Proširena stvarnost olakšava strah od darivanja kr

poruka: 5
|
čitano: 9.317
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Proširena stvarnost olakšava strah od darivanja kr".
15 godina
offline
Proširena stvarnost olakšava strah od darivanja kr

Darujte krv. Šerif u crvenom križu 28 000 kn plaća bruto.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Proširena stvarnost olakšava strah od darivanj
bnaci kaže...

Darujte krv. Šerif u crvenom križu 28 000 kn plaća bruto.

 krv se daje u hztm i crveni križ s time nema veze (kao ni plaće zaposlenika prve ili druge neavedene ustanove). davanje krvi je isključivo dobrovoljno. nikakva "vritualna" ili drugačija skalamerija neće nagovoriti nekoga na davanje krvi ako to ne želi (ili se boji - oće to: znam tipa, "treški frajer" koji se onesvješćuje kad vidi kap krvi, posebno svoje. mislim - da) ili ima "prigovor savjesti" po tijelu. i kad dođeš u petrovu, prvo te pregleda liječnik (pa usput saznaš i ako nisi baš zdravstven) a i darovana krv se pregledava (pa te zvrcnu ak imaš aids ili "neke čudne materije teku ti kroz arterije") dakle, post ti je promašen u preko nekoliko aspekata (od teme napisa do adrese kanaliziranja frustracije). ne, ne radim ni u jednoj zdravstvenoj ili općenito javnoj/državnoj/gradskoj službi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.1.2023 9:36 (Ajar).
13 godina
offline
Proširena stvarnost olakšava strah od darivanja kr

Mogao bi darivat krv,for money.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Proširena stvarnost olakšava strah od darivanja kr

U naslovu teme stoji "praski", sugeriram izmjenu u "praksi"! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice