Prvi video test Porscheovog Taycana

poruka: 10
|
čitano: 3.306
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prvi video test Porscheovog Taycana".
14 godina
protjeran
offline
Prvi video test Porscheovog Taycana

Not bad, not bad at all! Me likey!

 

 

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Prvi video test Porscheovog Taycana

Walter brani... Porscheov električni automobil 

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prvi video test Porscheovog Taycana
Da, skroz objektivno.
 
5 1 hvala 0
12 godina
offline
Prvi video test Porscheovog Taycana

"Očekivano, Porscheov tim ga je upitao osjeti li se duh njihove kompanije u ovom vozilu, a Röhrl je odgovorio da bi i zavezanih očiju znao prepoznati Porscheov DNA u Taycanu"

DNA Porsche-a je boxer motor, vjerujem da je ovaj model super<->duper, al kakva su to PR s9anja prestrašno.

 

 
0 3 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Prvi video test Porscheovog Taycana

Naslov nema veze sa tekstom. 

Mary Sue Jesam li u pravu? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2019 10:04 (Kolacic).
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Prvi video test Porscheovog Taycana
mGT kaže...

"Očekivano, Porscheov tim ga je upitao osjeti li se duh njihove kompanije u ovom vozilu, a Röhrl je odgovorio da bi i zavezanih očiju znao prepoznati Porscheov DNA u Taycanu"

DNA Porsche-a je boxer motor, vjerujem da je ovaj model super<->duper, al kakva su to PR s9anja prestrašno.

 

 valjda Porsche ima i druga obilježja osim boxera. U protivnom su i Spaček i 33-jka i stari Legacy - Porschei. 

11 godina
offline
Prvi video test Porscheovog Taycana

Nije automobil lud, nego je Röhrl samo potvrdio činjenicu: elektromotor je bolji od SUI motora. Samo jedna od prednosti: ne troši gorivo kad auto stoji na semaforu. A ima samo jednu manu: teško mu je skladištit gorivo. Ali i to svakog dana u svakom pogledu napreduje.

 

 

p.s.

 

I dajte malo uredite naslov da ima smisla. Može i samo jedno a na test.

42
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2019 12:46 (markoBT).
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Prvi video test Porscheovog Taycana
markoBT kaže...

Nije automobil lud, nego je Röhrl samo potvrdio činjenicu: elektromotor je bolji od SUI motora. Samo jedna od prednosti: ne troši gorivo kad auto stoji na semaforu. A ima samo jednu manu: teško mu je skladištit gorivo. Ali i to svakog dana u svakom pogledu napreduje.

 

 

p.s.

 

I dajte malo uredite naslov da ima smisla. Može i samo jedno a na test.

 Pa testirali su ga putem videa, naslov je sasvim OK ako su to htjeli reći.

Veći je za..b predstaviti Rohrla kao bivšeg relijaša a prešutiti da je u Porscheu zaslužio penziju kao test vozač...

Ja rekoh
12 godina
offline
Re: Prvi video test Porscheovog Taycana
jozef kaže...
mGT kaže...

"Očekivano, Porscheov tim ga je upitao osjeti li se duh njihove kompanije u ovom vozilu, a Röhrl je odgovorio da bi i zavezanih očiju znao prepoznati Porscheov DNA u Taycanu"

DNA Porsche-a je boxer motor, vjerujem da je ovaj model super<->duper, al kakva su to PR s9anja prestrašno.

 

 valjda Porsche ima i druga obilježja osim boxera. U protivnom su i Spaček i 33-jka i stari Legacy - Porschei. 

 Kad meni netko spomene Porsche to me asocira na karakteristični zvuk boxer mašine, no to sam ja, nekome se možda više sviđa zujanje, o ukusima se ne raspravlja

 

15 godina
offline
Prvi video test Porscheovog Taycana

i subaru ima boxer motore no hvalit ću i ja porsche, ovisi o tome koliko plaćaju. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice