Procurila najava američke vlasti o kriptovalutama,

poruka: 7
|
čitano: 8.650
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Procurila najava američke vlasti o kriptovalutama,".
15 godina
online
Procurila najava američke vlasti o kriptovalutama,

Ne znam koliko bih ovo uzeo kao pozitivne vijesti za BTC i top altove, ali vjerujem da je sigurniji osjecaj stakeat stablecoinove sada

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Procurila najava američke vlasti o kriptovalut

To je uvijek sigurniji osjećaj... but FOMO jebede stvar

15 godina
offline
Procurila najava američke vlasti o kriptovalutama,

Prema ovom chartu treba se skoro 40k USD uložiti da bi se zaradilo 2k USD (daj bože i toliko).
A kupiti nešto što je 40k nečega i ne znaš koliko će to vrijediti (ne jede se, ne sipa se u auto) malo tko danas može.

Uređivano: Ali u situaciji iz snova kada se gleda zadnjih godinu dana najniža Low:$28,893.62 je bila cijena a High:$68,789.63 je bila najviša.

Mislim generalno da sam multimiloner, lako bi od miliona napravio - dva, ali nisam. Pa je ovo samo vijest lijepa da se komentariše i priča o nečemu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.3.2022 1:25 (Envy).
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Procurila najava američke vlasti o kriptovalut
Envy kaže...


Uređivano: Ali u situaciji iz snova kada se gleda zadnjih godinu dana najniža Low:$28,893.62 je bila cijena a High:$68,789.63 je bila najviša.


 prijatelju, da si bio pametan 2013 kao i ja što nisam... 

 

pogleđ

 

 

13 godina
offline
Procurila najava američke vlasti o kriptovalutama,

da greškom, moš mislit...to oni utiču na tržište, sad ga dižu, a za 6 mj. potop i onda iz početka...stara lopovska igra

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Procurila najava američke vlasti o kriptovalutama,

Ma nema to veze , kriptovalute padaju svaki ponedjeljak i petak, a rastu svaki utorak i srijedu , te petkom popodne i subotom , naravno ponekad ne rastu vikendom. U ovom slučaju tipični utorak i srijeda... 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Procurila najava američke vlasti o kriptovalut
...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice