Prigodna zimska razglednica s Marsa

poruka: 7
|
čitano: 3.071
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prigodna zimska razglednica s Marsa".
12 godina
odjavljen
offline
Prigodna zimska razglednica s Marsa

S kojom kamerom su slikali to(specs) ? Malo mi je nevjerojatno da su 2003. bile tako dobre kamere 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Prigodna zimska razglednica s Marsa

isplatilo bi se riskirati dugotrajno putovanje samo radi snjegovića + pimpek od ruba do ruba. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Prigodna zimska razglednica s Marsa
To je kompjuterski renderirana slika na osnovi podataka koje su snimili svojim specijalnim kamerama.
I`m silicon-based life-form
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prigodna zimska razglednica s Marsa
Dex.pwn kaže...

S kojom kamerom su slikali to(specs) ? Malo mi je nevjerojatno da su 2003. bile tako dobre kamere 

 

Dobre kamere?

 

Ova snima u rezoluciji par metra po pixelu, a vojne snimaju ispod 10 cm po pixelu.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Prigodna zimska razglednica s Marsa
memulica kaže...
Dex.pwn kaže...

S kojom kamerom su slikali to(specs) ? Malo mi je nevjerojatno da su 2003. bile tako dobre kamere 

 

Dobre kamere?

 

Ova snima u rezoluciji par metra po pixelu, a vojne snimaju ispod 10 cm po pixelu.

 

Nisi mi baš puno rekao s time.

15 godina
offline
Prigodna zimska razglednica s Marsa

A dakle tu živi Deda Mraz?

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prigodna zimska razglednica s Marsa
Dex.pwn kaže...
memulica kaže...
Dex.pwn kaže...

S kojom kamerom su slikali to(specs) ? Malo mi je nevjerojatno da su 2003. bile tako dobre kamere 

 

Dobre kamere?

 

Ova snima u rezoluciji par metra po pixelu, a vojne snimaju ispod 10 cm po pixelu.

 

Nisi mi baš puno rekao s time.

 

Dva klika dalje sa članka:

 

https://www.dlr.de/dlr/en/desktopdefault.aspx/tabid-10364/548_read-400/#/gallery/657

 

Hey, it’s George… I’ve got nothing to say...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice