Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto Uskrs

poruka: 204
|
čitano: 30.944
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto Uskrs".
15 godina
offline
Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto Uskrs

na stranu sad religijske (posebito kato i ličke) budalaštine, nego kako to misliš "sunce u svojem prividnom kretanju nebom ..."? naravno da nije prividno i svi znamo da se vrti oko ravne zemlje. i vidimo ga kako putuje nebom. i svake večeri tone da bi ujutro izronilo. umire i rađa se, poput one kokoši feniksa. ts, ts ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
25 3 hvala 1
14 godina
offline
Re: Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto U
Ajar kaže...

na stranu sad religijske (posebito kato i ličke) budalaštine, nego kako to misliš "sunce u svojem prividnom kretanju nebom ..."? naravno da nije prividno i svi znamo da se vrti oko ravne zemlje. i vidimo ga kako putuje nebom. i svake večeri tone da bi ujutro izronilo. umire i rađa se, poput one kokoši feniksa. ts, ts ... 

 ljudi koji ne razumiju što je točno uskrs nebi sebi smjeli dopustit da komentiraju uskrs,a pogotvo se ne rugati

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
7 godina
offline
Re: Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto U
blackalbum kaže...

 ljudi koji ne razumiju što je točno uskrs nebi sebi smjeli dopustit da komentiraju uskrs,a pogotvo se ne rugati

 Točno to: Ishtar, Mithra, Horus, Attis , Dionis, itd.  su zakon !!!!

 

 

Kruha i igala...
5 godina
protjeran
offline
Re: Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto U
Eh, gdje bi li nam bio kraj da se (stvarnim) znanjem mogu razmetati i klerotalibani (kao i ostali povezani sa i oko crkve)?! ;)
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
6 8 hvala 0
16 godina
offline
Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto Uskrs

U svemu ovom je zapravo najbitnije informacija da Crkva opet, kao i uvijek do sada (i suprotno svim samoreklamiranjima), ne priznaje znanost.

Svaki vjernik koji drži do sebe i bilo kakvih minimalnih vrijednosti zdravog razuma bi trebao bojkotirati ovakvu Crkvu, ali to se neće dogoditi.

Umjesto toga, radije će vjernici tražiti da ih se ne komentira, jer lakše je živjeti s vlastitom sramotom kad ti nitko u nju ne upire prstom.

Gledam te!
 
17 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto Uskrs

Puno komplikacija za izračunati dan na koji se ništa nije dogodilo.

 

Ako ćemo pak Bibliju uzeti kao mjerodavnu, raspeće se dogodilo u vrijeme Pashe, pa bi bilo logično ravnati se prema tom datumu, ali to bi previše isticalo činjenicu da je Isus bio Židov.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
23 2 hvala 1
15 godina
offline
Re: Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto U
blackalbum kaže...

 ljudi koji ne razumiju što je točno uskrs nebi sebi smjeli dopustit da komentiraju uskrs,a pogotvo se ne rugati

u svim teističkim religijama ima nonsensa i gluposti većih i od svemira no kršćani su posebne cvebe (grožđice, rozine) i ovo je samo jedan od sitnijih primjera: nekakav tamo (najveći, najpametniji, svemoćan, najdobriji, blablabla svestvoritelj i općeopraštajući) bog žrtvuje vanbračnog (!) sina za spas ljudi (koji nisu imali pojma da ih treba od nečega spasiti niti su to tražilli od ikoga) no za tri dana ("pusti ga da malo odleži, da se malo ohladi usijana glava") se predomisli pa si sineka ipak uzme natrag živoga i zdravoga? mislim, alo? ima koga doma u tim glavama? što se tu slavi zapravo (a srkvetina još izračunava je li to bilo samo 72 sata ili si je sinek malo žešće odmrtvio prije ustanka?) gdje se taj mali smucao tridesetak godina prije incidenta? naposljetku, kakve veze srkva ima s vjerom u bilo što?  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2019 12:55 (Ajar).
5 godina
neaktivan
offline
Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto Uskrs

ITT: Ateisti našli svoj safe space na IT portalu. Samo u Jervatiji!

 
7 2 hvala 0
7 godina
offline
Re: Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto U
Ajar kaže...

mislim, alo? ima koga doma u tim glavama? što se tu slavi zapravo 

 Ma, šuti daj, zašto prigovarat, ima fino za pojest i popit te dane 

1. zapovijed: poštuj vjeru susjeda svoga, da dobro ti bude dok janje i prase se vrti na ražnju 

2. zapovijed: ne ispusti čaše iz ruku dok vina ima u lajtu susjedovu

3. kad se pretrpaš pol sata odmori

4. šteta povratit kad si već trpo u sebe

5. ima i još blagdana u godini , al trpaj use ko da nema sutra

6. ne delat gemišt od studenca il radenske, samo od jamnice se dobro podrigne, pa lakše ide još

 

Tak da ja zapravo obožavam i podržavam sve vjernike (koji slave kak spada, u obilju, i sjete se mene).

 

 

Kruha i igala...
11 godina
offline
Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto Uskrs

Jasno mi je da pop koji računa kad je uskrs zna kad je 21. ožujka, a zna i kad je nedjelja. Ali mi nije jasno kako zna kad će biti puni mjesec, a ne zna kad će biti proljetna ravnodnevnica?

42
 
7 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto U
blackalbum kaže...
Ajar kaže...

na stranu sad religijske (posebito kato i ličke) budalaštine, nego kako to misliš "sunce u svojem prividnom kretanju nebom ..."? naravno da nije prividno i svi znamo da se vrti oko ravne zemlje. i vidimo ga kako putuje nebom. i svake večeri tone da bi ujutro izronilo. umire i rađa se, poput one kokoši feniksa. ts, ts ... 

 ljudi koji ne razumiju što je točno uskrs nebi sebi smjeli dopustit da komentiraju uskrs,a pogotvo se ne rugati

Tko ne razumije nek pogleda South Park na tu temu, sve je objasnjeno, cijela urota.. Sveti Petar je bio zec itd. itd... Dok to ne pogledas nemas pravo komentirat Uskrs a pogotovo se rugat s idejom da je Sv. Petar zec...

14 godina
offline
Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto Uskrs

a mi rodnovjerci?

 

oteli nam Svaroga i slavljenje Sunca, sad i proljetno buđenje i Jarila....

 

eh te SPP...

 

a ću se naždrt šunke, jajec, hrena, mladog luka i rotkvica...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto U
blackalbum kaže...

 ljudi koji ne razumiju što je točno uskrs nebi sebi smjeli dopustit da komentiraju uskrs,a pogotvo se ne rugati

 Kada nemaš nikakve argumente najbolje je zabraniti diskusiju. To je suština dogmi.

 

Možemo lupati do mile volje kako je zemlja ravna, evolucija izmišljotina, cijepljenje izaziva autizam, ali ni slučajno ne smijemo komentirati religijsko praznovjerje, to je zabranjena tema.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
8 godina
offline
Re: Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto U
blackalbum kaže

 ljudi koji ne razumiju što je točno uskrs nebi sebi smjeli dopustit da komentiraju uskrs,a pogotvo se ne rugati

 tako je ! 

waaagh
14 godina
offline
Re: Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto U
Visak kaže...
blackalbum kaže...

 ljudi koji ne razumiju što je točno uskrs nebi sebi smjeli dopustit da komentiraju uskrs,a pogotvo se ne rugati

 Kada nemaš nikakve argumente najbolje je zabraniti diskusiju. To je suština dogmi.

 

Možemo lupati do mile volje kako je zemlja ravna, evolucija izmišljotina, cijepljenje izaziva autizam, ali ni slučajno ne smijemo komentirati religijsko praznovjerje, to je zabranjena tema.

 nemaš pravo komentirati tuđu vjeru u boga i to ismijavati jer je  pravo svakog čovjeka da vjeruje ili ne vjeruje,tko ste to vi da tvrdite nekom vjerniku da je njegova vjera u uskrs praznovjerje,vi ateisti i agnostici sv.....te,kad je neka tema o vjeri,ako ne želiš vjerovati koga je to briga mene osbno nije a vjerujem ni 99 posto vjernika,ali tko ti je dao to pravo da nekome izrugavaš njegovo pravo da vjeruje

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
13 godina
offline
Re: Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto U
Dobra tema za narugati se vjernicima i njihovim zamisljenim prijateljima haha.
Ali suzdržat ću se naravno.
http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto U
blackalbum kaže...
Ajar kaže...

na stranu sad religijske (posebito kato i ličke) budalaštine, nego kako to misliš "sunce u svojem prividnom kretanju nebom ..."? naravno da nije prividno i svi znamo da se vrti oko ravne zemlje. i vidimo ga kako putuje nebom. i svake večeri tone da bi ujutro izronilo. umire i rađa se, poput one kokoši feniksa. ts, ts ... 

 ljudi koji ne razumiju što je točno uskrs nebi sebi smjeli dopustit da komentiraju uskrs,a pogotvo se ne rugati

 LOL

 

Zasto se ne bi imali pravo rugati skupini ljudi koja vjeruje u nekakva arhaicka i dekadentna vjerovanja? Pazi, vjeruju u to da je lik uskrsnuo(pretpostavljam teleportirao se u neindentificirani leteci objekt) ka ocu svome u nebo i to se svake godine ponavlja unazad, koliko? oko 1000 godina? i to sve zbog lika jos tisucu godina unazad...

 

isto je i sa lupacima glave o pod (ekolozima-zelenima) ili obrezacima falusa (star dast i te fore)

 

 

da se tim glupostima ne izrazavate javno, vec drzite sve to u svoja 4 zida (otprilike po yugo modelu, mozda jos suzdrzanije), ne bi se previse o tome raspravljalo, ali Vi, sve skupine vas, sebi uzimate za pravo da o tome pricate kao o istini, znanstvenim cinjenicama.... uzimate si za pravo ta sranja svojoj djeci nametati..... pa stari moj, naravno da cemo vas ismijavati :D vase obicaje i vase intelektualne sposobnosti :D

 

kamen

11 godina
offline
Re: Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto U
blackalbum kaže...
Visak kaže...
blackalbum kaže...

 ljudi koji ne razumiju što je točno uskrs nebi sebi smjeli dopustit da komentiraju uskrs,a pogotvo se ne rugati

 Kada nemaš nikakve argumente najbolje je zabraniti diskusiju. To je suština dogmi.

 

Možemo lupati do mile volje kako je zemlja ravna, evolucija izmišljotina, cijepljenje izaziva autizam, ali ni slučajno ne smijemo komentirati religijsko praznovjerje, to je zabranjena tema.

 nemaš pravo komentirati tuđu vjeru u boga i to ismijavati jer je  pravo svakog čovjeka da vjeruje ili ne vjeruje,tko ste to vi da tvrdite nekom vjerniku da je njegova vjera u uskrs praznovjerje,vi ateisti i agnostici sv.....te,kad je neka tema o vjeri,ako ne želiš vjerovati koga je to briga mene osbno nije a vjerujem ni 99 posto vjernika,ali tko ti je dao to pravo da nekome izrugavaš njegovo pravo da vjeruje

 tko smo mi? intelektualno nadmocni hominidi, koji milenij ispred klasicnog homo sapiens fides vulgaris :D

jel to ok? dovoljno bezobrazno? dovoljnio drsko? dovoljno jasno?

 

tko tebi daje pravo o svojem vjerovanju pricati javno? nametati ga u diskusiji? drzi si ga i zacepi, nestani, ishlapi!

Ako nisi spreman primati kritike zbog svojih vjerovanja (ne znanja, ne intelekta, nego vjerovanja) nemoj onda u takve teme ni ulaziti, jasno?

 

Zivimo u demokratskome drustvu ako to jos nisi shvatio i nase je pravo kritike jednako tvome pravu izrazavanja, kamen! :D

15 godina
neaktivan
offline
Re: Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto U
blackalbum kaže...

 nemaš pravo komentirati tuđu vjeru u boga i to ismijavati jer je  pravo svakog čovjeka da vjeruje ili ne vjeruje,tko ste to vi da tvrdite nekom vjerniku da je njegova vjera u uskrs praznovjerje,vi ateisti i agnostici sv.....te,kad je neka tema o vjeri,ako ne želiš vjerovati koga je to briga mene osbno nije a vjerujem ni 99 posto vjernika,ali tko ti je dao to pravo da nekome izrugavaš njegovo pravo da vjeruje

 Kako misliš da nemam pravo? Postoji neki zakon koji to brani? Ili ti odlučuješ tko ima pravo pričati o kojoj temi?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
14 godina
protjeran
offline
Re: Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto U
blackalbum kaže...

 nemaš pravo komentirati tuđu vjeru u boga i to ismijavati jer je  pravo svakog čovjeka da vjeruje ili ne vjeruje,tko ste to vi da tvrdite nekom vjerniku da je njegova vjera u uskrs praznovjerje,vi ateisti i agnostici sv.....te,kad je neka tema o vjeri,ako ne želiš vjerovati koga je to briga mene osbno nije a vjerujem ni 99 posto vjernika,ali tko ti je dao to pravo da nekome izrugavaš njegovo pravo da vjeruje

Ti si taj koji ugrozava necija prava, tocnije nase pravo da ismijavamo priglupa praznovjerja poput krscanstva. 

Ismijavanjem ti nitko ne narusava pravo da vjerujes u re djecje smijurije...

7 godina
offline
Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto Uskrs

nemojte ga, to mu je od headbanginga...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
 
1 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto U
LudaRajcica kaže...

 LOL

 

Zasto se ne bi imali pravo rugati skupini ljudi koja vjeruje u nekakva arhaicka i dekadentna vjerovanja? Pazi, vjeruju u to da je lik uskrsnuo(pretpostavljam teleportirao se u neindentificirani leteci objekt) ka ocu svome u nebo i to se svake godine ponavlja unazad, koliko? oko 1000 godina? i to sve zbog lika jos tisucu godina unazad...

 

isto je i sa lupacima glave o pod (ekolozima-zelenima) ili obrezacima falusa (star dast i te fore)

 

 

da se tim glupostima ne izrazavate javno, vec drzite sve to u svoja 4 zida (otprilike po yugo modelu, mozda jos suzdrzanije), ne bi se previse o tome raspravljalo, ali Vi, sve skupine vas, sebi uzimate za pravo da o tome pricate kao o istini, znanstvenim cinjenicama.... uzimate si za pravo ta sranja svojoj djeci nametati..... pa stari moj, naravno da cemo vas ismijavati :D vase obicaje i vase intelektualne sposobnosti :D

 

kamen

Treba se moći rugati svima s ludim idejama poput vjerovanja u natprirodno biće, onima koji tvrde da to biće ne postoji, onima koji su protiv GMO-a, protiv cijepljena, zagovornicima ravnopravnosti spolova i slično.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2019 17:48 (love2ml86).
11 godina
offline
Re: Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto U
love2ml86 kaže...
LudaRajcica kaže...

 LOL

 

Zasto se ne bi imali pravo rugati skupini ljudi koja vjeruje u nekakva arhaicka i dekadentna vjerovanja? Pazi, vjeruju u to da je lik uskrsnuo(pretpostavljam teleportirao se u neindentificirani leteci objekt) ka ocu svome u nebo i to se svake godine ponavlja unazad, koliko? oko 1000 godina? i to sve zbog lika jos tisucu godina unazad...

 

isto je i sa lupacima glave o pod (ekolozima-zelenima) ili obrezacima falusa (star dast i te fore)

 

 

da se tim glupostima ne izrazavate javno, vec drzite sve to u svoja 4 zida (otprilike po yugo modelu, mozda jos suzdrzanije), ne bi se previse o tome raspravljalo, ali Vi, sve skupine vas, sebi uzimate za pravo da o tome pricate kao o istini, znanstvenim cinjenicama.... uzimate si za pravo ta sranja svojoj djeci nametati..... pa stari moj, naravno da cemo vas ismijavati :D vase obicaje i vase intelektualne sposobnosti :D

 

kamen

Treba se moći rugati svima s ludim idejama poput vjerovanja u natprirodno biće, onima koji tvrde da to biće ne postoji, onima koji su protiv GMO-a, protiv cijepljena, zagovornicima ravnopravnosti spolova i slično.

 hmmmm :D samo daj.... :D opaka znanstvena metoda, vidim! :D

10 godina
offline
Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto Uskrs

 

Sandro, hvala ti na poučnome članku, uvijek je dobro ponoviti gradivo. Zanimljivo je kako to Crkva radi. 

 

Šteta je što braća vjernici, odmah slaču kada je vjera u pitanju, a kada to dolazi iz drugoga tabora.

Međutim, isti ti čkome kada na vidjelo izađu višedesetljetna nedjela, odnosno zločini najgore vrste na vidjelo. Čak ti i takvi

vjernici ustaju i govore kontra Pape, da eto to nije dobar papa, jer govori o stvari koje eto po njima nisu baš takve kakve ti "zločesti mediji" pišu.

 

A o čemu se radi....Pa, ono seksualno zlostavljanje djece, časnih sestara, drugi mlađi svečenika (sjemeništaraca), vezanje uz desne režime Latinske Amerike(najbolji primjer je ubojstvo Oscara Romera velečasnog, zato što je bio uz narod, a ne uz sansanvaldorske ustaše,,,) prikrivanje nacifašističkih zločinaca(...ona budala od A. Pavelića...), 

..znači ono buraz sve kontra samoga Boga i vlastitog morala....

 

Da, što bi vi vjernici bili poput patera Cveka, kada je vama draža ona XXL manekenka(-Željka Markić) neokonzervativne revolucije u HR, koja jako brine da djeca ne postanu homoseksualna, da ne znaju za povijest atifašizma, da Srbi ne uđu u parlament, itd, itd....

 

Eh, sada netko dođe i kaže nešto tobože kontra vjere, a to njima jako smeta. Jel' ste vi braćo vjernici čuli za pojam dijaloga između religija i onih koji ne vjeruju??Dal' ste ikada čuli za II vatikanski koncil??

 

Tobože jako smeta kršćanstvu što je na jednom IT- i kompjuterskog portalum, netko pod nekom temom napisao nešto što ne zvuči tako lijepo vašim ušima. Umjesto da Vas brine to što netko govori o vjeri, dajte rađe činite dobra djela, jer se tako dolazi u raj. A, ne način da ti tuđa mišljenja i stavovi toliko smetaju da moraš reagirati. I to još napisana negdje na Internetu. 

 

Moja vjera ili nevjera je moja stvar, a uvijek će biti onih koji će eto nešto tobože reći kontra vjere ili ateizma.

Eh, braćo vjernici, dajte samo vidite kako vi po Vašim župama i crkvenim prostorima reaigrate na one koji ne idu na mise ili čak eto, ne vjeruju. 

 

Ovo sam napisao za moju braću vjernike, a ne da bih otvarao nepotrebne rasprave, nego da im ukažem gdje je njihov problem.

 

Moj pardon svima na podužem postu, al' mi je više puna kapa reakcije vjernika koje više brine virutalni prostor, nego onaj stvarni iza ekrana. 

 

Nije vama vjera to što se proklamira iz političkih razloga, samo kako bi oni vladali....postoji svijeti i izvan onih matrica...Rvat-katolik- i ona "demokratska zajednica"

Više mi se čini na njihovu žalost da njih brine njihova verzija Boga, Isusa Krista, nego da shvate da smo ovdje samo došljaci i putnici....

 

SF-SN!

 

 

I da završim u veselom tonu...

Najbolji način za znati kada dolazi Uskrs je taj, kada dobiješuskrsnicu.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
3 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto U

Koji komentar, da "Crkva ne priznaje znanost"!

 

Da računaju datum Uskrsa na drugi način, onda bi, znači, bili "znanstveniji"?

Možda bi Uskrs onda bio "znanstveni" blagdan?

 

Koje budalaštine...

6 godina
offline
Re: Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto U
LudaRajcica kaže...
love2ml86 kaže...

Treba se moći rugati svima s ludim idejama poput vjerovanja u natprirodno biće, onima koji tvrde da to biće ne postoji, onima koji su protiv GMO-a, protiv cijepljena, zagovornicima ravnopravnosti spolova i slično.

 hmmmm :D samo daj.... :D opaka znanstvena metoda, vidim! :D

Da vidiš ateiste Hrvatske, u prosjeku niti ne znaju što je zapravo ateizam niti ga znaju objasniti, osnovne pojmove brkaju.

Uostalom ateisti (koji znaju što je ateizam) ne tvrde da bog ne postoji.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2019 19:33 (love2ml86).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto U
love2ml86 kaže...

Da vidiš ateiste Hrvatske, u prosjeku niti ne znaju što je zapravo ateizam niti ga znaju objasniti, osnovne pojmove brkaju.

Uostalom ateisti (koji znaju što je ateizam) ne tvrde da bog ne postoji.

 Zašto bi ateist trebao znati objasniti ateizam? Treba li ćelavac znati objasniti ćelavost ili slijepac sljepoću? Nije to pokret, pa da trebaš znati pravila, dogme, parole. Ako ne vjeruješ u izmišljotinu zvanu bog ti si ateist i to je sve što je potrebno.

 

Ako ne vjeruješ u Zeusa ili Krišnu možeš prilično dobro pretpostaviti kako se mi osjećamo u vezi Jahve.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
offline
Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto Uskrs

Ja vas ateiste u potpunosti razumijem zasto se sprdate nama vjernicima.

Vi  se zbog manjka vasega intelekta ismijavate necemu sto ne razumijete,jer vam je tako lakse opravdati svoje ogromno neznanje!

Sva sreca je sto je vas u Hrvatskoj jako malo i ne svacamo vas ozbiljno,nego se molimo za vas

Ne vjeruj ženi koja laže!
Moj PC  
1 22 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Re: Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto U
Milka30 kaže...

Ja vas ateiste u potpunosti razumijem zasto se sprdate nama vjernicima.

Vi  se zbog manjka vasega intelekta ismijavate necemu sto ne razumijete,jer vam je tako lakse opravdati svoje ogromno neznanje!

Sva sreca je sto je vas u Hrvatskoj jako malo i ne svacamo vas ozbiljno,nego se molimo za vas

Ma normalno, sve izvrni naopako, vi sta vjerujete u pizdarije ste mudri a mi smo preglupi da bi to razumjeli. 

 

To sta nas je u hrvatskoj jako malo a sta je hrvatska primitivna, jadna, korumpirana pripizdina nije slucajnost...

6 godina
offline
Re: Prošli su ravnodnevnica i puni mjesec. Zašto U
Visak kaže...

 Zašto bi ateist trebao znati objasniti ateizam? Treba li ćelavac znati objasniti ćelavost ili slijepac sljepoću? Nije to pokret, pa da trebaš znati pravila, dogme, parole. Ako ne vjeruješ u izmišljotinu zvanu bog ti si ateist i to je sve što je potrebno.

 

Ako ne vjeruješ u Zeusa ili Krišnu možeš prilično dobro pretpostaviti kako se mi osjećamo u vezi Jahve.

Tvrditi da si nešto bez da to znaš objasniti je neozbiljno. Ateisti koji znaju objasniti ne tvrde da bog ne postoji već da odbacuju tvrdnju da on postoji.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice