Prvi električni Harley Davidson spreman je za proi

poruka: 37
|
čitano: 8.376
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prvi električni Harley Davidson spreman je za proi".
15 godina
offline
Re: Prvi električni Harley Davidson spreman je za
BlueMax kaže...
syncmaster245b kaže...

 

Ovo je korak u pravom smjeru za kompaniju, pitanje je samo sto konkurencija sprema, no s druge strane po pitanju el. motora konacno su im otvorene ruke i nisu sputani "legacyijem" .

 Sve što si napisao stoji, osim ovog boldanog. Godinama se Harley kupuje isključivo zbog imena, tj. onoga što je to ime predstavljalo. Sama forma Custom/Cruiser Harley motora je odavno prevaziđena. U vožnji imaš sve mane koje motor sa sobom nosi i nijednu vrlinu osim vjetra u kosi. Mislim da oni ovu "revoluciju" više koriste za prelazak na novu formu street-naked koja ima smisla, nego što je u pitanju sami pogon.

Ljubitelj sam motora ali rađe bi vozio bicikl nego Harley kakav je danas.

Mislis kao njihovu Street seriju (750 i 500) koju su predstavili prije par godina?

Zadnje sto sam citao, da se i ne prodaju bas tako dobro.

No nije ni cudo s obzirom da su htjeli sa novom serijom pomiriti "staru gardu" i privuci nove kupce, a to jednostavno ne ide. Onaj tko zeli klasiku kupiti ce klasiku, onaj tko ne zeli sigurno nece kupiti nesto sto podsjeca na klasiku.

Rekli bi u mom kraju "ni vrit ni mimo"

 

Po meni trebaju zadrzati u klasiku u proizvodnji, a sa eventualno novim motorom okrenuti potpuno prazan i cist list papira. Ovaj elektricni se cini da ide u tom smjeru.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
12 godina
offline
Re: Prvi električni Harley Davidson spreman je za
syncmaster245b kaže...
BlueMax kaže...
syncmaster245b kaže...

 

Ovo je korak u pravom smjeru za kompaniju, pitanje je samo sto konkurencija sprema, no s druge strane po pitanju el. motora konacno su im otvorene ruke i nisu sputani "legacyijem" .

 Sve što si napisao stoji, osim ovog boldanog. Godinama se Harley kupuje isključivo zbog imena, tj. onoga što je to ime predstavljalo. Sama forma Custom/Cruiser Harley motora je odavno prevaziđena. U vožnji imaš sve mane koje motor sa sobom nosi i nijednu vrlinu osim vjetra u kosi. Mislim da oni ovu "revoluciju" više koriste za prelazak na novu formu street-naked koja ima smisla, nego što je u pitanju sami pogon.

Ljubitelj sam motora ali rađe bi vozio bicikl nego Harley kakav je danas.

Mislis kao njihovu Street seriju (750 i 500) koju su predstavili prije par godina?

Zadnje sto sam citao, da se i ne prodaju bas tako dobro.

No nije ni cudo s obzirom da su htjeli sa novom serijom pomiriti "staru gardu" i privuci nove kupce, a to jednostavno ne ide. Onaj tko zeli klasiku kupiti ce klasiku, onaj tko ne zeli sigurno nece kupiti nesto sto podsjeca na klasiku.

Rekli bi u mom kraju "ni vrit ni mimo"

 

Po meni trebaju zadrzati u klasiku u proizvodnji, a sa eventualno novim motorom okrenuti potpuno prazan i cist list papira. Ovaj elektricni se cini da ide u tom smjeru.

 Ma ne, to je bio tek totalni promašaj jer takav motor neće kupiti ni onaj ko traži Harleya ni onaj ko traži uličarku. Mislim točno na ovako nešto kao ovaj iz članka. Beskompromisni naked sa samo daškom Harley prepoznatljivosti. I moraju dignuti kvalitetu, vozna svojstva, performanse...

Ovo drugo boldano apsolutno stoji.

 

14 godina
offline
Prvi električni Harley Davidson spreman je za proi

Mislim da nekima ovdje koji puno znaju o Harley-ima i općenito motorima svo to znanje zamagljuje mogućnost malo jednostavnijeg razmišljanja.

Meni su npr. Harleyi nezanimljivi, ružnjikavi, bučni i prljavi.

Ovaj model - je iznimka, čak sam i pročitao tekst o njemu, komentare o njemu - jednostavno izgleda dobro i uz to je električni, a sve danas električno je zanimljivo.

Kladim se da će biti još puno ljudi koji će ovakav pristup imati.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 0:52 (EZY-E).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Prvi električni Harley Davidson spreman je za proi

Harley nikada i nije bio motor, to je američko smeće... Bilo ono na struju ili na fosilno gorivo, doslovno traktor na dva kotača sa remenskim prijenosom za ravnicu... Eto penzioneri ga vole ;D

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Prvi električni Harley Davidson spreman je za
EZY-E kaže...

Mislim da nekima ovdje koji puno znaju o Harley-ima i općenito motorima svo to znanje zamagljuje mogućnost malo jednostavnijeg razmišljanja.

Meni su npr. Harleyi nezanimljivi, ružnjikavi, bučni i prljavi.

Ovaj model - je iznimka, čak sam i pročitao tekst o njemu, komentare o njemu - jednostavno izgleda dobro i uz to je električni, a sve danas električno je zanimljivo.

Kladim se da će biti još puno ljudi koji će ovakav pristup imati.

 Problem je u nečemu drugome. Harley je sporiji, nestabilniji, loše upravljiv, više troši, kvarljiviji, skuplji... od konkurencije, pogotovo Japanske i ovo što danas prodaje prodaje samo zbog svog nasljeđa. Ovaj motor iz članka to nasljeđe nema. To znači da će se sad s konkurencijom morati boriti podizanjem kvalitete, pouzdanosti, performansi, voznih karakteristika.... i cijenom, a to nije lak posao.

 

15 godina
offline
Re: Prvi električni Harley Davidson spreman je za
EZY-E kaže...

Mislim da nekima ovdje koji puno znaju o Harley-ima i općenito motorima svo to znanje zamagljuje mogućnost malo jednostavnijeg razmišljanja.

Meni su npr. Harleyi nezanimljivi, ružnjikavi, bučni i prljavi.

Ovaj model - je iznimka, čak sam i pročitao tekst o njemu, komentare o njemu - jednostavno izgleda dobro i uz to je električni, a sve danas električno je zanimljivo.

Kladim se da će biti još puno ljudi koji će ovakav pristup imati.

 

Sve je to subjektivan dojam i svatko voli nesto drugo.

 

No po pitanju ovog elektricnog, slazemo se.

 

Evo i promo video

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
12 godina
protjeran
offline
Re: Prvi električni Harley Davidson spreman je za
Procurio je i naziv elektricnog modela

SJW-01
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice