Razer Naga Trinity - Tri u jedan

poruka: 10
|
čitano: 3.474
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Razer Naga Trinity - Tri u jedan".
15 godina
offline
Razer Naga Trinity - Tri u jedan

nije ta cijena toliko raspravobilna. većina njihovih mišof košta tu negdje, pa i oni s jedva pokojim prekidačem tatrane. s osme strane, iskustvo govori kako se opleteni kabeli više frču nego nagi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Razer Naga Trinity - Tri u jedan

Imao 2 Razor Nage s također deklariranim više desetaka milijuna klikova. Obična laž! Prvu sam odmah morao zamijeniti nakon kupnje, a drugu nisam koristio dvije godine da bi lijevi klik počeo 'dvoklikati' sam od sebe. Da bi stvar bila bolja, poznajem više suigrača koji su imali isti problem.

Nikad više ne dajem od 350 kn za miša, a osobito ne za Razor koji se pokvario žestoko.

 

Da Razor misli da ima stvarno kvalitetne proizvode, dao bi jamstvo od 3 ili 5 godina.

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Razer Naga Trinity - Tri u jedan
BarbaVeli kaže...

Imao 2 Razor Nage s također deklariranim više desetaka milijuna klikova. Obična laž! Prvu sam odmah morao zamijeniti nakon kupnje, a drugu nisam koristio dvije godine da bi lijevi klik počeo 'dvoklikati' sam od sebe. Da bi stvar bila bolja, poznajem više suigrača koji su imali isti problem.

Nikad više ne dajem od 350 kn za miša, a osobito ne za Razor koji se pokvario žestoko.

 

Da Razor misli da ima stvarno kvalitetne proizvode, dao bi jamstvo od 3 ili 5 godina.

 takodjer sam imao dva razora, neki vulgaris, bio je ok za misa sa dvije tipke i kotacicem,ali za 300 i nest cuna i treba. Naga pa je riknula nakon dva,tri mjeseca. 

6 godina
protjeran
offline
Razer Naga Trinity - Tri u jedan

Pravi slavenski mis.

Salt n Pepa - Push It
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Razer Naga Trinity - Tri u jedan

Šteta da nisu umjesto 1-12 stavili 0-9, pa da tete u FINA-i pređu na stiskanje tih tipki umjesto nih na tipkovnici kada upisuju brojeve računa...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Razer Naga Trinity - Tri u jedan
Za te novce si kupim G600 i G502 a ne ovu all in one debilanu.
Taj mis je predebeli i previsoki za fps igre i nikak ne pase tak da radije za tu lovu kupim dva misa kak se spada jer kosta ko dva misa. Ovo tri u jedan je u biti dva u jedan gdi su makli brdo tipki koje imaju smisla i nasrali tipke u krug.

Sve u svemu nist korist mis za te novce.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Naga Trinity - Tri u jedan
Ovo je mis za mmo, o kakvom fps ti pričaš?
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
16 godina
offline
Re: Razer Naga Trinity - Tri u jedan
drakula789 kaže...
Ovo je mis za mmo, o kakvom fps ti pričaš?

 O tome da su nasrali ove dvije tipke sa strane koje se manje vise koriste za fps igre i sam naslov je Tri u jedan jer se cilja na to da ga se moze koristit za vise od mmo.

Ovo je sranje mis koji bude krepal prve godine sa cijenom najmanje duplo vecom nego vrijedi. MMo moba mis je preglomazan.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.7.2018 12:18 (NEW_MAN).
16 godina
offline
Razer Naga Trinity - Tri u jedan

Kupio sam ga neki dan kao zamjenu za Razer Deathadder Chroma koji je pukao sam od sebe .  True story.

 

Nije mi se svidio vec na prvi pogled zbog oblika koji je totalno nekompatibilan sa mojom rukom ali to je samo moj osobni dojam.

Druga stvar koja mi nikako ne ide u glavu je podrska za Razer Synapse. 

Samo je podrzan u Beta 3 verziji koja mi se apsolutno ne svidja, a da stvar bude jos gora beta 3 ne podzava Razer Kraken 7.1 slusalice tako da obje Synapse verzije moraju biti instalirane u isto vrijeme .

 

Ukratko bio sam dugo godina razer supporter ali to ce se promjeniti uskoro ocigledno.

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Razer Naga Trinity - Tri u jedan

eo i pozitivnog iskustva: imam dva diamondbacka (stari 3G - očišćen, u rezervi, i noviji 5G, u punom pogonu) + imperator i rade besprijekorno od prvoga dana, usprkos maltretiranjima, svaki na svojem stroju. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.7.2018 4:11 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice