Raketiranje prijetećih asteroida "u zadnji čas" mo

poruka: 4
|
čitano: 4.880
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Raketiranje prijetećih asteroida "u zadnji čas" mo".
15 godina
offline
Raketiranje prijetećih asteroida "u zadnji čas" mo

Pa meni nikad nije bilo niti jasno jako je moguce da je bolje da udari jedna velika gromada umjesto vise manjih.

Osim sto mi se u filmovima to cinilo kao glupost, nisu mi bile jasne niti izjave nekih fizicara.

Pa ako razbijes asteroid na vise manjih prvo rasteretis zonu udara na vise manjih s blazim posljedicama.

Drugo manji komadi lakse sagore u atmosferi i time se dodatno smanje. Ako bi se astetoid dovoljno razlomio s vise eksplozija mogda dijelovi vise ne bi niti bili opasni

 
5 0 hvala 0
8 godina
online
Raketiranje prijetećih asteroida "u zadnji čas" mo
Jupiter nas štiti i privlači gravitacijom veliku većinu asteroida i na taj način usmjerava za sad poprilično uspješno,
a na Zemlji ima dovoljno drugih problema da se ne treba posebno brinuti na ovu prijetnju i opasnost.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Raketiranje prijetećih asteroida "u zadnji čas" mo

a navlačenjem prezervativa na asteroid zemlju ćemo dodatno zaštitjeti pri penetraciji. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Raketiranje prijetećih asteroida "u zadnji čas" mo

Jedan komad u SAD, jedan u Rusiju i 1 u Kinu, to je način da se zadrži ravnoteža sila.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice