Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S22 se

poruka: 26
|
čitano: 10.233
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S22 se".
13 godina
offline
Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S22 se

Još nisu onu rupu na displeju maknuli

To Each His Own.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S22 se

I niz se nastavlja, još jedan Samsung flagship mobač koji neću imati.  

 
11 0 hvala 0
14 godina
online
Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S22 se

Cijene van pameti. Nema se šta drugo komentirati.

Moj PC  
9 0 hvala 0
6 godina
offline
Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S22 se

Ostat će moja S10 još koju godinu, ništa joj ne fali, S22 možda pomirišem za godinu dana kada se prepolovi cijena, do tada mi ne pada na pamet dat +1000 eur za mobitel, pa pare nisu problem ali iskreno ne vidim šta mi taj mobitel može više ponudit za te pare od 10ke!

Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S22 se

znači čekat bozić il black friday da tcom udijeli neki popust :D

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S22 se

Hmm, hoćemo li za 10-ak godina čitati naslove tipa:

 

"Za novi Samsung Galaxy S57 Ultra++ Mega+ može se kupiti nova električna Dacia!"

 
3 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S2
SveZauzeto kaže...

Hmm, hoćemo li za 10-ak godina čitati naslove tipa:

 

"Za novi Samsung Galaxy S57 Ultra++ Mega+ može se kupiti nova električna Dacia!"

 

Ne, ali ćeš čitati da makneš iskačuće reklame s brzinomjera svoje Dacie na godinu dana, morat ćeš platiti cijenu Galaxy S57. 🤭

12 godina
offline
Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S22 se

Uz sve to, ako kupite mobitel na EU tržištu, za razliku od ostalih ozbiljnih regija, u paketu dobijete i Samsungov in-house Exynos SoC, koji se iz godine u godinu pokazuje kao najgori u kategoriji battery-lifea.

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S2
nikonja kaže...

Ostat će moja S10 još koju godinu, ništa joj ne fali, S22 možda pomirišem za godinu dana kada se prepolovi cijena, do tada mi ne pada na pamet dat +1000 eur za mobitel, pa pare nisu problem ali iskreno ne vidim šta mi taj mobitel može više ponudit za te pare od 10ke!

 Ja sad prodajem S10, al prelazim na S20 +/Ultra samo zbog SD. Ne znam koj k... glume pa su to izbacili...

4 godine
offline
Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S22 se

Koliko su ono izbacili, kada se jače ugriju Snapdragon i Exynos, gube između 20 i 30% jačine procesora pa u stvarnosti koristiš nekakav A52....sve je to smeće.

 
0 1 hvala 0
2 godine
online
Re: Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S2
Eric Prydz kaže...

Koliko su ono izbacili, kada se jače ugriju Snapdragon i Exynos, gube između 20 i 30% jačine procesora pa u stvarnosti koristiš nekakav A52....sve je to smeće.

 koji onda smartphone valja ?

 

može preporuka...

8 godina
offline
Re: Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S2
Zaporožac kaže...
 koji onda smartphone valja ? 

 

bilo koji Ajfon

2 godine
online
Re: Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S2
NiDJO7Z7 kaže...

 bilo koji Ajfon

ima li tamo koja besplatna aplikacija ?

draga je kupila ajfon 11 i težak mi je za shvatiti.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S2

Kul,ali mislim da će moj S21 Ultra ipak biti još barem 2 godine u đepu ..... 

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.1.2022 14:20 (szagorec).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S2
David87 kaže...
nikonja kaže...

Ostat će moja S10 još koju godinu, ništa joj ne fali, S22 možda pomirišem za godinu dana kada se prepolovi cijena, do tada mi ne pada na pamet dat +1000 eur za mobitel, pa pare nisu problem ali iskreno ne vidim šta mi taj mobitel može više ponudit za te pare od 10ke!

 Ja sad prodajem S10, al prelazim na S20 +/Ultra samo zbog SD. Ne znam koj k... glume pa su to izbacili...

 

Pazi se baterije na 20ki..... Razočarat ćeš se........

Po svim testovima je tu bio "kvantni skok" kada je izašla 21 Ultra ....... 

 

Po svim testovima trajanje baterije na 20ki je koma.....

6 godina
offline
Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S22 se

Pa al nije tako da je na S22 Snapdragon za sva tržišta, Exynosa nema ovu godinu....

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S2
MasterOfDisaster kaže...

Cijene van pameti. Nema se šta drugo komentirati.

 Globalno je puno toga van pameti, bilo za cijene raznog hardvera/elektronike ili opčenito situacija.

AMD,........is that Epyc or what?
6 godina
offline
Re: Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S2

A gle, sa obzirom da inflacija dobro dere po đepovima, cijene svega rastu u nebo, plače ni blizu ne prate to, tako da je pitanje vremena kada će potrošnja počet padat jer polako svi gledaju kuda ide svaka kuna.

Po nekim analizama u drugoj polovici ove godine zna se situacija bitno okrenuti, ali živi bili pa vidili.

15 godina
offline
Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S22 se

Ovaj S22 mi izgleda kao stari Sony Xperia. Ja sam isto na S10+ i ne znam na što bi se switchao. Svi izbacili sd kartice a nitko povećao pošteno storage, ali su zato povećali cijene.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S2
Ja ne vidim nikakvo povecanje cijena, S8 i S8+ je kostao 800/900eur na izlasku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S2
markoal kaže...

Ovaj S22 mi izgleda kao stari Sony Xperia. Ja sam isto na S10+ i ne znam na što bi se switchao. Svi izbacili sd kartice a nitko povećao pošteno storage, ali su zato povećali cijene.

 256 nisam napunio na noteu bez kartice, a kamoli 512 sad na ultri. A imam barem 100 giga materijala od posla u mobitelu.

Stvarno ne kontam ovakve komentare i laprdanje o storageu. Pola bisera koji drobe o potrebi za terabajtima na mobu imaju manje u kompu

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.1.2022 16:33 (jopis).
16 godina
offline
Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S22 se

Ovo su iste cene kao na lansiranju S21 serije, zar ne? Još ispada da su ove cene dobra vest! 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S2
jopis kaže...
markoal kaže...

Ovaj S22 mi izgleda kao stari Sony Xperia. Ja sam isto na S10+ i ne znam na što bi se switchao. Svi izbacili sd kartice a nitko povećao pošteno storage, ali su zato povećali cijene.

 256 nisam napunio na noteu bez kartice, a kamoli 512 sad na ultri. A imam barem 100 giga materijala od posla u mobitelu.

Stvarno ne kontam ovakve komentare i laprdanje o storageu. Pola bisera koji drobe o potrebi za terabajtima na mobu imaju manje u kompu

Kartica sluzi za backup, kad skrsis mobitel beyond repair ili ga potopis u moru na 8m dubine.. Kartice to prezive bez problema...

15 godina
offline
Re: Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S2
ansha kaže...
jopis kaže...
markoal kaže...

Ovaj S22 mi izgleda kao stari Sony Xperia. Ja sam isto na S10+ i ne znam na što bi se switchao. Svi izbacili sd kartice a nitko povećao pošteno storage, ali su zato povećali cijene.

 256 nisam napunio na noteu bez kartice, a kamoli 512 sad na ultri. A imam barem 100 giga materijala od posla u mobitelu.

Stvarno ne kontam ovakve komentare i laprdanje o storageu. Pola bisera koji drobe o potrebi za terabajtima na mobu imaju manje u kompu

Kartica sluzi za backup, kad skrsis mobitel beyond repair ili ga potopis u moru na 8m dubine.. Kartice to prezive bez problema...

 Backupam na 2 clouda sve s moba.

Al dobro, svako ima svoje potrebe i prioritete

10 godina
offline
Re: Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S2
S22+ mi se sviđa jer je napokon smanjen. Mogao bi zamjeniti S20 5G sa S22+ iako mi s20 radi kao prvi dan, a i izgledao kao prvi dan. Ali mi je malo premalen.
Nadam se da će imati nešto na zalihi prije nego firme pokupuju sve živo.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Procurile europske cijene za Samsung Galaxy S2
jopis kaže...
markoal kaže...

Ovaj S22 mi izgleda kao stari Sony Xperia. Ja sam isto na S10+ i ne znam na što bi se switchao. Svi izbacili sd kartice a nitko povećao pošteno storage, ali su zato povećali cijene.

 256 nisam napunio na noteu bez kartice, a kamoli 512 sad na ultri. A imam barem 100 giga materijala od posla u mobitelu.

Stvarno ne kontam ovakve komentare i laprdanje o storageu. Pola bisera koji drobe o potrebi za terabajtima na mobu imaju manje u kompu

 Isprike na kukanju, ali eto niti ja ne kontam ljude koji plate toliko novca za mobitel da bi dobili tih 512GB memorije.

Meni je nekih 150-200 GB dovoljno, za sad ali možda mi bude trebalo još, ne znam, sd kraticu kupiš za par stotina kn, a oni (pogotovo Apple) naplate 100GB po tisuću kn, pa normalno da kukam i kukat ću dok su tolike razlike u cijeni kod zadnje 2-3 generacije mobitela.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice