Prihvaćena nova pravila za električne romobile, ev

poruka: 33
|
čitano: 29.744
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prihvaćena nova pravila za električne romobile, ev".
10 godina
offline
Prihvaćena nova pravila za električne romobile, ev

Baš sam danas(mislim ned) bio neposredni svjedok situacije nekoliko minuta nakon što je automobil sredio biciklista.

 

Naime, išao sam nekaj do grada i na jednom skretanju sa glavne ceste ka sporednoj na travi pored kolnika, leži izbezumljen i izubijan biciklist kojeg tješe dva lika iz automobila.

Iz nastale situacije vidjelo se da su krvnici pogodili nesretnog biciklistu koji je u lici bio krvav kao da ga je Mjak Tajson šorao pola sata.

Nekog je dobacio u nesrećenom, da samo zove policiju da ga ne izlevate ova dva krvnika. Koja su mu doduše pomogala, al' nisu zvali hitnu da ne bi bili krivi. Što po naravi situacije svakako jesu. 

 

Međutim, unesrećeni nije znao gdje se nalazi. Izgledao je dezorijentirano. Odmah se skupila publika koja voli gledati i ništa ne činiti. Kao da gledaju TV.

Viđena je policija kako dolazi u nesrećenom jadniku, jer mu nitko nije htio pomoći da na način da ova dva krvnika dobiju kaj trebaju.

 

Srećom, našli su se savjesni građani koji su odmah nazvali policiju, da dva krvnika ne bi izbjegli pravdi.

 

Pomozite ako možete.

 

dzg
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Prihvaćena nova pravila za električne romobile
silvio3105 kaže...
Sve iznad 20kmh je opasno bez kacige. Kaciga je tu s razlogom

Hahahaha. O zivote. Sada ocekujem da uvedu kacigu i u atletiku, jer postoje ljudi koji mogu postici brzine iznad 40 km/h. Stvarno je ljudska glupost nekada bezgranicna kako je to Einstein davno utvrdio.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.7.2022 0:25 (SamoPitam3).
15 godina
offline
Prihvaćena nova pravila za električne romobile, ev

Nije bilo prije ograničenje za bicikl najviše 250 wata motor?
Sad je 600 wata?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice