Privatni repozitoriji i za korisnike besplatne ina

poruka: 10
|
čitano: 3.002
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Privatni repozitoriji i za korisnike besplatne ina".
12 godina
neaktivan
offline
Privatni repozitoriji i za korisnike besplatne ina

Odlično, BitBucket sam koristio samo zbog privatnih repozitorija, sad konačno sve mogu na GitHub-u imati.

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Privatni repozitoriji i za korisnike besplatne ina

push za fush

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Privatni repozitoriji i za korisnike besplatne ina

Naravno, ovaj altruizam nema nikakve veze zbog odljeva developera sa GitHuba nakon Micorosoftove akvizicije.

 

Microsoft u open source zajednici smrdi i trebati ce puno vise za provjetravanje pored ovog, vise nego dobrodoslog koraka u pravom smjeru.

I’ll tell you a DNS joke but be advised, it could take up to 24 hours for everyone to get it.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Privatni repozitoriji i za korisnike besplatne

smrdi ti i avatar :) open source zajednicu vecinom zanima dobra lova, tako da nemas brige za github.

15 godina
offline
Re: Privatni repozitoriji i za korisnike besplatne
trolaslavonska kaže...

smrdi ti i avatar :) open source zajednicu vecinom zanima dobra lova, tako da nemas brige za github.

A jes'mi pokazo' sad.

 

I’ll tell you a DNS joke but be advised, it could take up to 24 hours for everyone to get it.
16 godina
odjavljen
offline
Privatni repozitoriji i za korisnike besplatne ina

Na poslu koristim TFS, kod kuce SVN. Kakve prednosti GitHub ima da bih recimo ja razmisljao o prelasku?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Privatni repozitoriji i za korisnike besplatne
Friday kaže...

Na poslu koristim TFS, kod kuce SVN. Kakve prednosti GitHub ima da bih recimo ja razmisljao o prelasku?

 

Ovdje gdje navraćaju posjetitelji koji koriste dosta MS tehnologija za razvoj bi mogli (u komentarima) znati više:

https://arstechnica.com/gadgets/2019/01/free-github-accounts-now-offer-private-repos/?comments=1

7 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni repozitoriji i za korisnike besplatne

Nikakve, od kada TFS podržava GIT. Pričaš o Azure TFS-u? Onaj on-premises je užas za održavanje. Makni se s SVN-a koristi TFS napravi si besplatni account za po doma. 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Privatni repozitoriji i za korisnike besplatne
andrijam kaže...

Nikakve, od kada TFS podržava GIT. Pričaš o Azure TFS-u? Onaj on-premises je užas za održavanje. Makni se s SVN-a koristi TFS napravi si besplatni account za po doma. 

 

Iskreno - mrzim TFS. Zato kod kuce i koristim SVN koji je dignut u zasebnoj virtualki.

Freak Show Inc.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni repozitoriji i za korisnike besplatne

Znam o čemu govoriš, vjerovatno misliš one njegove alate u VS Solution Exploreru za upravljanje verzioniranjem, jako su iritantni i zbunjujući. Ja sam od toga odustao. Koristim TorteiseGit iz Windows Explorera. i za TFS/Git(razvoj u firmi) i za GitHub kad radim clone nekog projekta. Pa mi je svejedno. Nemam nikakve razlike.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice