Pričalica - domaća aplikacija koja priča personali

poruka: 6
|
čitano: 2.789
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pričalica - domaća aplikacija koja priča personali".
Pričalica - domaća aplikacija koja priča personali

Pa u svakom slučaju pozitivno, jedino što bih postavio jedno pitanje; Nije li pričanje priča za laku noć i pjevanje uspavanke ... zadaća roditelja a ne mobitela?

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Pričalica - domaća aplikacija koja priča personali

Meni klinac ionako zaspi na ramenu, bez priče, bez mobitela...  

 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Pričalica - domaća aplikacija koja priča personali

Imam nekakav deja-vu, kao da sam vec vidio ovakvu aplikaciju, ili je bila najavljena (u izradi),

prije 5-6 godina... mozda sam u krivu... al eto

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pričalica - domaća aplikacija koja priča personali

koristim app vec godinu dana, dobra je, ali ima jedan veliki minus - ne moze se ugasiti ekran i dijete moze stalno nesto cackati po ekranu i gledati u ekran. 

doduse nakon 15ak sek se zarcni ekran, ali se i dalje vrlo jednostavno moze otkljucati. 

kad bi se barem taj kvazi zakljucani mod mogao dobiti klikom negdje, ali ne, mora se strpljivo cekati da mob nema nikakvu aktivnost 15 sekundi. kao da autori nemaju pojma kakva su djeca...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pričalica - domaća aplikacija koja priča personali

dječici je najljepše prepričavati krvave germanske bajke (the grimm bros.: odsijecanje glava, spaljivanje vještica u šumi itd.) ili anegdote iz saboskih rasprava. moja je kći rođena '90. i uredno bi zaspala slušajući snimljena "izvješća o stanju nacije" izvjesnog generala jna i predsjednika f.k. partizan, poznatog i kao "bela uniforma" i "krivousti ljigavac". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Pričalica - domaća aplikacija koja priča personali

 

Znači sljedeće je - pri porodu da se novorođenčetu zalijepi ekran na ručicu.

Za ravoj djeteta iznimno je važno da mu se ČITA (čak se preporuča da se za djecu koja sama ne znaju čitati i prstom prolazi kraj teksta koji se čita).
Čitati priče treba i djeci koja su premala uopće razumjeti priču.

Ako nemaš vremena 10 minuta prije spavanja pročitati svome klincu priču, koji klinac uopće imaš djecu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice