Primjerak videoigre 'The Legend of Zelda' prodan z

poruka: 22
|
čitano: 4.677
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Primjerak videoigre 'The Legend of Zelda' prodan z".
10 godina
offline
Primjerak videoigre 'The Legend of Zelda' prodan z

tvrda istina? srsly?

 
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Primjerak videoigre 'The Legend of Zelda' prod
Jbg Google translate "novinari"
11 godina
offline
Primjerak videoigre 'The Legend of Zelda' prodan z

Ja imam zapakirane primjerke Mario Odyssey i Zelda Breath of the Wild....za 30...40 godina 😁

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Primjerak videoigre 'The Legend of Zelda' prodan z

Sheldon, jesi ti kupac?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Primjerak videoigre 'The Legend of Zelda' prod
Ja imam bilježnicu iz srednje škole sa zeldom na koricama... Stara 30 godina... Evo dajem je za 50 puta manji iznos...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Primjerak videoigre 'The Legend of Zelda' prodan z

Taj koji je to kupio bi mogao dati veću plaću svom kuharu, vrtlaru ili spremačici, da mogu školovati djecu i platiti im zubne proteze, kad već ima viška novca.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 5 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Primjerak videoigre 'The Legend of Zelda' prod
Visak kaže...

Taj koji je to kupio bi mogao dati veću plaću svom kuharu, vrtlaru ili spremačici, da mogu školovati djecu i platiti im zubne proteze, kad već ima viška novca.

Kako znaš da nije? Ti znaš tko je kupac? Svašta, brojiš tuđe novce  Najbolje da preračunaš koliko se može vrtića u Zagrebu izgraditi s tim novcem.

4 godine
offline
Re: Primjerak videoigre 'The Legend of Zelda' prod
HCMAA kaže...
Ja imam bilježnicu iz srednje škole sa zeldom na koricama... Stara 30 godina... Evo dajem je za 50 puta manji iznos...

 

Možda ako rukopisi sadrže dobitnu kombinaciju brojeva lotto igre ili formulu za lijek za koronu u tako lijepom ovitku.. 🤭

12 godina
offline
Primjerak videoigre 'The Legend of Zelda' prodan z

Potpuno novi primjerak popularne videoigre.....iz 87

što je ovo Gugl trenslejt članak

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Primjerak videoigre 'The Legend of Zelda' prod
user2206 kaže...

Kako znaš da nije? Ti znaš tko je kupac? 

 Pa ako studij u Americi košta od 40.000$ naviše, teško da je svim ljudima koji financijski ovise o njemu dao plaće da si to mogu priuštiti.

 

user2206 kaže...

 Svašta, brojiš tuđe novce  

Komentiram tuđi postupak, kao šti si ti komentirao moj. Dakle i tebi 

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
3 godine
protjeran
offline
Re: Primjerak videoigre 'The Legend of Zelda' prod

Ti ne znaš kolike plaće daje i da li uopće ima zaposlenike. Možda je neki bitcoin bogataš koji živi kao geek. Ne znamo da je pokvareno đubre s lovom kako ti insinuiraš. Vučeš nebulozne paralele i gledaš u tuđi novčanik kao Kata iz RF.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.7.2021 10:46 (user2206).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Primjerak videoigre 'The Legend of Zelda' prod
user2206 kaže...

Ti ne znaš kolike plaće daje i da li uopće ima zaposlenike. Možda je neki bitcoin bogataš koji živi kao geek. Ne znamo da je pokvareno đubre s lovom kako ti insinuiraš. Vučeš nebulozne paralele i gledaš u tuđi novčanik kao Kata iz RF.

 Tema je kako je netko potrošio 870.000$ na glupost, pa to i komentiram, ne shvaćam koje to dogme krši da se toliko snebivaš. Ovo o pokvarenom đubretu je neka tvoja interpretacija, ja sam komentirao samo da je mogao više platiti usluge koje koristi, a koje u pravilu izvode ljudi koji su loše plaćeni. Velika je razlika ako bogati troše novac tako da koriste usluge i time ga upumpavaju u cijelu zajednicu ili si međusobno skupo prodaju trivijalne stvari. Od ovog drugog nikakva korist za društvo.

 

Kako god da živi taj novac je mogao biti bolje potrošen, a ako je BTC bogataš onda je dodatno kriv za ekološko onečišćenje koje je uzrokovao da bi kupio ovu glupost.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
3 godine
protjeran
offline
Re: Primjerak videoigre 'The Legend of Zelda' prod

Da si samo napisao da je potrošio pare na glupost i tu stao, ja bih se složio i dao ti TU. Ali ne, ti si nekako u kontekst svega ubacio plaće vrtlara, spremačice, cijenu studija. Nebuloza do nebuloze,a nemaš pojma tko je kupac. RF bulšit.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.7.2021 11:09 (user2206).
2 godine
protjeran
offline
Re: Primjerak videoigre 'The Legend of Zelda' prod
user2206 kaže...
Visak kaže...

Taj koji je to kupio bi mogao dati veću plaću svom kuharu, vrtlaru ili spremačici, da mogu školovati djecu i platiti im zubne proteze, kad već ima viška novca.

Kako znaš da nije? Ti znaš tko je kupac? Svašta, brojiš tuđe novce  Najbolje da preračunaš koliko se može vrtića u Zagrebu izgraditi s tim novcem.

 Ne može zagrebu su falili spomenici lopinama i fontane da se zagrebčani imaju gdje kupati ljeti

 pošto si ne mogu priuštiti more za sebe i djecu od izvrsne vladavine sdp-a i kradeze-a.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Primjerak videoigre 'The Legend of Zelda' prod
user2206 kaže...

Da si samo napisao da je potrošio pare na glupost i tu stao, ja bih se složio i dao ti TU. Ali ne, ti si nekako u kontekst svega ubacio plaće vrtlara, spremačice, cijenu studija. Nebuloza do nebuloze,a nemaš pojma tko je kupac. RF bulšit.

 To što je on kupio glupost samo po sebi nije nikakav problem. To što masa ljudi radi, a da im to ne osigurava pristojan život je problem. Oni koji imaju puno novca u pravilu su ga stekli tako da su iskorištavali poziciju ovih drugih i potplaćivali njihov rad. Kada gomila bogataša skuplja novac tako da jeftino plaća radnike, a skupo im prodaje proizvode koje ti isti radnici rade (a to je suština bogaćenja), a zatim taj novac vrte međusobno u skupim transakcijama, onda to postaje problem, jer velika količina novca cirkulira među bogatima, a mala među siromašnima. Dakle radi se o problematičnom konceptu, a ne ovoj jednoj transakciji, ona je samo primjer problematične paradigme. Zato je potpuno nebitno tko je ta osoba, jer ne kritiziram konkretni postupak, nego cijeli sustav pretakanja iz šupljeg u prazno među bogatima.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
4 godine
offline
Primjerak videoigre 'The Legend of Zelda' prodan z

Opao je rekord od petka, najskuplja igra u zatvorenom ovitku je Super Mario 64, 1,5 lilijuna dolara.👑🏆

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Primjerak videoigre 'The Legend of Zelda' prod

Sve mi je sad jasno, nisam gore fulao kad sam Katu spomenuo. Dolje buržoazija.

Primjerak videoigre 'The Legend of Zelda' prodan z

ma blah, Zelda-Šmelda! 

 

Igrao sam na Nintendu i Zeldu i Super Mario 1 i nikad nisam uspio preći ih. Znam da su igre koje su na neki način promijenile svijet, ali ne bih rekao da su toliko bolje od bilo čega izašlog na Nintendu. Ima i boljih RPGova i platformera.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Primjerak videoigre 'The Legend of Zelda' prod
Visak kaže...

Taj koji je to kupio bi mogao dati veću plaću svom kuharu, vrtlaru ili spremačici, da mogu školovati djecu i platiti im zubne proteze, kad već ima viška novca.

 Nije zapalio novac jeboga ti, nego je iskoristio taj novac za ono što i on služi - kupovanje usluga/dobara.

Say hello to my little friend
14 godina
offline
Primjerak videoigre 'The Legend of Zelda' prodan z

Bilo bi jako zgodno znati koja će igrica, igračka ili neka druga stvar biti tražena nakon 30 godina, uzeti 2 -3 komada, lijepo spremiti i u savršeno očuvanom stanju nakon 30 ili više godina prodati uz jaaaako lijepu zaradau. Nažalost, to je skoro pa nemoguće, zato ako imaš sreću pa si slučajno nabo o.k. a ako nisi nikom ništa. A ono da je tip dao masu love za tu igricu - pa, njemu valjda zbog nečega nešto znači kada ju je kupio. U svakom slučaju, sumnjam da je zbog toga dizao kredit. Svako sa svojom lovom može raditi što želi - može, mi nismo ovdje da ga zbog toga osuđujemo, to je isključivo njegova stvar. Druga stvar je što je to meni glupo, ali ja ne razmišljam na taj način kako razmišlja taj tip, on zna zašto je istresao toliku lovu za jednu staru igricu.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Primjerak videoigre 'The Legend of Zelda' prod

TIPSS tema, Visak imao odlican 5 :) Segre di si? :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.7.2021 0:51 (HR_SinCr0).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice