ProtonVPN - ponajbolji besplatni VPN servis visoke

poruka: 9
|
čitano: 4.467
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ProtonVPN - ponajbolji besplatni VPN servis visoke".
5 godina
offline
Re: ProtonVPN - ponajbolji besplatni VPN servis vi
ludizao kaže...

Što će mi neograničen promet ako su brzine nikakve? Ni torrent ne podržava. Ima hrpa VPN-ova sa smanjenim dnevnim prometom i barem pristojnim brzinama.

 Na primjer koji?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: ProtonVPN - ponajbolji besplatni VPN servis vi
ludizao kaže...

Na primjer Kaspersky.

 200mb free dnevno? Ili ja nesto propustam?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: ProtonVPN - ponajbolji besplatni VPN servis vi
ludizao kaže...

Piše 300, a ne 200. Znam da je jako malo, ali barem brzina nije upitna, a meni je ona važnija od količine. Ionako bi mi besplatno trebalo samo za torrent, a to nitko nema. 

 Kakve to torente skidas kad ti je 300mb dnevno dovoljno ;)

Ja ne pocinjem skidati ako nema 50gb min ;)

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
ProtonVPN - ponajbolji besplatni VPN servis visoke

Dok se ne pojavi VPN servis koji će mi dopustiti da koristim brzinu koju plaćam provajderu, ovaj me sport ne zanima...

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
ProtonVPN - ponajbolji besplatni VPN servis visoke

Kolege moze pojasnjenje. Imam NordVPN,  stalno je upaljen, torrentira se i slično. Vidim da spominjete male promete i brzine, radim li nešto krivo sa NordVPN ili je to nešto drugo?

 Ne sjecam se da je negdje spominjan kakav promet ili brzina kada sam ga kupovao.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.3.2021 7:07 (Fake_Alert).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: ProtonVPN - ponajbolji besplatni VPN servis vi
Realno, free VPN koristit ćeš jedino za surfanje iz drugih država.
Life is meant to die. Accept your fates.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: ProtonVPN - ponajbolji besplatni VPN servis vi
Fake_Alert kaže...

Kolege moze pojasnjenje. Imam NordVPN,  stalno je upaljen, torrentira se i slično. Vidim da spominjete male promete i brzine, radim li nešto krivo sa NordVPN ili je to nešto drugo?

 Ne sjecam se da je negdje spominjan kakav promet ili brzina kada sam ga kupovao.

 Pricamo o free varijantama....

Proton je free neogranicen promet ali ogranicen broj servera i brzine i nema torentiranja a kasperski ima ogranicenje prometa na 300mb dnevno....

11 godina
offline
ProtonVPN - ponajbolji besplatni VPN servis visoke

Meni je to ok, imam veću brzinu interneta (jedino ovisi o serveru), koristim Free Proton VPN. Kao savjet za server mogu reći Netherlands 4 i 5. Dole sam stavio screenshot od brzine interneta sa i bez vpn. Onaj bolji je rezultat sa VPN uključenim i serverom Netherlands 4 u večernjim satima. Btw za razliku od toga u jutarnjim satima se povežem na Netherlands 5 i imam osjećaj da leti sve. Treći screenshot je najviše koji sam izmjerio na otvorenom prostoru ujutro spojen isto tako Netherlands 4. U settings druga opcija je Protocol IKEv2 da sam dobio najviše do sada. Inače je prosjek kod mene, imam TeleMach operatera oko 21 Mbps. Sa ovim putem je to 35 do 40 Mbps

play hard :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ProtonVPN - ponajbolji besplatni VPN servis vi
Xtr Zodiac kaže...

Meni je to ok, imam veću brzinu interneta (jedino ovisi o serveru), koristim Free Proton VPN. Kao savjet za server mogu reći Netherlands 4 i 5. Dole sam stavio screenshot od brzine interneta sa i bez vpn. Onaj bolji je rezultat sa VPN uključenim i serverom Netherlands 4 u večernjim satima. Btw za razliku od toga u jutarnjim satima se povežem na Netherlands 5 i imam osjećaj da leti sve. Treći screenshot je najviše koji sam izmjerio na otvorenom prostoru ujutro spojen isto tako Netherlands 4. U settings druga opcija je Protocol IKEv2 da sam dobio najviše do sada. Inače je prosjek kod mene, imam TeleMach operatera oko 21 Mbps. Sa ovim putem je to 35 do 40 Mbps

 S ovako jadnim brzinama i ne moraš se brinuti hoće li kroz VPN biti sporije ili ne!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.3.2021 4:28 (BlackMoon).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice