Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ostavlj

poruka: 46
|
čitano: 8.619
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ostavlj".
16 godina
neaktivan
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
Jehonan kaže...

Ma vidi ovako.

 

 Pročitaj svoj post i uvidjet ćeš da se cijeli svodi na jadikovke i kmečanje.

 

Ne hodam okolo pljujući po desničarima, nego kada pišem o nečem lošem, a povezano je s nečim drugim ukažem na to. Da, ispada da često ukazujem na desničarenje (prvenstveno nacioinalizam), jer je velik broj loših stvari povezan s time. Dao sam ti argumentaciju, pa ako se ne slažeš daj kontraargumente, a ne nekonstruktivnu kuknjavu što ne pišem kako bi ti želio, što ne volim Hrvatsku kako ti misliš da bih trebao i slično.

 

Obrati pažnju da je cijela naša rasprava počela tvojom netočnom izjavom, a umjesto da si priznao pogrešku (ili dao kontraargumente) skrenuo si raspravu potpuno s teme na osobne kvalifikacije.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
14 godina
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
sexytoiletpaper kaže...

 Zašto su ljudi nekada vjerovali da je jedini lijek protiv histerije zene vadenje maternice, a protiv vjestice - utopiti ju? Jer se kolicina i kvaliteta informacija promijenila. Onaj tko ne mijenja misljenje kada je predocen novim dokazima je fantastican dokaz da su ljudi potekli od majmuna.

Ono sto Izrael radi Palestincima je manje ekstremna varijanta onoga sto je Nacisticka Njemacka radila Zidovima. Ideja Izraela sama po sebi, ideja etnicke drzave, je problematicna i ne moze ne povuci paralele, ponovno, ideji Arijevaca i Njemacke za Njemce.

 

 

U Izraelu je oko 20% građana Arapskog podrijetla. Uz to što žive u jedinoj demokraciji na Bliskom istoku, imaju veća građanska prava u Izraelu nego u svojim natičnim državama.

 

Aii preglup si ti da to dopre do tvog mozga, kao i većina vas ovdje na forumu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2021 10:53 (Lisac1606).
5 godina
protjeran
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
@Lisac1606

Vidim, do tvojeg mozga je uspjelo doprijeti. A naputovalo se (jamačno putem CNN-a).
Evo ti zvijezda za taj epski uspjeh ;)
Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2021 11:35 (Antiseptik).
15 godina
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
Ocjena je sada na 2.3
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ostavlj

Ne vjerujem da će loša ocjena bitno utjecati na broj instalacija. Ocjenu gledaš za nepoznate aplikacije, kod FBa znaš jako dobro o čemu se radi. No bit će zanimljivo što će Apple i Google poduzeti. Ne odgovara im da se ovakva praksa nastavi, jer bi uskoro ocjene u dućanima mogle ličiti na glasanje za pjesmu Eurovizije.

 

A ova priča o broju žrtava samo govori tko je sposobniji, nema nikakvo drugo značenje. Ako nosiš pancirku i netko zapuca po tebi, a ti mu uzvratiš, on je mrtav, ti nisi, no to ništa ne govori o krivici, kao što se obično želi sugerirati.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
Visak kaže...
Jehonan kaže...

Ma vidi ovako.

 

 Pročitaj svoj post i uvidjet ćeš da se cijeli svodi na jadikovke i kmečanje.

 

Ne hodam okolo pljujući po desničarima, nego kada pišem o nečem lošem, a povezano je s nečim drugim ukažem na to. Da, ispada da često ukazujem na desničarenje (prvenstveno nacioinalizam), jer je velik broj loših stvari povezan s time. Dao sam ti argumentaciju, pa ako se ne slažeš daj kontraargumente, a ne nekonstruktivnu kuknjavu što ne pišem kako bi ti želio, što ne volim Hrvatsku kako ti misliš da bih trebao i slično.

 

Obrati pažnju da je cijela naša rasprava počela tvojom netočnom izjavom, a umjesto da si priznao pogrešku (ili dao kontraargumente) skrenuo si raspravu potpuno s teme na osobne kvalifikacije.

Visak 

 

Eto vidiš!

 

Opet ti po istome!

 

Obrtanje teza, snishodljivi govor s visine, ...

 

Ja pogriješio?!

 

Gdje?!

 

Kuknjava?!

 

Gdje?!

 

Osobne kvalifikacije?!

 

Čovječe, to ti cijelo vrijeme radiš!

 

Hajd'!

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.5.2021 21:03 (Jehonan).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
Jehonan kaže...

 

Ja pogriješio?!

 

Gdje?!

 Nekoliko puta sam ti već odgovorio. Antifašisti i ljevičari generalno nikada nisu bili na Židovskoj strani, već za Palestince.

 

Jehonan kaže...

Obrtanje teza, snishodljivi govor s visine, ...

 Tvoj prvi post je bio upravo to, obrnuo si tezu o ljevičarima i Židovima i još si pri tome bio snishodljiv. Ali kod tebe se snishodljivost valjda ne računa ako je prema ljevičarima. Dakle, ti si postavio ton ove rasprave.

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
9 godina
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
Jehonan kaže...
Visak kaže...
blackalbum kaže...

 pišeš kao obično gluposti tebi su ljevičari spasitelji svijeta a desničari i crkva ti je kriva za sve probleme ovog svijeta,nekad sam žalio te arape i  bio na njihovoj strani ali sam svojedobno odrastao i i uvidio da su oni uglavnom islamski radikalisti

 Tako je jer činjenice na to ukazuju. Naveo sam ti lijepi primjer gdje se ljevičari dogovore da okončaju rat, a onda desničari ubiju jednog od njih i nastave ga. No kad nemaš protuarguimente jedino ti preostaje vrijeđanje.

 

Ti islamski radikalisti koji se tebi ne sviđaju su islamski desničari pod utjecajem islamske crkve, upravi oni koji su kako kažeš meni krivi za sve probleme ovog svijeta. Ono što ne shvaćaš je da si ti isti kao oni samo su nacija i vjera različite, a ja oko toga ne pravim razlike. Postoje dobri ljudi u svakom narodu, a postoje i ti desničarski ekstremisti.

Ma vidi ovako.

 

Kao prvo, no ovom "forumu" bi definitivno valjalo uvesti pravilo da svatko prije pristupanja istome u zasebnoj rubrici koja bi valjda trebala biti vrhunac profilacije jedne osobe (bar na ovome forumu) stoji što je on, dakle jel' on ljuti desničar ili ljevičar, druge nema?!

 

Dakle, ovo što ti radiš meni, kao i tvoje cijenjene kolege, a vidim da znate jako dobro što radite jel' u biti ne radite ništa inventivno već idete starim prokušanim ljevičarskim aka BLM metodama gdje napadate ljude na najnižoj razini, čekate njihov nervozni odgovor te tada imate orkestrirane napade u obliku čoporativnog zgražanja, opće nevjerice i snebivanja je pristojno rečeno porazno i za svaku osudu!

 

Opet htjedo reći ovo, ja nisam niti ljuti ljevičar nit' desničar! Ne pada mi na pamet svrstati se u bilo koju od navedenih grupa jel' su iste napravile toliko zla, a sve kao u najboljoj namjeri koja im je opet jako dobro poslužila kao ideološki il' "nacionalistički" plašt u kojega su se zakrabuljili te u ime toga pobili milijune ljudi, a sve iz vlastitih interesa i to bez iznimke!

 

Da budem dio toga?! Ne pada mi na pamet, a i genealogija mi govori NE! Isto kao niti jedne poltičke stranke, akcije, pokreta.

 

Također, ono što ti meni osobno podlo inputiraš da kako ja ne shvaćam da su ljudi u biti svi isti bez obzira na naciju i vjeru, a nakon toga podmuklo i podlo me svrstavaš u grupu nekog "nedobrog" desničarskog ekstremista je upravo to što sam gore naveo! Klasični obrambeni postupak ekstremne ljevice!

 

Također ono što meni osobno ide na živce kada čitam neke od izjava na ovome forumu te zbog čega si dopuštam uvlačiti se u ovakve beskorisne i nepotrebne rasprave je to što se iz njih može iščitati očita mržnja prema svemu što ima i natruhu imena Hrvatska! Još ako postoji i mala šansa da je to nešto potencijalno pozitivno, odmah kreće svojevrsno natjecanje tko će to "nešto" čim prije izvrgnuti ruglu, omalovažiti, popljuvati! E to je ono što je meni porazno i za osudu jer opet, vidi vraga, gotovo svi Vi koji ste se sami svrstali u "slobodarski" lijevi spektar se gotovo odreda slažete sa navedenim izjavama!

 

Naravno, u isto vrijeme kada vam se netko usudi nešto suprotno reći, istog trena biva "kolektivno" proglašen ekstremnim desničarom, ustašom, klerofašistom, nacistom, revizionistom, kockoglavim katotalibanom, ...

 

Vidiš obrazac?!

 

Eto, to bi bilo to!

 

U svakom slučaju, nije vrijedno izgubljenoga vremena jer ništa promijeniti neće, dokazano kroz "revizionističku" povijest.

 Hrvatska, Njemacka, drzava je nekakv imaginarni koncept koju cine gradjani te iste drzave, a i preko polu-demokratskog procesa i politicari te iste drzave, nadalje cini je sistem vladavine i institucija, policija, sudstvo, instituti itd.

Kad sve navedene osim hajdemo reci gradjana prvo gledaju svoj djep i profit, a onda i eventualno odrade 20% posla/obaveza koji bi trebali da odradi. Usto rade protiv tih istih gradjana koji su ih izabrali naravno da to stvara apatiju i odbojnost prema nekakvom imagnarnom konceptu koji se naziva drzava. 

14 godina
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
Visak kaže...
Jehonan kaže...

 

Ja pogriješio?!

 

Gdje?!

 Nekoliko puta sam ti već odgovorio. Antifašisti i ljevičari generalno nikada nisu bili na Židovskoj strani, već za Palestince.

 
Ja sam kako mislio tako i pisao o onome što ljevičati i antifašisti govore deklaratorno, dakle da nema većih boraca za prava i slobode svih ugroženih skupina - nacionalnosti na ovome svijetu, a tako i Židova.

Osim toga, kolko mi je poznato, ovdašnji ljevičari i antifašisti su se uvijek vrlo rado svrstavali na stranu istih tih koje sada tako gordo osuđuju, a rekoa big da to nije nikakava moja tlapnja ili teza već povijesna činjenica.

Jehonan kaže...

Obrtanje teza, snishodljivi govor s visine, ...

 Tvoj prvi post je bio upravo to, obrnuo si tezu o ljevičarima i Židovima i još si pri tome bio snishodljiv. Ali kod tebe se snishodljivost valjda ne računa ako je prema ljevičarima. Dakle, ti si postavio ton ove rasprave.

 

Logično! Tko bi trebao postaviti ton unutar moga pisanoga mišljenja?

Ti?!

Naravno da je bio snishodljiv zbog tako očite dvoličnosti baš iste te ljevice!

 

Dok eto u isto vrijeme ti nisi bio niti malo snishodljiv prema meni na osobnoj razini kao i sada, zar ne?!

Čudno razmišljanje!

 

14 godina
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
pravi_covijek kaže...
Jehonan kaže...
Visak kaže...
blackalbum kaže...

 pišeš kao obično gluposti tebi su ljevičari spasitelji svijeta a desničari i crkva ti je kriva za sve probleme ovog svijeta,nekad sam žalio te arape i  bio na njihovoj strani ali sam svojedobno odrastao i i uvidio da su oni uglavnom islamski radikalisti

 Tako je jer činjenice na to ukazuju. Naveo sam ti lijepi primjer gdje se ljevičari dogovore da okončaju rat, a onda desničari ubiju jednog od njih i nastave ga. No kad nemaš protuarguimente jedino ti preostaje vrijeđanje.

 

Ti islamski radikalisti koji se tebi ne sviđaju su islamski desničari pod utjecajem islamske crkve, upravi oni koji su kako kažeš meni krivi za sve probleme ovog svijeta. Ono što ne shvaćaš je da si ti isti kao oni samo su nacija i vjera različite, a ja oko toga ne pravim razlike. Postoje dobri ljudi u svakom narodu, a postoje i ti desničarski ekstremisti.

Ma vidi ovako.

 

Kao prvo, no ovom "forumu" bi definitivno valjalo uvesti pravilo da svatko prije pristupanja istome u zasebnoj rubrici koja bi valjda trebala biti vrhunac profilacije jedne osobe (bar na ovome forumu) stoji što je on, dakle jel' on ljuti desničar ili ljevičar, druge nema?!

 

Dakle, ovo što ti radiš meni, kao i tvoje cijenjene kolege, a vidim da znate jako dobro što radite jel' u biti ne radite ništa inventivno već idete starim prokušanim ljevičarskim aka BLM metodama gdje napadate ljude na najnižoj razini, čekate njihov nervozni odgovor te tada imate orkestrirane napade u obliku čoporativnog zgražanja, opće nevjerice i snebivanja je pristojno rečeno porazno i za svaku osudu!

 

Opet htjedo reći ovo, ja nisam niti ljuti ljevičar nit' desničar! Ne pada mi na pamet svrstati se u bilo koju od navedenih grupa jel' su iste napravile toliko zla, a sve kao u najboljoj namjeri koja im je opet jako dobro poslužila kao ideološki il' "nacionalistički" plašt u kojega su se zakrabuljili te u ime toga pobili milijune ljudi, a sve iz vlastitih interesa i to bez iznimke!

 

Da budem dio toga?! Ne pada mi na pamet, a i genealogija mi govori NE! Isto kao niti jedne poltičke stranke, akcije, pokreta.

 

Također, ono što ti meni osobno podlo inputiraš da kako ja ne shvaćam da su ljudi u biti svi isti bez obzira na naciju i vjeru, a nakon toga podmuklo i podlo me svrstavaš u grupu nekog "nedobrog" desničarskog ekstremista je upravo to što sam gore naveo! Klasični obrambeni postupak ekstremne ljevice!

 

Također ono što meni osobno ide na živce kada čitam neke od izjava na ovome forumu te zbog čega si dopuštam uvlačiti se u ovakve beskorisne i nepotrebne rasprave je to što se iz njih može iščitati očita mržnja prema svemu što ima i natruhu imena Hrvatska! Još ako postoji i mala šansa da je to nešto potencijalno pozitivno, odmah kreće svojevrsno natjecanje tko će to "nešto" čim prije izvrgnuti ruglu, omalovažiti, popljuvati! E to je ono što je meni porazno i za osudu jer opet, vidi vraga, gotovo svi Vi koji ste se sami svrstali u "slobodarski" lijevi spektar se gotovo odreda slažete sa navedenim izjavama!

 

Naravno, u isto vrijeme kada vam se netko usudi nešto suprotno reći, istog trena biva "kolektivno" proglašen ekstremnim desničarom, ustašom, klerofašistom, nacistom, revizionistom, kockoglavim katotalibanom, ...

 

Vidiš obrazac?!

 

Eto, to bi bilo to!

 

U svakom slučaju, nije vrijedno izgubljenoga vremena jer ništa promijeniti neće, dokazano kroz "revizionističku" povijest.

 Hrvatska, Njemacka, drzava je nekakv imaginarni koncept koju cine gradjani te iste drzave, a i preko polu-demokratskog procesa i politicari te iste drzave, nadalje cini je sistem vladavine i institucija, policija, sudstvo, instituti itd.

Kad sve navedene osim hajdemo reci gradjana prvo gledaju svoj djep i profit, a onda i eventualno odrade 20% posla/obaveza koji bi trebali da odradi. Usto rade protiv tih istih gradjana koji su ih izabrali naravno da to stvara apatiju i odbojnost prema nekakvom imagnarnom konceptu koji se naziva drzava. 

Po toj logici nema zemlje na kugli zemaljskoj čije društveno uređenje ne bi trebalo srušiti!

 

Ispravka, možda jedino Sjeverna Koreja!

Eto, oni su besklasno komunističko uređenje tj. konačni cilj gdje su svi jednaki i država zadovoljava potrebe svih u jednakoj mjeri, zar ne?!

 

Iako koliko čujem, ipak su se podjelili u čak tri klase, a opet svaka od tih klasa ima oko pedesetak potklasa, a svaka od njih određuje na koliko imaju pravo hrane tvoja obitelj i ti.

Zanimljiv "imaginarni koncept", zar ne?!

16 godina
neaktivan
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
Jehonan kaže...
Visak kaže...
Jehonan kaže...

 

Ja pogriješio?!

 

Gdje?!

 Nekoliko puta sam ti već odgovorio. Antifašisti i ljevičari generalno nikada nisu bili na Židovskoj strani, već za Palestince.

 
Ja sam kako mislio tako i pisao o onome što ljevičati i antifašisti govore deklaratorno, dakle da nema većih boraca za prava i slobode svih ugroženih skupina - nacionalnosti na ovome svijetu, a tako i Židova.

Osim toga, kolko mi je poznato, ovdašnji ljevičari i antifašisti su se uvijek vrlo rado svrstavali na stranu istih tih koje sada tako gordo osuđuju, a rekoa big da to nije nikakava moja tlapnja ili teza već povijesna činjenica.

Jehonan kaže...

Obrtanje teza, snishodljivi govor s visine, ...

 Tvoj prvi post je bio upravo to, obrnuo si tezu o ljevičarima i Židovima i još si pri tome bio snishodljiv. Ali kod tebe se snishodljivost valjda ne računa ako je prema ljevičarima. Dakle, ti si postavio ton ove rasprave.

 

Logično! Tko bi trebao postaviti ton unutar moga pisanoga mišljenja?

Ti?!

Naravno da je bio snishodljiv zbog tako očite dvoličnosti baš iste te ljevice!

 

Dok eto u isto vrijeme ti nisi bio niti malo snishodljiv prema meni na osobnoj razini kao i sada, zar ne?!

Čudno razmišljanje!

 

 Dakle logično je da si ti snishodljiv u svom prvom postu, a onda onima koji ti odgovore prigovaraš za snishodljivost, i pazi sad - dvoličnost? Drugima prigovaraš upravo dvije stvari koje i sam radiš.

 

Ono gore o Židovima i ljevičarima je naprosto pogrešno, a to kakve ti imaš utiske i dojmove o povijesti koju očito ne poznaješ je nebitno.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
protjeran
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
Antiseptik kaže...
@Jehonan

Lupetaš gluposti, a o Sjevernoj Koreji nemaš pojma. Ostavi se MSM "literature" i prihvati se knjige.
Baš si bezvezno desničarsko govno.

 Daj onda ti objasni kad imaš pojma, a ne ljude etiketirati..

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
Visak kaže...
Jehonan kaže...
Visak kaže...
Jehonan kaže...

 

Ja pogriješio?!

 

Gdje?!

 Nekoliko puta sam ti već odgovorio. Antifašisti i ljevičari generalno nikada nisu bili na Židovskoj strani, već za Palestince.

 
Ja sam kako mislio tako i pisao o onome što ljevičati i antifašisti govore deklaratorno, dakle da nema većih boraca za prava i slobode svih ugroženih skupina - nacionalnosti na ovome svijetu, a tako i Židova.

Osim toga, kolko mi je poznato, ovdašnji ljevičari i antifašisti su se uvijek vrlo rado svrstavali na stranu istih tih koje sada tako gordo osuđuju, a rekoa big da to nije nikakava moja tlapnja ili teza već povijesna činjenica.

Jehonan kaže...

Obrtanje teza, snishodljivi govor s visine, ...

 Tvoj prvi post je bio upravo to, obrnuo si tezu o ljevičarima i Židovima i još si pri tome bio snishodljiv. Ali kod tebe se snishodljivost valjda ne računa ako je prema ljevičarima. Dakle, ti si postavio ton ove rasprave.

 

Logično! Tko bi trebao postaviti ton unutar moga pisanoga mišljenja?

Ti?!

Naravno da je bio snishodljiv zbog tako očite dvoličnosti baš iste te ljevice!

 

Dok eto u isto vrijeme ti nisi bio niti malo snishodljiv prema meni na osobnoj razini kao i sada, zar ne?!

Čudno razmišljanje!

 

 Dakle logično je da si ti snishodljiv u svom prvom postu, a onda onima koji ti odgovore prigovaraš za snishodljivost, i pazi sad - dvoličnost? Drugima prigovaraš upravo dvije stvari koje i sam radiš.

 

Ono gore o Židovima i ljevičarima je naprosto pogrešno, a to kakve ti imaš utiske i dojmove o povijesti koju očito ne poznaješ je nebitno.

Eto vidiš!

 

Opet ti na osobnoj razini, dociraš i ne možeš si pomoći jer je to jače od tebe.

 

Žalosno!

 

Eto ti znaš tko sam ja, što sam ja, koji je moj nivo obrazovanja, što znam, a što ne neznam?!

 

Nema, iz toga što se na slažem sa tvojim malim uskogrudnim pogledom na svijet ti si sve to zaključio!

 

Jadno!

 

Sam si sebe strpao i ograničio, a kao furaš se na neko znanje, inteligenciju, a zaporavo si pao na prvome postulatu znanosti, a to je da znanost nije dogma te da u znanosti nema svetih krava (koliko se sjećam povijest je još uvijek znanost, zar ne?!)!

 

Porazno!

 

Na kraju, što bi rekao pokojni Balašević, i ja s tobom ko' pijan s gaćama, nikako naprijed!

 

Tako da, je, je u pravu si ti.

 

Hajd, uživaj u svom malom svijetu!

 

Sam pao sam se ubio, zar ne?!

14 godina
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
Antiseptik kaže...
@Jehonan

Lupetaš gluposti, a o Sjevernoj Koreji nemaš pojma. Ostavi se MSM "literature" i prihvati se knjige.
Baš si bezvezno desničarsko govno.

A što reći?!

 

Tvoje riječi više govore o tebi nego o meni tako da, što bi rekao Mark Twain, s budalama se ne ispalti ulaziti u raspravu jer te one prvo svedu na svoju razinu, a potom dotuku iskustvom.

 

Bravo!

 

Jedinica za dojam, kako je sjećam se govorio jedna od mojih profesora!

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ostavlj

 

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
Antiseptik kaže...
Problem je lako rješiv: ukineš komentare (I ocjenjivanje). Nešto kao BUG na tekstove Rimcu.

 

Auuuuuu, dobar, dobar :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice