Provjerite jesu li se hakeri domogli vaših podatak

poruka: 15
|
čitano: 4.907
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Provjerite jesu li se hakeri domogli vaših podatak".
6 godina
protjeran
offline
Provjerite jesu li se hakeri domogli vaših podatak

Iskreno, ako ste nesto sto niste htjeli da netko drugi vidi, stavili na net, pa makar to i bilo barenje tuđe žene, i zaslužujete da vam se podaci ukradu...

mene tuđi životi ne interesuju, ja sam i od moj u šok
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.10.2018 3:11 (Gorstak79).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Provjerite jesu li se hakeri domogli vaših pod
Gorstak79 kaže...

Iskreno, ako ste nesto sto niste htjeli da netko drugi vidi, stavili na net, pa makar to i bilo barenje tuđe žene, i zaslužujete da vam se podaci ukradu...

 Iskreno, zašto bi netko stavio na Facebook nešto što ne želi da drugi vide ???

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
15 godina
offline
Provjerite jesu li se hakeri domogli vaših podatak

ma ne da mi se. prvo bih morao na tom fejsbuku otvoriti profil pa unositi podatke pa postavke pa ... žalibože bože i truda i vremena. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Provjerite jesu li se hakeri domogli vaših podatak

cemu uopce drama ,FB je mreza za podjelu privatnih podataka !

 

waaagh
 
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Provjerite jesu li se hakeri domogli vaših podatak

Evo meni jesu ukradeni podatci, ne brinem se osim zbog mogucih poziva koji mi uzmu pare i mozda scam poruka.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Provjerite jesu li se hakeri domogli vaših podatak

i da mi jesu maznuli...neće imat vajde od mojih lažiranih podataka.ako im treba još netočnih informacija o meni,nek' mi se slobobno jave u inbox da im uštedim vrijeme i trud.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Provjerite jesu li se hakeri domogli vaših podatak

Vele gospoda da moji nisu a i da jesu ne bi si puno pomogli s njima. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Provjerite jesu li se hakeri domogli vaših pod
Igor150 kaže...

i da mi jesu maznuli...neće imat vajde od mojih lažiranih podataka.ako im treba još netočnih informacija o meni,nek' mi se slobobno jave u inbox da im uštedim vrijeme i trud.

 

tvoj broj telefona nije lažan, brojevi koje zoveš nisu lažni, osobe s kojima komuniciraš i prijatelji vjerojatno imaju točne podatke, čak i slike s tobom

 

informacije o tvojoj lokaciji i kretanju nisu lažne...

5 godina
neaktivan
offline
Re: Provjerite jesu li se hakeri domogli vaših pod
ddarknessfairyy kaže...

Vele gospoda da moji nisu a i da jesu ne bi si puno pomogli s njima. 

bitno je da ti hakeri ne uzmu podatke

 

 

02.04.2004 12:00 pm Pentagon canceled its so-called LifeLog project, an ambitious effort to build a database tracking a person's entire existence.

 

https://www.wired.com/2004/02/pentagon-kills-lifelog-project/

 

https://en.wikipedia.org/wiki/DARPA_LifeLog

 

Facebook, Inc.... website was launched on February 4, 2004

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Facebook

 

 

ako hakeri nemaju tvoje osobne podatke, ako staviš lažne informacije o sebi onda ne mogu ništa znati, ne mogu ništa sa metadata i kolačićima

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Traffic_analysis

16 godina
odjavljen
offline
Provjerite jesu li se hakeri domogli vaših podatak

Još nisam postao njihov korisnik, ak nisam do sada niti nebudem

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Provjerite jesu li se hakeri domogli vaših podatak

Facebook sam nekoć koristio za barenje, ako bi se ti glupavi pokušaji mogli tako nazvati, dok nisu uveli raznorazne potvrde...u medjuvremenu sam uspio nehotice izazvati par bracnih svadja, dobio par prijetnji smrcu, i nastavio uzivo vidjati ljude koje i do sada. Jedino sto su mi se frendice poje*ale s nekima koji su ih zbarili nakon sto sam ih ja naveo da dodju na fejs...no ista stvar je bila i sa iskricom i sa forum.hr-om, a usput sam cak i ja uspio umochit, tako da nemam neke posebne zamjerke fejsu. Fun times! Social media ko social media. Hakeri su valjda ovi koji dijele snimljene videe ovih koji je*u, tako da ih cak i zalim. Kob gledo moju dlakavu guzicu na 24" ili vishe?

mene tuđi životi ne interesuju, ja sam i od moj u šok
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.10.2018 11:40 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Provjerite jesu li se hakeri domogli vaših pod

broj mobitela(na bonovima kojih nikad nema) i tako mjenjam češće nego gaće.mobitel mi je za sve samo ne za komunikaciju tak da...a za ostalo manje/više.teško da bi se od mene okoristili.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
12 godina
offline
Re: Provjerite jesu li se hakeri domogli vaših pod
Gorstak79 kaže...

Facebook sam nekoć koristio za barenje, ako bi se ti glupavi pokušaji mogli tako nazvati, dok nisu uveli raznorazne potvrde...u medjuvremenu sam uspio nehotice izazvati par bracnih svadja, dobio par prijetnji smrcu, i nastavio uzivo vidjati ljude koje i do sada. Jedino sto su mi se frendice poje*ale s nekima koji su ih zbarili nakon sto sam ih ja naveo da dodju na fejs...no ista stvar je bila i sa iskricom i sa forum.hr-om, a usput sam cak i ja uspio umochit, tako da nemam neke posebne zamjerke fejsu. Fun times! Social media ko social media. Hakeri su valjda ovi koji dijele snimljene videe ovih koji je*u, tako da ih cak i zalim. Kob gledo moju dlakavu guzicu na 24" ili vishe?

Ovo za prijetnje smrću ti vjerujem!

A za ovo "umoćiti",kolega,sudeci po tvojim postovima,ja sam 100% siguran da ti nikada nista nisi umoćio!

Ne vjeruj ženi koja laže!
5 godina
neaktivan
offline
Re: Provjerite jesu li se hakeri domogli vaših pod
Igor150 kaže...

broj mobitela(na bonovima kojih nikad nema) i tako mjenjam češće nego gaće.mobitel mi je za sve samo ne za komunikaciju tak da...a za ostalo manje/više.teško da bi se od mene okoristili.

zoveš uvijek iste kontakte, tvoj glas je isti, aplikacije poput facebooka koje imaju pristup tvom mikrofonu, kameri, porukama, telefonskom imeniku... bez problema identificiraju tko si koliko god mjenjao broj

 

teško bi se okoristili od tebe? što misliš zašto svećenici pokušavaju izvući ispovjed od ovaca? kontrola uma? špijuniranje prije pojave modernih tehnologija?

 

dobro je da se ti ispovjediš na facebooku svaki dan, da zabilježiš kud se krećeš, koje su ti navike, kakve misli imaš u glavi

 

a već vas kazneno gone i zatvaraju jer sagrješiste vrlo mnogo, mišlju, riječju... sa komentarima na fejsu, trebaju početi kazneno goniti i grijeh propusta

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Provjerite jesu li se hakeri domogli vaših pod
nicky.sl kaže...
Gorstak79 kaže...

Iskreno, ako ste nesto sto niste htjeli da netko drugi vidi, stavili na net, pa makar to i bilo barenje tuđe žene, i zaslužujete da vam se podaci ukradu...

 Iskreno, zašto bi netko stavio na Facebook nešto što ne želi da drugi vide ???

 Ma uvijek se nađe neka Severina koja će nekom slat slike, davat lozinke, kartice, pustit da joj "srede" mirovinu itd.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice