Printer koji radi na bilo kojoj površini, iz ruke

poruka: 10
|
čitano: 5.844
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Printer koji radi na bilo kojoj površini, iz ruke".
4 godine
neaktivan
offline
Printer koji radi na bilo kojoj površini, iz ruke

Pa to na Aliexpresu ima vec par godina, samo ce taj biti jeftini zbog kolicine koja ce se prodati :D

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Printer koji radi na bilo kojoj površini, iz ruke

Ovo zvuci dobro, ali kakva je postojanost ith ispisa? 

 
0 0 hvala 0
Re: Printer koji radi na bilo kojoj površini, iz r
Skoruga kaže...

Pa to na Aliexpresu ima vec par godina, samo ce taj biti jeftini zbog kolicine koja ce se prodati :D

 

 

Tako i funkcionira jako velik broj kickstarter proizvoda. Brendiraju postojeće govance s Alibabe, odnosno stupe u kontakt s istim proizvođačem koji za njih radi postojeći proizvod možda malkice izmijenjen.

 

Nisam stručnjak, ali vjerujem da sam proces izrade nečeg posve novog "od nule" traje jako, jako dugo i košta puno više nego što je to vidljivo. Primjerice zakup skladišta, CNC strojeva, softver, materijali, osposobljavanje radnika, sva sila logistike, testevi razno razni, dozvole, ... nikakav kickstarter od par stotina tisuća dolara nije niti blizu dovoljan. Jednostavnije je pronaći nešto što već postoji a barem je djelomično funkcionalno kao proizvod koji trebaš, jer tada je jeftinije djelomično izmijeniti jednu ili dvije funkcionalnosti, nalijepiti svoj logotip, dodatni manual na engleskom i prodati za 3-4 puta veću maržu.

12 godina
offline
Re: Printer koji radi na bilo kojoj površini, iz r
Super stvarčica, za označiti nešto na brzaka ko stvoreno.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Printer koji radi na bilo kojoj površini, iz ruke

iako jamčano za ovo postoji preko nekoliko korisnih namjena, meni na pamet padaju samo pizdarije i spačke (tetoviranje usnulih, šaranje po autima i tak ...) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Printer koji radi na bilo kojoj površini, iz ruke

Eh, da sam tu napravu imao dok sam davnih dana kolegi u školi crtao pimpexe baš na svakoj stranici teke (one debele, skupe, s tvrdim koricama).....

Gdje bi mi bio kraj...

 

Kruha i igala...
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Printer koji radi na bilo kojoj površini, iz r
encoding kaže...

Ovo zvuci dobro, ali kakva je postojanost ith ispisa? 

 postojanost ovisi o mnogo cimbenika:

-debljina nanosa

-vrsta tinte

-vrsta podloge

-temperatura ispisa

-izlozenost uv zrakama

-izlozenost toplini

-izlozenost organskim otapalima i parama

 

kod predmetnog ispisa nije moguce precizno kontrolirati mnoge parametre ispisa,od udaljenosti glave od predmeta, brzine,kuta glave itd

tako da ne treba ocekivati neku vecu trajnost (max 6mj do 1 god)

obicno se koriste brzosusive acetonske boje, koje se nanose u mikrosloju,nedovoljnom za neku duzu trajnost

14 godina
offline
Re: Printer koji radi na bilo kojoj površini, iz r
fer-de-lance kaže...

Eh, da sam tu napravu imao dok sam davnih dana kolegi u školi crtao pimpexe baš na svakoj stranici teke (one debele, skupe, s tvrdim koricama).....

Gdje bi mi bio kraj...

 

 eh amater...

 

gledaj majstora na djelu:

 

Strogo nadzirani vlakovi

Ju je je? Je ju je!
7 godina
protjeran
offline
Printer koji radi na bilo kojoj površini, iz ruke

Ovo je dusu dalo za razne pecate, i uhljebi ce moci sa jednim printerom koliko god zele pecata.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Printer koji radi na bilo kojoj površini, iz r

as iz povijesti bi prisnažio:

 

 

Ju je je? Je ju je!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice