Preklopni Samsung Galaxy Z Fold2 košta 2 tisuće do

poruka: 18
|
čitano: 5.013
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Preklopni Samsung Galaxy Z Fold2 košta 2 tisuće do".
6 godina
offline
Preklopni Samsung Galaxy Z Fold2 košta 2 tisuće do

Uzmeš dva mobitela 999$ i spojiš ih...i dobiješ cijenu od 1999$...sasvim očekivano

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Preklopni Samsung Galaxy Z Fold2 košta 2 tisuć
HCMAA kaže...

Uzmeš dva mobitela 999$ i spojiš ih...i dobiješ cijenu od 1999$...sasvim očekivano

 i imas tacno trecinu manje ekrana kad to uradis ;)

15 godina
offline
Preklopni Samsung Galaxy Z Fold2 košta 2 tisuće do

A nigdje spomena o grebanju ekrana, to ocito nisu uspjeli rijesit.

Hvalili su se prosli put s onim nekim savitljivim staklom pa se na kraju pokazalo da je svejedno osjetljivo kao plastika bila.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2020 14:09 (Renesis).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Preklopni Samsung Galaxy Z Fold2 košta 2 tisuće do
Realno takav ekran ćeš manje ogrebsti jer u džepu će biti sklopljen. Pogledaj Z Flip, mnogi i dalje bez ogrebotina na ekranu.

Stavrno jedva čekam dan kad će ovo biti za soma eura. Ali mislim da ćemo morati čekati Xiaomi jer Samsung neće tako skoro do te cijene
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Preklopni Samsung Galaxy Z Fold2 košta 2 tisuć
Posmatrač kaže...
HCMAA kaže...

Uzmeš dva mobitela 999$ i spojiš ih...i dobiješ cijenu od 1999$...sasvim očekivano

 i imas tacno trecinu manje ekrana kad to uradis ;)

ali imaš i sve po jedan, a ne dva, jedino je ekran veći. Jedan SoC, jedna baterija, jedan set kamera... tako da cijena od 15500kn koliko je kod nas je poprilično visoka.

e sad da je to vrh uređaj, to bi i prošlo za nekakve poslovne namjene, ali imamo bateriju od 4500mAh na relativno veliki display i 120Hz refresh rate, debljinu od skoro 2cm i prosječne kamere.

6 godina
offline
Re: Preklopni Samsung Galaxy Z Fold2 košta 2 tisuć
Polako kolega... kapitalizam je bicikla...bilo bi suludo očekivati to odmah u startu...svakim sljedećim modelom budemo dobijali to što možemo odmah...ali tada ne bi potrošili 10*1999€...nego 1*1999€

I da ne smijemo zaboraviti kako su svima njima puna usta "ekologije" i kako paze na resurse
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2020 14:40 (HCMAA).
15 godina
neaktivan
offline
Preklopni Samsung Galaxy Z Fold2 košta 2 tisuće do

Ne bih ga kupio ni da je 3000 Kn. Jednostavno mi je nepraktičan.

scientia est potentia
 
4 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Preklopni Samsung Galaxy Z Fold2 košta 2 tisuć
HCMAA kaže...
Polako kolega... kapitalizam je bicikla...bilo bi suludo očekivati to odmah u startu...svakim sljedećim modelom budemo dobijali to što možemo odmah...ali tada ne bi potrošili 10*1999€...nego 1*1999€

I da ne smijemo zaboraviti kako su svima njima puna usta "ekologije" i kako paze na resurse

 Prvo će nas uvjeriti da nam to stvarno treba. 

6 godina
offline
Re: Preklopni Samsung Galaxy Z Fold2 košta 2 tisuć
Kad spoje tri mobitela...onda uzimam...triple folder...gle to već ima
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Preklopni Samsung Galaxy Z Fold2 košta 2 tisuć
@Hcmaa
Jos imam skice identičnog modela kojeg sam nacrtao prije neke 4 godine. Eh da je bilo patentirati
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2020 19:52 (mrbeholder).
13 godina
odjavljen
offline
Preklopni Samsung Galaxy Z Fold2 košta 2 tisuće do

Apsolutno obožavam cutting edge tehnologiju, ali mi je osim wow efekta jako teško opravdati kupovinu uređaja. Da se razumijemo, ja radim i uredski i na terenu, vjerujem da je ovakav uređaj ciljan i za grupu ljudi kao što sam ja, ali nisam siguran koliko je ovo, s većim ekranom, multitasking stroj. Velik ekran bi mi omogućio puno veće split screen prozore od trenutnog Note-a, ali zbog osjetljivog ekrana nemam najbitniju stvar - S-pen. Koristim ga na dnevnoj bazi, tako da je ovo za mene pass, čak i da je cijena za trećinu manja. 

 

Ima li netko od kolega s foruma prvi Fold da nam malo prenese dojmove u par crtica?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Preklopni Samsung Galaxy Z Fold2 košta 2 tisuć
zuper kaže...
Realno takav ekran ćeš manje ogrebsti jer u džepu će biti sklopljen. Pogledaj Z Flip, mnogi i dalje bez ogrebotina na ekranu.

Stavrno jedva čekam dan kad će ovo biti za soma eura. Ali mislim da ćemo morati čekati Xiaomi jer Samsung neće tako skoro do te cijene

Ono što je smješno je da na uređaju od 2000 dolara napraviš oštećenje ekrana s noktom, a budimo realni, to je zaista žalosno.

Eto, Samsung će u Hrvatskoj na taj model davati godinu dana garancije na fizičko oštećenje ekrana. Pametnom dosta.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2020 22:53 (love2ml86).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Preklopni Samsung Galaxy Z Fold2 košta 2 tisuć
Za te novce čovjek kupi vrhunski mobitel i vrhunski tablet. Pa i ako se pokvari jedan uređaj uvijek imaš drugi. Ok ovaj se preklapa ali osim toga nema karakteristike koje bi opravdale ovu cijenu. Ne vjerujem da će u cijeloj hrvatskoj prodati više od 10 komada a možda sam puno i rekao.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.9.2020 1:28 (Lefi).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Preklopni Samsung Galaxy Z Fold2 košta 2 tisuć
Lefi kaže...
Za te novce čovjek kupi vrhunski mobitel i vrhunski tablet. Pa i ako se pokvari jedan uređaj uvijek imaš drugi. Ok ovaj se preklapa ali osim toga nema karakteristike koje bi opravdale ovu cijenu. Ne vjerujem da će u cijeloj hrvatskoj prodati više od 10 komada a možda sam puno i rekao.

Ček da naša vlada zaključi da im je to neophodno potreban alat za posao, pa da vidiš kako prodaja ide, samo da se nađe posrednik koji će ubrati svoju proviziju. 

16 godina
online
Re: Preklopni Samsung Galaxy Z Fold2 košta 2 tisuć
Lefi kaže...
Za te novce čovjek kupi vrhunski mobitel i vrhunski tablet. Pa i ako se pokvari jedan uređaj uvijek imaš drugi. Ok ovaj se preklapa ali osim toga nema karakteristike koje bi opravdale ovu cijenu. Ne vjerujem da će u cijeloj hrvatskoj prodati više od 10 komada a možda sam puno i rekao.

 Za te novce kupim solidan telefon, tablet i 75" TV!

15 godina
offline
Re: Preklopni Samsung Galaxy Z Fold2 košta 2 tisuć
NEW_MAN kaže...
Lefi kaže...
Za te novce čovjek kupi vrhunski mobitel i vrhunski tablet. Pa i ako se pokvari jedan uređaj uvijek imaš drugi. Ok ovaj se preklapa ali osim toga nema karakteristike koje bi opravdale ovu cijenu. Ne vjerujem da će u cijeloj hrvatskoj prodati više od 10 komada a možda sam puno i rekao.

 Za te novce kupim solidan telefon, tablet i 75" TV!

 ma sve stane već u prvom čitanju, samo kupiš escobar verziju 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
10 godina
suspendiran
offline
Preklopni Samsung Galaxy Z Fold2 košta 2 tisuće do

 

 

S tom cijenom i onaj "super premium" uređaj Samsung Galaxy S20 od 10,000kn ne izgleda toliko skup, zar ne? Što je više ovakvih uređaja smiješne cijene to će oni s kojima Samsung misli doista i zaraditi nešto postati ... prihvatljiviji.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Preklopni Samsung Galaxy Z Fold2 košta 2 tisuć
Lefi kaže...
Za te novce čovjek kupi vrhunski mobitel i vrhunski tablet. Pa i ako se pokvari jedan uređaj uvijek imaš drugi. Ok ovaj se preklapa ali osim toga nema karakteristike koje bi opravdale ovu cijenu. Ne vjerujem da će u cijeloj hrvatskoj prodati više od 10 komada a možda sam puno i rekao.

Nemoj podcjenjivati Hrvatsku, ako se netko poželi ku***ti past će i više komada (s time da tu ne mislim da državne ustanove).

 

Osobno mislim da je potencijalna skupina korisnika za to relativno mala i kratkog trajanja tj. da će brzo nezanimljiv i rijetkim korisnicima koji će ga kupiti. Mislim da jedini razlog zašto ovaj uređaj dobiva pažnju je zato jer se Samsung pokušava na račun toga promovirati budući da većina proizvođača još nema sličan uređaj u ponudi. Slušam priče o vrstama korisnika kojima bi trebao biti namijenjen, no za sada nisam uvjeren da je realno. Najveći problem takvih uređaja je da niti dobiješ dobar telefon niti dobar tablet - kao telefon jer prevelik, predebeo i nepraktičan, kao tablet je premali, boluje od brojnih dječjih bolesti, a sve zajedno je skupo ko sam vrag. Puno je bolje kupiti vrhunski mobitel i vrhunski tablet te uštedjeti još

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice