Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje

poruka: 25
|
čitano: 5.346
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje".
14 godina
offline
Re: Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje
Dead kaže...

Ne razumin ćemu ova vijest na Bugovom forumu.

 A čemu ćemu?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
Moj PC  
31 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje
Ono kad jaje vrijedi više 😂
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje

kylie jenner na aparatima

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2019 15:47 (picajzla0707).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje

A ko ne voli jaje, da ga vidim, da ga postidim. Svako jutro jedno jaje mutno, u tanjuru da bude prisutno, ili kako ono...svako jutro jedno jaje, organizmu testosteron daje.

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje

"Što nam koka daje,

to se zove jaje."

 

J.J. Zmaj (u Nevenu, 1853.)

 

"Instagram za velike i male,

od budala za budale."

 

BUG forum, 2019.

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2019 17:33 (Ajar).
Moj PC  
22 0 hvala 0
7 godina
offline
Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje

zadovoljan sam!

u biti nisam, nezadovoljan sam!

i piškio bih i kakio...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje

Ja trenutno radimo na motoru koji se pogoni lajkovima. 100% ekoloski pristup.

To cu predstaviti na slijedecem Bug Future Showu. Podrzite me lajkovima kolege forumasi.

Moj PC  
22 0 hvala 0
11 godina
offline
Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje

To je samo dokaz da na svijetu ipak ima više pametnih nego budala. Samo što se pametni rijetko odluće pokazat svoju pamet. A budale su uvjek orne za budaleštine.

42
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2019 17:36 (markoBT).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje
markoBT kaže...

To je samo dokaz da na svijetu ipak ima više pametnih nego budala. Samo što se pametni rijetko odluće pokazat svoju pamet. A budale su uvjek orne za budaleštine.

 Nije mi bas jasno kako si ti to zakljucio.

7 godina
offline
Re: Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje
Ipak ima nade za civilizaciju!
Ili ipak ne...?
 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje
Mad-Max-X kaže...

A ko ne voli jaje

 

Ona ne da voli jaje, već voli jaja 

9 godina
offline
Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje

Što dalje, ljudi sve više tonu u beznađu društvenih mreža, amerikanizaciji društva, sve što je ondje normalno, uobičajeno, postaje i ovdje. 

Natječu se tko će imat više lajkova na društvenoj mreži, tamo neka Kylie Jenner sa nekom svojom slikom i neka xy osoba sa slikom kokošjeg jajeta. 
Valjda bi za globalno društvo bilo više (za mene jedino, ne više) bolje da doprinose na neki način boljitku u svijetu, npr. u pogledu financija, međudržavnih odnosa, produljenju vijeka ljudske vrste, razvoju lijekova protiv raka, tumora, HIV-a, Alzheimer-ove bolesti, Crohnova bolest, itd.
Ne sviđa mi se razdoblje koje dolazi. 

 

P.S. Kao primjer amerikanizacije društva naveo bih sljedeća dva primjera.
Poznanica, koja nikad u životu nije imala dečka, prošli vikend izađe van u noćni klub i završi u krevetu s neznancem.  

Drugi primjer, prijateljica našla dečka u noćnom klubu i sad se oni ludo vole i provode vrijeme misleći da su dvije srodne duše.  

Ponekad se zapitam, jesam li ja stara škola i je li to nekako primjerenije ili ovo zbilja prelazi u ludorije bez granica? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje
dd.inc kaže...
markoBT kaže...

To je samo dokaz da na svijetu ipak ima više pametnih nego budala. Samo što se pametni rijetko odluće pokazat svoju pamet. A budale su uvjek orne za budaleštine.

 Nije mi bas jasno kako si ti to zakljucio.

Da. Možda sam ipak krivo zaključio? 

42
9 godina
neaktivan
offline
Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje

Playboy job w e joj stari ti se brines jer ti se frendice zabavljaju,zapitaj se jesi li zatupljena skola.

Btw pises kao da imas 10.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje

U zadnje vrijeme vijesti koje čujem na ExtraFM kasnije čitam na bug.hr

Pa eto...

Kad se već po njima ravnate,

jel imate kakav clickbait o tome kako neću vjerovati koje su bile zadnje riječi Sinana Sakića?

Ili vas i dalje nije sram da jedine kvalitetne članke na IT forumu piše doktor medicine na temu koja nema veze s IT-em?

Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje
playjob kaže...

P.S. Kao primjer amerikanizacije društva naveo bih sljedeća dva primjera.
Poznanica, koja nikad u životu nije imala dečka, prošli vikend izađe van u noćni klub i završi u krevetu s neznancem.  
Drugi primjer, prijateljica našla dečka u noćnom klubu i sad se oni ludo vole i provode vrijeme misleći da su dvije srodne duše.

 nekako mi se čini da je riječ o hormonima i uvijek blentavoj zatelebanosti prije nego 'amerikanizaciji' društva

sličnih primjera bilo je i u vrijeme kad je moja 85-godišnja bakuta bila mlada, samo tad ne bi završile u krevetu s neznancem nakon noćnog kluba, nego u sjeniku nakon čijanja perja

12 godina
odjavljen
offline
Re: Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje

1. Krivo ti jer ti nisi taj (ne)znanac

2. Pusti ih nek uživaju, već ako ti ne uživaš

 

 

- Nađi si zanimaciju, izvan tuđih života

6 godina
offline
Re: Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje
Nikola45 kaže...

U zadnje vrijeme vijesti koje čujem na ExtraFM kasnije čitam na bug.hr

Pa eto...

Kad se već po njima ravnate,

jel imate kakav clickbait o tome kako neću vjerovati koje su bile zadnje riječi Sinana Sakića?

Ili vas i dalje nije sram da jedine kvalitetne članke na IT forumu piše doktor medicine na temu koja nema veze s IT-em?

 Nisam jedini koji sluša ExtraFM 

Trust nobody, become the best !
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje
Mr.ddevil kaže...
Nikola45 kaže...

U zadnje vrijeme vijesti koje čujem na ExtraFM kasnije čitam na bug.hr

Pa eto...

Kad se već po njima ravnate,

jel imate kakav clickbait o tome kako neću vjerovati koje su bile zadnje riječi Sinana Sakića?

Ili vas i dalje nije sram da jedine kvalitetne članke na IT forumu piše doktor medicine na temu koja nema veze s IT-em?

 Nisam jedini koji sluša ExtraFM 

 Ne trošim gorivo jer me "muzika pokreće" 

Šalu na stranu, koliko god im playliste znaju biti loše i nekoherentne, od ranog jutra sviraju jako veselu i upbeat muziku pa dok ostatak ekipe ujutro u gužvi na Slavonskoj tmurno gleda preko volana meni se Megane trese ko Lada koliko skakućem uz muziku

16 godina
offline
Re: Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje
Mr.ddevil kaže...
Nikola45 kaže...

U zadnje vrijeme vijesti koje čujem na ExtraFM kasnije čitam na bug.hr

Pa eto...

Kad se već po njima ravnate,

jel imate kakav clickbait o tome kako neću vjerovati koje su bile zadnje riječi Sinana Sakića?

Ili vas i dalje nije sram da jedine kvalitetne članke na IT forumu piše doktor medicine na temu koja nema veze s IT-em?

 Nisam jedini koji sluša ExtraFM 

 Još ima mladih ljudi kojima zvrnda radio program? Meni je to kao tv, nema šanse da bih se vratio na tuđi program i odabir serija, glazbe i filmova, garniran reklamama i prognozom vremena.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
8 godina
offline
Re: Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje
Drugi joj raspliće kosu, a jaje volim....
 
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje
overhaul kaže...

 Još ima mladih ljudi kojima zvrnda radio program? Meni je to kao tv, nema šanse da bih se vratio na tuđi program i odabir serija, glazbe i filmova, garniran reklamama i prognozom vremena.

 eo, ja sam stari ljud i yammat mi radi stalno, osim kad krenu s domaćim 3,14zdarijama (bare, pipsi, songkilers, jinx i takvi kvazipretenciozni luftbrenzeri). onda gasim dok ne prođe opća opasnost. iako, glazbenici u pozadini su izvrsni i sve je dobro dok netko ne počne "pjevati". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
9 godina
offline
Re: Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje
Ajar kaže...
overhaul kaže...

 Još ima mladih ljudi kojima zvrnda radio program? Meni je to kao tv, nema šanse da bih se vratio na tuđi program i odabir serija, glazbe i filmova, garniran reklamama i prognozom vremena.

 eo, ja sam stari ljud i yammat mi radi stalno, osim kad krenu s domaćim 3,14zdarijama (bare, pipsi, songkilers, jinx i takvi kvazipretenciozni luftbrenzeri). onda gasim dok ne prođe opća opasnost. iako, glazbenici u pozadini su izvrsni i sve je dobro dok netko ne počne "pjevati". 

 Trosis struju bezveze bolje je da uzivas u cvrkutu ptica kao i ja.

16 godina
offline
Re: Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje
pravi_covijek kaže...
Ajar kaže...
overhaul kaže...

 Još ima mladih ljudi kojima zvrnda radio program? Meni je to kao tv, nema šanse da bih se vratio na tuđi program i odabir serija, glazbe i filmova, garniran reklamama i prognozom vremena.

 eo, ja sam stari ljud i yammat mi radi stalno, osim kad krenu s domaćim 3,14zdarijama (bare, pipsi, songkilers, jinx i takvi kvazipretenciozni luftbrenzeri). onda gasim dok ne prođe opća opasnost. iako, glazbenici u pozadini su izvrsni i sve je dobro dok netko ne počne "pjevati". 

 Trosis struju bezveze bolje je da uzivas u cvrkutu ptica kao i ja.

 ... ili u ovo doba godine, krkljanju centralnog i brundanju ventilatora na kompu :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
6 godina
protjeran
offline
Rekordan broj lajkova na Instagramu – za jaje

Ostavio sam lajk

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice