Renderi otkrivaju kako će Huawei P30 Lite imati tr

poruka: 4
|
čitano: 1.562
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Renderi otkrivaju kako će Huawei P30 Lite imati tr".
12 godina
neaktivan
offline
Renderi otkrivaju kako će Huawei P30 Lite imati tr

ček, jel huawei godišnje predstavlja 2 flagship uređaja...uopće ne razumijem, dakle sad bi ovaj p30 treba biti bolji od mate 20 ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Renderi otkrivaju kako će Huawei P30 Lite imat
tomko kaže...

ček, jel huawei godišnje predstavlja 2 flagship uređaja...uopće ne razumijem, dakle sad bi ovaj p30 treba biti bolji od mate 20 ?

 isto kao i samsung sa S i Note linijom...

12 godina
offline
Renderi otkrivaju kako će Huawei P30 Lite imati tr

Neznaju što će od svih pustih tehnologija pa se kamera uvatili, nebi da sam neki slavni fotograf.
Neka radije stave CPU i GPU unutra, i više ram-a. A kamera kakva je dosad bila sasvim ok. "Normalnom/average" useru ionako nije potrebno više od 13MP...

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Renderi otkrivaju kako će Huawei P30 Lite imat
Luka123 kaže...

Neznaju što će od svih pustih tehnologija pa se kamera uvatili, nebi da sam neki slavni fotograf.
Neka radije stave CPU i GPU unutra, i više ram-a. A kamera kakva je dosad bila sasvim ok. "Normalnom/average" useru ionako nije potrebno više od 13MP...

Kao prvo megapixeli nemaju puno veze s kvalitetom fotografije, niti se natječu u megapixelima firme...

 

Što se tiče CPU i GPUa, pa kupi mobitel sa SD 855 ili Kirinom 980 i vozi, ne kužim tko ti brani???

 

A više od 6GB RAMa na mobitelima nema nekog smisla, a pitanje hoće li imati u bliskoj budućnosti, no imaš eto telefone i s 12GB pa uživaj...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice