalo što? Likvidirati svu tu ekipu? I gdje smo onda došli? 

 FPS s dobrom grafikom? Sorry, još sam pod dojmom članka o novom Metrou od Grdog :P Btw, znam da sam offtopic ali dosadio mi rimac - 

Tonči jesi li vidio, taj Metro navodno koristi raytracing? :)



http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.3.2018 18:09 (overhaul).
15 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
overhaul kaže...

 Lol ovo je kao kad su učili o aliji sirotanoviću. Hoćemo li dobiti i novčanicu s likom ?


 

 Konacno netko tko nije zamijenio Arif Heralica sa  Sirotanovicom.

 

Kudos

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2018 8:57 (syncmaster245b).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
overhaul kaže...

 Lol ovo je kao kad su učili o aliji sirotanoviću. Hoćemo li dobiti i novčanicu s likom ?

 

 Hmmm, ovu novčanicu, i ako se dobro sječam, još neku crvenu ( ili je crvena bila 100 000?) ili zelenu sam dobivao za marendu. Kad su došli hrv. dinari taj sendvić je koštao 3,5 dinara a uvjeren sam da je u jugo dinarima bila ista cifra samo sa više nula... Pojma više nemam. Bio sam uvjeren da su apoeni bili manji... Još u novčaniku imam ove bad boyse, ne znam zašto.

 Ni ne znam zašto ovo pišem.

steam: skank666 origin:IhrvojeI
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2018 9:42 (skank666).
16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
skank666 kaže...

 Ni ne znam zašto ovo pišem.

 Rimac je krif. Što mislite, bi li njegov pregazio onu žensku s biciklom ili se samo zapalio?
Nego totalno sam zaboravio da smo u biti na hrdu imali jednu te istu novčanicu samo različitih boja i dimenzija? 
Graver/bakropisac se nije stigao snać do deadlinea, pretpostavljam :)

Meni od nestalih valuta ipak najviše fali ova novčanica. šmrc.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2018 20:35 (overhaul).
6 godina
protjeran
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

dobro ste me sjetili da moram printer nabavit...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Evo prodalo se svih nepostojećih 150 komada novog C2. Idu ko halva

 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/rimac-u-samo-tri-tjedna-prodao-150-modela-auta-ctwo/1035378.aspx

SAMO tri tjedna nakon predstavljanja Mate Rimac rasprodao je svih 150 planiranih primjeraka električnog bolida C_Two. 

 

I to su padale i dobre napojnice. Neki su davali i pola miljuna viška na neviđeno:

Krešo Ćorić, voditelj prodaje u Rimac Automobilima, kazao je za Autocar kako su budući kupci dodavali znatne svote na automobil. Te su se cifre kretale i do pola milijuna eura.

 

 

 

 

 

Evo i orginalni članak ove prelomne&dalekosežne vijesti:

https://www.autocar.co.uk/car-news/motor-shows-geneva-motor-show/%C2%A315m-rimac-ctwo-hypercar-almost-sold-out-three-weeks

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2018 13:11 (memulica).
Moj PC  
4 1 hvala 1
15 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Sad će još na 20..tak stranica biti trolanja kako je Rimac prodao nepostojeće C_Two.... kokice spremne za praćenje

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
kostolomac kaže...

Sad će još na 20..tak stranica biti trolanja kako je Rimac prodao nepostojeće C_Two.... kokice spremne za praćenje

 Basket of deplorables.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
12 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
memulica kaže...

Evo prodalo se svih nepostojećih 150 komada novog C2. Idu ko halva

 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/rimac-u-samo-tri-tjedna-prodao-150-modela-auta-ctwo/1035378.aspx

SAMO tri tjedna nakon predstavljanja Mate Rimac rasprodao je svih 150 planiranih primjeraka električnog bolida C_Two. 

 

I to su padale i dobre napojnice. Neki su davali i pola miljuna viška na neviđeno:

Krešo Ćorić, voditelj prodaje u Rimac Automobilima, kazao je za Autocar kako su budući kupci dodavali znatne svote na automobil. Te su se cifre kretale i do pola milijuna eura.

 

 

 

 

 

Evo i orginalni članak ove prelomne&dalekosežne vijesti:

https://www.autocar.co.uk/car-news/motor-shows-geneva-motor-show/%C2%A315m-rimac-ctwo-hypercar-almost-sold-out-three-weeks

 Na ovakve vijesti treba gledati vrlo pozitivno. 150 x 1,7 = 255 mil €. Dobar dio toga ide državi, a ako je laž mogla bi ti se ispuniti želja o njegovoj propasti jer je u poslovnom svijetu strogo zabranjeno lažirati financijske podatke.

Ako je istina, a s obzirom u kakvo vrijeme živimo vjerujem da je, onda sad ima love i za napraviti tih 150 komada. 

Kupovina nepostojećih automobila te ne bi trebala iznenaditi. Prolistaj malo stranice ovog foruma pa ćeš vidjeti koliko ekipe kupuje nepostojeće mobitele, nepostojeće i nedovršene igrice i sl.

 

14 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

svi teslini modeli su kupljeni na neviđeno ,lol , ljudi svakodnevno kupuju na kickstarteru, indiegogo na neviđeno, ne znam šta je tu čudno, ali dobro na balkanu smo, normalno je da se pljuje 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2018 19:49 (loky4i4).
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

S obzirom na već notorno laganje o prodaji prethodna dva modela prototipa/koncepta/makete/nečega, ova vijest sliči na preuranjenu i prozirnu prvoaprilsku šalu.

 

Da mi je znat što će 'pametno' smislit ili kako Mate voli reć 'brejnstormat' za pravu prvoaprilsku šalu?

 

Možda da kupuju onaj propalitet od Tesla Motorsa za 1 dolar

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2018 20:03 (memulica).
Moj PC  
4 2 hvala 1
13 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
memulica kaže...

S obzirom na već notorno laganje o prodaji prethodna dva modela prototipa/koncepta/makete/nečega, ova vijest sliči na preuranjenu i prozirnu prvoaprilsku šalu.

 

Da mi je znat što će 'pametno' smislit ili kako Mate voli reć 'brejnstormat' za pravu prvoaprilsku šalu?

 

Možda da kupuju onaj propalitet od Tesla Motorsa za 1 dolar

 

 

 

A što ćeš ti reći ili "brejnstormati" ako ih je stvarno prodao?

Stručnjak za odmaganje...
16 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Ta firma nema veze sa stvarnošću, pa se nemam što brinut. Sve se zna otprije. Ovo je treća repriza. Samo su brojke/laži različite,

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
memulica kaže...

Ta firma nema veze sa stvarnošću, pa se nemam što brinut. Sve se zna otprije. Ovo je treća repriza. Samo su brojke/laži različite,

Pametan čovjek uvijek ima neko odstupnicu ili plan B. Ajmo reći hipotetski da ih uspije prodati. Hoćeš li se posuti pepelom ili ćeš nastaviti u istom tonu?

Stručnjak za odmaganje...
12 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
memulica kaže...

Ta firma nema veze sa stvarnošću, pa se nemam što brinut. Sve se zna otprije. Ovo je treća repriza. Samo su brojke/laži različite,

 Jel ti znaš da kao građanin RH imaš obvezu prijaviti svaki kriminal za koji znaš? Lijepo dokaze u ruke i pravac državno odvjetništvo da se ne dogodi da tebi policija pokuca na vrata. Ako toliko toga znaš stvarno je bezobrazno da o tome pišeš na forumima umjesto da se obratiš nadležnoj službi. Mislim da te neprijavljivanje čak čini saučesnikom tj. sudionikom.

 

Znači, to što ti i Rimac radite stvarno nije ok.

14 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

bome hrvatima treba jedan dobar psihijatar 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
BlueMax kaže...
memulica kaže...

Ta firma nema veze sa stvarnošću, pa se nemam što brinut. Sve se zna otprije. Ovo je treća repriza. Samo su brojke/laži različite,

 Jel ti znaš da kao građanin RH imaš obvezu prijaviti svaki kriminal za koji znaš? Lijepo dokaze u ruke i pravac državno odvjetništvo da se ne dogodi da tebi policija pokuca na vrata. Ako toliko toga znaš stvarno je bezobrazno da o tome pišeš na forumima umjesto da se obratiš nadležnoj službi. Mislim da te neprijavljivanje čak čini saučesnikom tj. sudionikom.

 

Znači, to što ti i Rimac radite stvarno nije ok.

 

Evo opet sam izmolio u sebi 3 očenašeka za svoje grijehe i bezobrazluk.

Jel mogu sad dalje? Oče?

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
10 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Rimac fanovi...otvorite si grupu na fejsu, šaljite si Matine slike na Whatsappu i samozadovoljavajte se razmišljajući o vašem idolu, bogu i uzoru, ali prestanite više pisati u ovoj temi. Dosadni ste

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
MatijaZG kaže...

Rimac fanovi...otvorite si grupu na fejsu, šaljite si Matine slike na Whatsappu i samozadovoljavajte se razmišljajući o vašem idolu, bogu i uzoru, ali prestanite više pisati u ovoj temi. Dosadni ste

 evo ja npr. nisam fan samo ne stvaram od svega teorije zavjere, kao što i sam kažeš realnost ti je dosadna pa voliš izmišljati kao i većina hejtera  btw mislim da si hejteri trebaju napraviti novu temu ,nekako mi je logičnije 

14 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
MatijaZG kaže...

Rimac fanovi...otvorite si grupu na fejsu, šaljite si Matine slike na Whatsappu i samozadovoljavajte se razmišljajući o vašem idolu, bogu i uzoru, ali prestanite više pisati u ovoj temi. Dosadni ste

Kak sad dosadni? Tek su malo lošiji od Monty Pythona.

16 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Ok u prošlim postovima sam bio na strani rimca, ali jebemu, jel oni znaju računati ili su bili prenestrpljivi sa onim "ajmoooo još malo pa nestalooo"
Naime, u dva tjedna, dakle otkako je predstavljen, oni su prema tim tvrdnjama trebali dobijati po 10 narudžbi DNEVNO (uključujući subote i nedjelje) za primjerak od dva milijuna dolara? 
Ovo je već malo trolerski. 
Također, kolege optimisti, nemojte se veseliti uplatama na HR "izvozni" račun od 300 milijuna eura... nije bilo nikakvih tragova ni na ovih prodanih 8 primjeraka. Netko je pojasnio da ako su prodani da je na djelu bilo "kreativno računovodstvo":
prodala ih je sestrinska firma na djevičanskim otocima, a HR firma će fakturirati samo troškove razvoja za te aute. To znači da zarada od prodaje automobila bude ostala van RH, porez je plaćen nekoj drugoj zemlji, a HR je dobila kikiriki na vanjskotrgovinskoj bilanci.
Dakle, koliko čujem od ljudi, varijanta za Hrvatsku je samo pokupiti poticaje i olakšice, a on zaposli pametne ljude i prefakturira ih novčano efikasnim zemljama. Identično rade Ericsson i slični.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom

Dok god se banda u administraciji tovi na proračunu, dotad je neuplata u proračun sasvim ok. Što manje love u proračunu, manje love će se bacati na vozni park, socijalno zbrinjavanje rodbine i prijatelja na izmišljena radna mjesta, na gatare, na razne fašističke udruge za familije i sl. gluparije itd. Tako da, kreativno knjgovodstvo ftw.

Nope.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Jesi li toliko naivan ili samo umiruješ savjest? Na kraju se sve preko sirotinje i onih koji pokušavaju poslovati, a nemaju veze prelomi. Nije baš da je utaja poreza rezultirala državnom štednjom.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
overhaul kaže...

Ok u prošlim postovima sam bio na strani rimca,

 

/cut

 Nije te smetalo, kad nije prodao npr. onih 'proizvedenih' 88 komada Koncepta Jedan!?

 

Concept One smo razvili vlastitim kapitalom. Ova investicija je došla za prvi serijski model Rimac Automobila koji ćemo predstaviti početkom 2016. godine i koji će se proizvesti u 88 primjeraka.

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice