Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna primj

poruka: 37
|
čitano: 7.474
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna primj".
6 godina
protjeran
offline
Re: Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna p
BlueMax kaže...
Paolo Maldini kaže...

 Jesi odigrao ijedan GOTY naslov od 2014

 Sve osim Zelde, zašto pitaš?

 Pa ono, kao i MGS, sve ostale si odigrao na PCu?

16 godina
odjavljen
offline
Re: Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna p
Danas u kolekciju dodao Spidermana, baš se instalira 😁
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna p
Ne, neke sam igrao na PS-u, neke na Switchu. Već sam napisao da imam ili sam imao sve Sony konzole koje su ikad izašle. Bilo je tu i Nintenda, Sega... pa čak i Pong. Računala od ZX-a do i7. Zato valjda i mogu realno pisati o razlikama tih platformi. To što neka igra ne postoji za neku konzolu ili pc ne govori o mogućnostima te platforme nego o toj igri. Najigranija, najprodavanija, top liste... opet nebitno. Justin Bieber je bio na vrhu svih lista a Coca Cola je najprodavaniji piće. Znači li to da su dobri?

Problem PC-ja je što se developerima ne isplati raditi igre samo za PC. Što zbog piratstva, što zbog velikog udjela konzola. Zato danas dobivamo uglavnom igre koje ne iskorištavaju potencijal tipkovnice i miša. Ali zato one koje su napravljene baš za PC imaju igrivost kakvu ni jedna konzolaška igra zbog ograničenosti kontrolora ne može imati. Osobno mi je konzola bolja jedino za split screen pvp. Zato se i sve e-sport igre igraju na računalima.
16 godina
odjavljen
offline
Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna primj

Glavna prednost konzole je cijena, 1400 kn i igraš vrhunske igre. Nema tu puno filozofije. Naravno treba ju kupitii u pravom trenutku

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna p
Svaka tema o Playstationu je puna "pisimasterrejsa" koji masturbiraju i fantaziraju o nekoj nadmoći PC-a.

Imam gaming PC i imam PS4 - oba su super, oba imaju svoje mane i međusobno se odlično nadopunjuju. Što god itko imao za reći, u osnovi su jedno te isto.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2019 22:19 (robogo).
14 godina
offline
Re: Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna p
Chronosus kaže...

 

Što je i razlog zašto preferiram PS. Kompetitivne igre me više nimalo ne zanimaju, no zanima me da ono malo vremena što mogu izdvojiti na igranje ne potrošim na pokušaje pokretanja, instalacije tisuću pizdarija, optimizacije ili razne hackove da bi uopće pokrenuo igru. A ono što još igram u MP (Rocket League) je daleko bolje na PS-u.

 Zašto je Rocket League bolji na PS-u? U najmanju ruku, nema razlike, a ako je igdje prednost, to je na pc-u, zbog veceg fps-a.

 

Ja ga igram na PC-u sa xbox one wireless kontrollerom. Nekad na tv-u, ali rađe na monitoru zbog odziva i 144hz.

14 godina
offline
Re: Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna p
Neka prodaju još toliko komada, više para za AMD će biti.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice