Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo na l

poruka: 72
|
čitano: 21.278
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo na l".
12 godina
protjeran
offline
Re: Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo
Bome ne sjecam se vremena kad se nvidia i amd nisu klali tko je jaci, ovo je tuzan dan za hw zajednicu...jedini koji ne placu su izgleda samo bogati njima je svejedno.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
9 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo
Ja i dalje koristim gtx260...od 2009 godine...a šta možeš...priznajem bolestan sam...igrivost mi je važnija od grafike...na jesen kupujemo ps4pro...nego 2018 godina a fizika u igrama i dalje 0 bodova...oni koji zarađuju od računala još i mogu razumiti kad daju 5000 i više kuna za grafu..ali za igranje...naročito SP su ipak konzole zakon...
Moj PC  
2 3 hvala 0
5 godina
offline
Re: Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo
60 fpsa u 4K... zvuci ljepo samo me zanima konfiguracija ostalih dijelova uz koji procesor je izvedivo i maticnu?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo na l

AMD nije bio prijetnja Nvidiji od 290X. Ovo sve ostalo FuryX, Vega 64, sve kilavo - hoce nece. Kad je 290X izašao i poderao 780 to je bio posao, dobro... onda je izašao 780ti, ali opet jedan kratak period je Radeon bio na tronu gaming kartica.

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2018 0:24 (D3lBoy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo
plavi_medved kaže...
60 fpsa u 4K... zvuci ljepo samo me zanima konfiguracija ostalih dijelova uz koji procesor je izvedivo i maticnu?

 za gurati 4k ti je prakticki dovoljan i pentium kao i ploca od 299knlp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
14 godina
offline
Re: Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo
Stjepanj kaže..

 za gurati 4k ti je prakticki dovoljan i pentium kao i ploca od 299knlp

 g4560 ? 

5 godina
protjeran
offline
Re: Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo
loky4i4 kaže...
Stjepanj kaže..

 za gurati 4k ti je prakticki dovoljan i pentium kao i ploca od 299knlp

 g4560 ? 

Možda će ipak trebati barem nešto sa 4C, ali ne bi se čudio i da taj obavi posao kako treba.

8 godina
offline
Re: Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo
Seronja nezauzet kaže...
loky4i4 kaže...
Stjepanj kaže..

 za gurati 4k ti je prakticki dovoljan i pentium kao i ploca od 299knlp

 g4560 ? 

Možda će ipak trebati barem nešto sa 4C, ali ne bi se čudio i da taj obavi posao kako treba.

 budžet 4k 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo
Gee kaže...

E sad će se tek vidjeti koliko je po krajnje korisnike loše kad je AMD u nokdaunu, kad za mid range grafe bude trebalo prodavat bubrege...

  a zasto nebi kostale kad uvijek ima budala koje ce kupiti toliko skupe graficke? high end pc gejming je porez za budale...

11 godina
online
Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo na l

Zasto je moj post obrisan?

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo
acmilan2 kaže...

Zasto je moj post obrisan?

 

Zato jer nije imao nikakvu svrhu, osim da reklamira drugi web. Molim te da se ne trudiš upuštati u raspravu, bit će obrisano i to.

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
11 godina
online
Re: Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo

Pa ja sam samo stavio jos jedan osvrt na te nove graficke kartice. Vidilab, pcchip i bug su jedini za koje znam da se bave informatikom pa sam smatrao da bi mozda od drugog portala isto bilo vrijedno procitati nesto u vezi tih kartica. Kako sam duze na ovom forumu, ljudi me sve vise mrze, ne mozes vise ni sudjelovat u raspravama.

Kovačić
15 godina
offline
Re: Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo
acmilan2 kaže...

Pa ja sam samo stavio jos jedan osvrt na te nove graficke kartice. Vidilab, pcchip i bug su jedini za koje znam da se bave informatikom pa sam smatrao da bi mozda od drugog portala isto bilo vrijedno procitati nesto u vezi tih kartica. Kako sam duze na ovom forumu, ljudi me sve vise mrze, ne mozes vise ni sudjelovat u raspravama.

 Ma ne mrzi te nitko :)

Fora je ovdje samo zato što je ovo članak BUG-a, vrlo vjerovatno da si taj link stavio u neku temu koja nije povezana s BUG vijestima ne bi bilo obrisano..

11 godina
online
Re: Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo

Aaa, sori, stvarno nije namjerno! 

Uopce nisam razmisljao o tome. Stvarno nemam nikakve lose namjere.

Kovačić
16 godina
moderator
offline
Re: Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo
acmilan2 kaže...

Pa ja sam samo stavio jos jedan osvrt na te nove graficke kartice. Vidilab, pcchip i bug su jedini za koje znam da se bave informatikom pa sam smatrao da bi mozda od drugog portala isto bilo vrijedno procitati nesto u vezi tih kartica. Kako sam duze na ovom forumu, ljudi me sve vise mrze, ne mozes vise ni sudjelovat u raspravama.

 

Nitko te ne mrzi (mislim, ne znam za druge, ja te svakako ne mrzim ), ali imamo sve potrebne osvrte ovdje na našem webu, onaj link nije sadržao ništa korisno i novo. Dosta o tome, vratimo se na temu!

 

Eurogamer je prije par sati objavio neke podatke o "stvarnim" performansama novih kartica:

 

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2018-nvidia-reveals-rtx-2080-benchmarks

 

Međutim, iz aviona se vidi da su to opet Nvidijini slajdovi 

 

Čekamo i dalje nešto pametnije...

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
11 godina
online
Re: Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo

U redu, u redu, sori stvarno. Ajde, budem cekao i pratio ako bude nesto bolje onda. Hvala 

Kovačić
15 godina
offline
Re: Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo
Davor kaže...
 

Nitko te ne mrzi (mislim, ne znam za druge, ja te svakako ne mrzim ), ali imamo sve potrebne osvrte ovdje na našem webu, onaj link nije sadržao ništa korisno i novo. Dosta o tome, vratimo se na temu!

 

Eurogamer je prije par sati objavio neke podatke o "stvarnim" performansama novih kartica:

 

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2018-nvidia-reveals-rtx-2080-benchmarks

 

Međutim, iz aviona se vidi da su to opet Nvidijini slajdovi 

 

Čekamo i dalje nešto pametnije...

 Da ovo smo zakacili i u drugoj temi. Ovdje po speckama razlike izmedu 2070 i 2080 su u klokovima + gigaraysi?

 

Kada pogledas razlike izmedu 1080 i 1080ti nisu samo klok razlike..

Mene osim ovoga jako znaima hoce li oc neke od tih grafe povecavati i gigarays perforamnse.. ako hoce moglo bi se dogoditi da 2070 stigne 2080 :)

 

edit: predvidio cuda cores :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2018 13:33 (toxic).
16 godina
offline
Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo na l

Čekat neovisne testove kroz kojih tjedan, dva..   

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo
Za mene je to jos uvijek "ku*ac od ovce" dok ne dodje u ruke testerima (nezavisnim naravno) i dok ne vidim performanse u odnosu na 1080/ti. Ovo sto oni pricaju 20%, dvaput, triput, sestput brze to je sve drek na sibici. Ocemo brojke! Sirove brojke, da vidimo taj fps counter na 1080p, 1440p i 4k. Ako je kartica vise nego duplo brza od 1080ti uz jednaku/manju potrosnju onda je cijena cak i opravdana, sve ispod toga "no way jose". A i taj ray tracing ce se nacekat da postane mainstream (zajedno s vulkanom). Ovo pisem iz perspektive nekoga tko si trenutno sastavlja PC za gaming i zahtjevnije zadace (catia) i gdje je svaki € bitan za iducih par godina.
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo na l

Koliko vidim Paskali ce se vrtiti nemilo  

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo
tomko kaže...
Gee kaže...

E sad će se tek vidjeti koliko je po krajnje korisnike loše kad je AMD u nokdaunu, kad za mid range grafe bude trebalo prodavat bubrege...

  a zasto nebi kostale kad uvijek ima budala koje ce kupiti toliko skupe graficke? high end pc gejming je porez za budale...

Ja govorim o cijeni mid range-a

15 godina
online
Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo na l
Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo na l

Dragi Bug-ovci i kolege forumaši.

Biste li prcnuli Nvidiu na barem jednoj od društvenih mreža koje koristite, zašto se iz Hrvatske ne može naručiti? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo

 

Pa dobro, u ovom slučaju mislim da to nije baš reprezentativno. Govorimo o igri koja još nije izašla i grafičkoj koja nije izašla i vrti novu tehnologiju... Dapače, ako već sad vrti najnoviju AAA igru s uključenim ray tracingom na oko 40fpsa u 1080p to je već više nego igrivo. Ako optimizacijom i igre i drivera još to povećaju, čini se impresivno za prvu verziju tehnologije.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.8.2018 11:22 (Chronosus).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo
Cijena je jos impresivnija xD
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo na l

Ray Tracing nece jos dugo zazivjet, AMD ce imat sigurno bolji cijena/performance omjer i ici ce na vecu propusnost i vise memorije, vise ce se iplatiti nego ovo, kako mogu uopce staviti 1200$ za gpu-tu mislim na 2080Ti(da ne govorim da ce kod nas, vec ih ima na njuskalu za prednarudzbu cijena biti 10000+ kn,uzas),bas me zanima kako ce vrtit igre u 4K, cekam amd ...

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.8.2018 13:25 (Barracuda727).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo na l

Evo i prvih benchmarka,po ovome izgleda da vrti dobro igre u 4K...

 

http://www.vidi.hr/Racunala/Novosti/Prvi-4K-benchmarci-za-RTX-2080

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo na l

Kažu na tomshardware odmah uzimajte novu RTX ni slucajno cekati...  

https://www.tomshardware.com/news/nvidia-rtx-gpus-worth-the-money,37689.html?utm_source=notification

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo
lav1000 kaže...

Kažu na tomshardware odmah uzimajte novu RTX ni slucajno cekati...  

https://www.tomshardware.com/news/nvidia-rtx-gpus-worth-the-money,37689.html?utm_source=notification

 

Tom's Hardware je dosegnuo novu razinu podlosti.

11 godina
offline
Revolucionarne Nvidijine kartice RTX? Stanimo na l

a sta ces, lova lova lova lova

 

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice