"Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja prod

poruka: 31
|
čitano: 9.175
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na ""Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja prod".
8 godina
offline
"Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja prod

Molim da stavite link za kupnju uredaja, vjerujem da bi se i kod nas naslo takvih koji se zele zastitit

 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja
Prodam ti ja ciglu, os kupit ?
10 godina
offline
Re: "Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja
Ako se uzme u obzir (pre)visoki postotak idiota u svakom društvu, a koji nije pristojno javno obznaniti iz nekih drugih razloga, upravo ovakav uređaj bi mogao nekoga učiniti bogatim doslovno preko noći. Pa na kraju zar je bitno što ne radi ništa .. :)
 
12 0 hvala 0
5 godina
offline
"Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja prod

Koja odlična ideja. Svaka čast, siguran sam da ima bisera koji će ovo kupit. Mislim da je vrijeme da i ja uložim par sati u smišljanje nekog novog proizvoda, pa tko voli nek izvoli.

 

 

Live long and prosper.
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja
mGT kaže...
Prodam ti ja ciglu, os kupit ?

 kad bijah mlad (dakle, prije sadašnjih najboljih godina), u kvartu (trešnja) se to uobičajeno "prodavalo" ali nisi baš imao izbora oš-neš. i odmah si znao što kupuješ (isporuka on d fejs ov d plejs). tek poslije se pojavio marketing (i muda postadoše bubrezi) i na koncu vrhunac prijevara (uz crkvu) - tzv. demokracija. no još ima svemir prostora za pizdarije, kao što je razvidno iz napisa. no taj dr. dabić ili kojiveć će se masno opariti na tome. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2020 17:47 (Ajar).
7 godina
protjeran
offline
"Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja prod

"Im a God, also!" Gramatika 0 bodova

 

Tko kupi, svaka cast. Al vjerujem da ima dovoljno budala sa viskom novaca.

 

Usput, navodno je na sticku nekakvo "stivo" za "obrazovanje", ja bih prije

rekao root-kit i key-logger za kradju podataka kartica.

 

Znanstvenih dokaza - 0, "ljudi" pitaju svasta na FAQ-u, tipa o nekakvom video dokazu,

a ono patka - doktor je sve objasnio i to je to.

 

Pa ti dokazi da car hoda gol, kad car kaze da je to njegovo novo ruho, lakse i od svile.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2020 9:07 (Čitatelj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
"Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja prod

Postoji li usb stick za zaštitu od patrijarhata? to bi se isto prodavalo ko halva

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2020 9:16 (xizif).
 
1 2 hvala 1
16 godina
offline
"Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja prod

Znam da sam van teme ovog posta.

Ja posadio rajcice u vrtu i posto sam obozavam elektroniku, stavio sam USB zenski port u rajcicu, da daaaaaa pogodilli ste, ne radi nista- USB neprepoznatljiv, a rajcica usahla.

Gledap sam da nema u blizini 5G.

Naravno da nisam tak blesav da pomislim da korona ima prste u tome..

 

Ako je bilo ovog primjera, ja se ispricavam na smetnji

Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
"Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja prod

S obzirom da danas ima horde "ozbiljnih" ljudi koji su spremni popit priču raznih "ozbiljnih" audiofilskih portala i platit par tisuća kuna za USB A-B kabel, ovo mi još i nije toliko strašno. Za svakoga sa imalo tehničkog znanja o digitalnom prenosu podataka i USB protokolu takve priče su otprilike jednake ovoj o "zaštiti od 5G-a".

Recimo jedan od meni dražih citata o učinku povezivanja kompa i DAC-a sa kabelom od par tisuća kuna (pretpostavljam umjesto nekog drugog ispravnog kabela koji nije "audiofilski"):

"Zračne aureole stvorile su se oko izvođaća ispunjavajući one imaginarne, tamne i naoko informacijama neispunjene praznine između njih, koje u stvarnosti zapravo ne postoje već su protkane interakcijom zvuka izvođaća, prostora i atmosfere u njemu. Činele su postale prpošnije, čišće i sa odjekom koji više nije bio sputan, već dulji i realističniji, odavajući naznake akustičkih karakteristika prostora nastanka snimke. Vokali su postali puniji i slojevitiji, a njihov se reverb također nešto produljio čineći ga prirodnijim i vjerodostojnijim. Pri tome spomenuta dva dijela frekventnog spektra nisu se isticala u odnosu na ostatak, niti su pokušavali izbiti u prvi plan zvučne slike, gurajući se prema naprijed – ispred zvučnika. Dapače, zvučna slika se, iako to baš i nisam očekivao, dodatno produbila, a njezina je holografija zbog prethodno spomenute prozračnosti postala opipljivija i izražajnija u trodimenzionalnoj projekciji."

 

Šta drugo reći nego  

 
31 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
"Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja prod

Ovo je genijalno, bilo kakav ovakav revolucionarni "izum" je dobro došao pošto će spasiti mrežnu infrastrukturu od sve veće hrpe budala...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
"Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja prod

-kad su već bugovci postali istraživački novinari :)) .. jedan usputni hint, nije razlika x80 puta tj nabavna na veliko-direktno je niža, tj nije ovo ofrlje iznos (x80) nego x100 tj prvi logičan broj-cifra kad se želi nešto umnožiti-zaraditi, idući logičan broj je 1000 no tržište je tad premalo (kupovna moć) dok koeficient x10 nije dovoljan za želje izumitelja tj zaradu.

-brojka je x100, ne x80 .. i da, napokon nešto novinarskijeg-kritičkog osim sudjelovanja u promo reklami, što će reć, dotični izumitelj nije platio reklamu? Da je ..?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 2 hvala 0
5 godina
offline
"Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja prod

Inače, vlasnicima tvrtke koja prodaje ove, kao fol, štitove protiv 5G zračenja ovo nije prvu sumnjivi proizvod koji prodaju. Naime prodaju i suplement koji se zove Klotho Formula, a za koji pak tvrde da radi na principu relativističkog širenja vremena i biološkog kvantnog zapletanja na razini DNK, što god to značilo.

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
8 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: "Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja
crnix kaže...

Molim da stavite link za kupnju uredaja, vjerujem da bi se i kod nas naslo takvih koji se zele zastitit

 loš im je marketing, trebali su napisat da im je apple partner i prodavalo bi se kao vruće kifle 

7 godina
offline
Re: "Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja
Vezano na temu, ako se netko stvarno toliko boji 5G i slicnih zracenja onda neka jednostavno koriste dobru staru provjerenu tehnologiju iz 19. stoljeca - Faradayev kavez

Vezano uz audiofile - ja se medju ostalim bavim dizajnom pro audio i video uredjaja pa znam stvar, dvije po pitanju audia. Audiofili su vecinom ljudi koji slusaju ocima, a ne usima. Vecina njih ce mane u njihovim audio sustavima pokusati rijesiti spomenutim USB kablovima od par tisuca kuna, a 99% njih ima tocno 0 akustickog tretmana u sobama gdje slusaju muziku. Profi studiji su budale sto imaju akusticki tretman, USB audiofilski kablovi i SATA audiofilski kablovi (da, i to postoji) i sl. je ono sto profesionalcima treba, kakav akusticki tretman i bakraci.
 
8 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: "Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja
Z3k0 kaže...

S obzirom da danas ima horde "ozbiljnih" ljudi koji su spremni popit priču raznih "ozbiljnih" audiofilskih portala i platit par tisuća kuna za USB A-B kabel, ovo mi još i nije toliko strašno. Za svakoga sa imalo tehničkog znanja o digitalnom prenosu podataka i USB protokolu takve priče su otprilike jednake ovoj o "zaštiti od 5G-a"....

 cita sam u temi o izradi high end zvucnih kartica na jednom stranom forumu, svi znaju sve živo o digitalnoj elektronici i imaju cudo iskustva, svejedno je bila svađa jer je njih par izjavilo da ćuje nanosekundu jittera, a svjesni su da nije moguce i da se buffering događa na 5 razlicitih mjesta, nije problem koliko su ljudi "ozbiljni" nego koliko je placebo j*bena stvar na koju niko nije imun.

8 godina
offline
Re: "Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja
Ajar kaže...
mGT kaže...
Prodam ti ja ciglu, os kupit ?

 kad bijah mlad (dskle, prije sadašnjih najboljih godina), u kvartu (trešnja) se to uobičajeno "prodavalo" ali nisi baš imao izbora oš-neš. i odmah si znao što kupuješ (isporuka on d fejs ov d plejs). 

 

Cigla je mila majka. Problem je kad ti prodaju stup! Sjećam se kad mi je poznanik tako naletio, imao je "naočale" ispod očiju itd. Veli, nakon par "argumenata", ništa kupio je stup. E onda su mu rekli da je to njegov stup i da ga mora odnijeti. Morao se neko vrijeme truditi da ga iščupa, a onda je još slijedila kazna...

12 godina
offline
Re: "Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja
Ajar kaže...
mGT kaže...
Prodam ti ja ciglu, os kupit ?

 kad bijah mlad (dskle, prije sadašnjih najboljih godina), u kvartu (trešnja) se to uobičajeno "prodavalo" ali nisi baš imao izbora oš-neš. i odmah si znao što kupuješ (isporuka on d fejs ov d plejs). tek poslije se pojavio marketing (i muda postadoše bubrezi) i na koncu vrhunac prijevara (uz crkvu) - tzv. demokracija. no još ima svemir prostora za pizdarije, kao što je razvidno iz napisa. no taj dr. dabić ili kojiveć će se masno opariti na tome. 

 Bogme se svojevremeno moglo fino zaraditi na ciglama,ah ta romantična vremena

14 godina
offline
"Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja prod

Brilijantno, umjesto alu-folije na glavi ovo je prava zamjena. Šteta što ne ide u set sa priveskom protiv zračenja podzemnih voda.  

Do You Feel Lucky...Punk ?!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
"Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja prod

I've been using the BiosShield USB key for a week now and I can affirm that it definitely works as stated in the detailed product description. I'm now able to sit at a computer as I used to many years ago without experiencing any negative symptoms. Maximum Thanks to you and your associates for making this technology available!

 

ali ja ne želim bios shield... i need my bios to turn on my computer :((((

NULL!=NULL
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: "Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja
Z3k0 kaže...

S obzirom da danas ima horde "ozbiljnih" ljudi koji su spremni popit priču raznih "ozbiljnih" audiofilskih portala i platit par tisuća kuna za USB A-B kabel, ovo mi još i nije toliko strašno. Za svakoga sa imalo tehničkog znanja o digitalnom prenosu podataka i USB protokolu takve priče su otprilike jednake ovoj o "zaštiti od 5G-a".

Recimo jedan od meni dražih citata o učinku povezivanja kompa i DAC-a sa kabelom od par tisuća kuna (pretpostavljam umjesto nekog drugog ispravnog kabela koji nije "audiofilski"):

"Zračne aureole stvorile su se oko izvođaća ispunjavajući one imaginarne, tamne i naoko informacijama neispunjene praznine između njih, koje u stvarnosti zapravo ne postoje već su protkane interakcijom zvuka izvođaća, prostora i atmosfere u njemu. Činele su postale prpošnije, čišće i sa odjekom koji više nije bio sputan, već dulji i realističniji, odavajući naznake akustičkih karakteristika prostora nastanka snimke. Vokali su postali puniji i slojevitiji, a njihov se reverb također nešto produljio čineći ga prirodnijim i vjerodostojnijim. Pri tome spomenuta dva dijela frekventnog spektra nisu se isticala u odnosu na ostatak, niti su pokušavali izbiti u prvi plan zvučne slike, gurajući se prema naprijed – ispred zvučnika. Dapače, zvučna slika se, iako to baš i nisam očekivao, dodatno produbila, a njezina je holografija zbog prethodno spomenute prozračnosti postala opipljivija i izražajnija u trodimenzionalnoj projekciji."

 

Šta drugo reći nego  

 Ja pratim audiofilsku temu ovdje bas radi ovakvih citata.... 

 

Najmastovitija tema na forumu bez konkurencije....

 

LJudi cuju apsolutno sve. Neki vjerovatno ne idu na ultrazvuk bez svojih kabela....

 

8 godina
offline
"Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja prod

jeftino,obzirom na funkciju  jer automatski štiti i od virusa  covid19

waaagh ;
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
"Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja prod

Šta nije jeftinije izraditi voodo lutku sa vlastitim likom i na nju staviti kacigu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
"Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja prod

Idealan proizvod za Top Shop...

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
"Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja prod

Vjerovatno je najugodnije napisati članak u kojem se neko ismijava, a reakcija čitatelja je vlakić ljudi koji takođe žele uživati u tom nadmoćnom osjećaju da možda postoji neko inferioran. "Fantomsko štetno zračenje" radiuma je nekad korišteno u kremama za tijelo. Šta možemo naučiti iz istorije? Npr. da pamet može doći i naknadno. Taj stil ismijavanja nepoželjnih ideja se koristi i u političkim člancima. Hi hi hi - uklopih se ismijavanjem, nisam želio biti izopćen iz uglednog društva komentatora tehnofila i da dobijem palčeve prema dole, umjesto prema gore.

 
0 7 hvala 0
8 godina
online
Re: "Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja

Nemoj, lupaš ki otvoreni prozor.

 

5G, 6G, 4G, GSM, FM... Sve isti princip, ista fizika stoji iza toga. Ništa novo i revolucionalno, sve radi kao i do sad samo na drugoj frekvenciji.

 

"Ali velike frekvencije! Mikrotalasna rerna, opekline, kuhane žabe!"

 

Jel izlaziš van na Sunce? Koje su frekvencije tog zračenja?

 

"Ali to je prirodno!"

 

Toliko je prirodno da te spali, promijeniš boju i ako si baksuz, dobiješ melanom. Zakon. Da nije zdravo biti vani od 10 do 17 u sred ljeta, nije. Nije ni zdravo stajati ispred usmjerenog odašiljača bilo koje mreže. Ali snaga opada sa kvadratom udaljenosti pa već gdje, nakon par metara od bilo kojeg komercijalnog odašiljača val više nema dovoljno energije da probije površinski sloj kože? I totalno zanimljivo, zadnje generacije mreža (5G, 4G...) rade na daleko manjim snagama (W) nego recimo GSM i na strani prijemnika i predajnika. 5G je ustvari zdrav.

 

Btw, ako već lupetate protiv 5G, dajte bar sa razlogom - žele nam uzeti wifi, ugurati eSIM i 5G komunikator u svaku internet đidu, od smartwatcheva do PCja u firmama da bi nam prodavali pretplate, pratili promet radi još preciznijeg plasiranja oglasa i naravno trpali lovu u džep od svakog prodanog uređaja jer od wifi nemaju - ništa.

4 godine
neaktivan
offline
"Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja prod

Imam sad pitanje

 

Onaj tko to prodaje a čak i onaj tko to proizvodi, hoće li kazneno odgovarati ?  Jer prodaje lažan proizvod koji ne služi ničemu.

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja
Z3k0 kaže...

S obzirom da danas ima horde "ozbiljnih" ljudi koji su spremni popit priču raznih "ozbiljnih" audiofilskih portala i platit par tisuća kuna za USB A-B kabel, ovo mi još i nije toliko strašno. Za svakoga sa imalo tehničkog znanja o digitalnom prenosu podataka i USB protokolu takve priče su otprilike jednake ovoj o "zaštiti od 5G-a".

Recimo jedan od meni dražih citata o učinku povezivanja kompa i DAC-a sa kabelom od par tisuća kuna (pretpostavljam umjesto nekog drugog ispravnog kabela koji nije "audiofilski"):

"Zračne aureole stvorile su se oko izvođaća ispunjavajući one imaginarne, tamne i naoko informacijama neispunjene praznine između njih, koje u stvarnosti zapravo ne postoje već su protkane interakcijom zvuka izvođaća, prostora i atmosfere u njemu. Činele su postale prpošnije, čišće i sa odjekom koji više nije bio sputan, već dulji i realističniji, odavajući naznake akustičkih karakteristika prostora nastanka snimke. Vokali su postali puniji i slojevitiji, a njihov se reverb također nešto produljio čineći ga prirodnijim i vjerodostojnijim. Pri tome spomenuta dva dijela frekventnog spektra nisu se isticala u odnosu na ostatak, niti su pokušavali izbiti u prvi plan zvučne slike, gurajući se prema naprijed – ispred zvučnika. Dapače, zvučna slika se, iako to baš i nisam očekivao, dodatno produbila, a njezina je holografija zbog prethodno spomenute prozračnosti postala opipljivija i izražajnija u trodimenzionalnoj projekciji."

 

Šta drugo reći nego  

 

Mislio sam na prvu da je zajebancija i da si sam izmislio, kad ono

 

http://www.audiofil.net/hifi_item.asp?NewsID=353

 

15 godina
offline
Re: "Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja
Preserverance kaže...

Imam sad pitanje

 

Onaj tko to prodaje a čak i onaj tko to proizvodi, hoće li kazneno odgovarati ?  Jer prodaje lažan proizvod koji ne služi ničemu.

 

 -ako je pametan, neće + ovisi o zakonodavstvu države-jurisdikciji.

-npr ako to definira kao lijek tad je u problemu, ako ne definira kao lijek tad nije. Ne kaže da taj uređaj liječi, nego štiti.. tj u tom dijelu je pravno ok.

-ostatak što-kako .. npr kao g5 'štetnost' je problem npr suda-zakona jer oni jednostavno nisu stručni procijeniti što je znanstvena činjenica odnosno u povijesti su kopernik-galileo suprotan primjer.

-pravni problem negativnog dokaza.. tj dokazati da nešto nije, tj ne traži se da on dokaže da to je nešto što bi moralo npr pri patentiranju ali ne sa sudu. Ne možeš optužiti i reči optuženom da se brani, obrnuto ti moraš dokazati da nije točno a tad da je kriv za neko djelo dok su prevare same po sebi najteže dokazive sudskom praksom tj zakon kao pisani tekst ne pomaže nego moraš u postupku dokazati nešto tj imati dokaze koji su prihvatljivi, odnosno činjenice, znanstvene itd .. i dog tog nema, sud nema 'dokaz'.

-npr tv prodaja je zabranjena u 'starim' eu državama i npr švici.. kod nas nešto na pola, no onda popuštanje jer država-tv kuće žive od reklama i prodaje termina koje ovi uzmu po noći kao tarot-gatanje.. i što tad? U čemu je tarot manja prevara? Odnosno, dođeš do seksualnih, vjerskih i ostalih sloboda, izbora i osoba može vjerovati u što god želi dok čak i placebo dokazano djeluje mada je placebo.. tj jednako može pomoći kao tarot pa i ovaj uređaj tj placebo je znanstveno-pravni problem dok ljudima u terminalnom stadiju (npr rak) što reći.. mole krunicu i idu u crkvu, što reći itd odnosno, zbog zakona-pravila-civilizacijskih normi, kad je osoba kriva za neko djelo, suđena, osuđena.. sve je ok, no ako za isto-identično djelo druge osobe nisu jednako procesuirane, tad ima osnovu žalbe, jednakost pred zakonom i dobija spor tj rezultat kao da je osoba nevina, jer ako je kriva tad sud mora procesuirati sve iste slučajeve i kazniti istom kaznom.. dovoljno da sud to zna. Tad ako povučeš pitanje tv prodaje-tarot, problem, ako postaviš pitanje vjere-crkve, opet problem.. i na kraju tvoj osobni izbor, pa i to da je odrasla-samostalna osoba odgovoorna za svoje odluke i zakon te zapravo ne štiti od zla kao što ni ovaj uređaj ne štiti, nego se moraš i sam tako ponašati, npr nerizično ponašanje kao vezanje pojasa, vožnja po ogrničenju ili ne penjanje na planine bez opreme itd.. možeš reći da pretili ljudi ugrožavaju svoje zdravlje, konkretnije nego što mu ovaj uređaj ne radi ništa.. tko je tad kriv a tko nevin ako uređaj ne radi ništa i ako si osoba svjesna, odgovorna itd.. odnosno, djeca su recimo zaštićena. itd itd.

-što npr s prostitucijom, svakih par gfodina neki skandal no nakon tog tišina (medijska) bez suda-presuda.. a to je konkretno kazneno djelo.. odnosno, što je kažnjivo? Sexanje? -nije.. nego poslovanje na crno, bez poreza-računal.. moralni harakiri-paradox.. dok u dojčlandu-švici prostitutka plati taximetar i tad je legalno, .. tj ista stvar kao svaka trgovina, imaš fiskaliziran račun ili nemaš, ostalo je isto djelo-roba-usluga.. odnosno problem je etičko-moralnih zakona kao i čudoređa, što brane npr prostituciju, kao što je i kriminal generalno zabranjen-kažjiv, no ako plaća porez, tad je ok? Tad izvedeno, država-zakon uopće nema pravo prosuđivati etički dio norme, a tad nema ni osnove u zakonu po koejm bi prostitucija bila zabranjena kao djelatnost, tj činjenica vs teorija, vidimo da kad plate porez rade legalno. odnosno ako rade na crno plate porez u vidu kazne-takse-presude svakih par godina.. i dalje biz as južual.. odnosno najggori oblik divljeg liberalnog kapitalizma koji hara, pogotovo u državama nižeg standarda jer se nešto mora raditi.. konobari-konjušari-kurve.. postoje od antičkih vremena + tek se u novje doba počela kažnjavati i druga strana tj onaj koji to plaća i tako jednako sudjeluje u djelu tj obavlja poslovnu transakciju bez računa tj jednako kao što možeš biti kažnjen kao kupac ako do izlaza iz trgovine nemaš račun.. itd itd.

 

-pa do tog, kažnjavati? .. kako? Braniti? Efikasno? Hoće li zakon promijeniti naivnost onih s druge strane, kupca? Pravno je čist ako ima npr fiskalizirani račun.. a ostalo je stvar pojedinca koji ako se osjeća prevareno mora to privatnom tužbom tužiti.. tj ne po KZu (silom zakona, kao terorizam, kriminal, pedofilija itd.. po spoznaji suda-policije-nadležnih..) nego odnosom dvaju strana, a tad se svaki spor može dobiti ili izgubiti odnosno prečesto vidimo da je druga srana jača-spremna i npr ima odvjetnika i pripremljene odgovore dok to mali kupac nema.. i zakon je tu relano nemoćan, odnosno kako god okreneš loš jer to su jednostavno stvari koje kao i stotine drugih nisu baš crno-bijele.. više sivo između.

-zašto zakon ne kazni (Sve) kriminalce? logika kaže da postoje, odnosno ako zakon-policija nisu otkrili to nije dokaz nepostojanja kriminala i kriminalaca.. no ako nema kazne, to što 'znamo' nije dovoljno, tj treba dokaz, sudski tj zakon o odnosima nije kao matematika činjenično dokaziv kao 2+2, nego stvar tumačenja, primjene, jednakosti, provedivosti itd.. odnosno, možemo svi biti krivi za sve ako implicitno 'znamo' ta je ovo prevara a ne učinimo ništa kako bi to spriječili, tj moralno-etičke dvojbe, dok je relativno lako suditi lopova kokošara tj napraviti zakon i provoditi ga za takvo djelo, naravno ako imaš državu-sud-policiju i zatvor kao mjesto gje tad držiš lopova, tj opet trošak.. a lopov je ukrao kokoš za hranu, tj etički tad ga treba nahraniti-pustiti, ako pak ukrade zlatni sat tad ga treba sankcionirati, itd.. a možda je kokoš vrijednija od sata, jer je živa, kokoš, jer svaki dan snese jaje a sat je možda jeftikaner.. stvar koju baciš-izgubiš itd.

 

-kriminal postoji, prostitucija, prevara.. oduvijek, postojat će. Nije rješenje zakon nego ljudi, jer ljudi su sve u toj priči, oni koji donose zakone, oni koji ih krše ili provode. Po čemu je ovaj lik veći prevarant nego npr usa-presidente-trump ili bilo što temeljeno na laži-izmišljotini-prevari dok zbog nepostojećeg kemijskog oružja pokrenu rat (zbog nafte-utjecaja..).. tj tko je veći problem, prevarant sa stikićem, prostitutka, konobar bez računa ili državnik koji za šaku srebrenjaka proda državu-budućnost nacije tj napravi štetu veću nego da je nuklearkom roknuo grad.. npr šjor.ivo-malovitra.. ? Čo koji guljenjem krumpira odradi kaznu? Nesrazmjer djela, odnosno po toj satnici ja ne mogu toliko nakrasti da bi sud opravdao tošak papira za presudu-kaznu.. onako u lipama?

-problem su etičko-moralne norme a one su temelj zakona, ideje.. i problem je divlji kapitalizam u kojem smo trenutno dok u zrele eu države višeg standarda to već riješile.. tj zabranile ili imaju seximetre..

no istovremeno je to licemjerno, tj na naslovnici časopisa se ne smije vidjeti sisa, da djeca ne vide.. strašno! .. a smije se prostituirati ako se plaća porez? Smije se potpisati predizborna izjava ovjerena kod bilježnika i pogaziti dan poslje..?

 

Ovaj lik je benigni, prevarant, snalažljiv tj najbolji mogući izvor prihoda, od gluposti-naivaca ali dobrovoljnih-samovoljnih tj nema razlike ako konobarici ostaviš tringlt za kavu, možeš dati novac kao i za crkvu, pa možeš i ovom liku. + ako mu daruješ, tad je neoporezivo, ako on prodaje stikić tad mora biti poslovno čist, porez-račun, možda jamstvo itd.. tad pravi prevaranti koji npr liječe rak i sl. ne prodaju ''lijek'' nego primaju donacije a nekim čudom će ti pomoći.. tj placebo pomaže i tad nema nikakve osnove za kaznu, odnosno tisuće drugih težih oblika kršenja zakona prije moraš riješiti da bi ovakve kažnjavao, tj kaže se .. počisti prvo pred svojim dvorištem ili bog je sebi prvo bradu stvorio.. itd. i kao svaka poslovica-mudrosnica ima nešto u tome, što je prvo-prioritetno.. a ovakvi likovi to nisu mada su obična muljaža.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
"Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja prod

kvragu: jedan protiv 5g, jedan protiv urokljiivih očiju, jedan protiv crnih mačaka preko puta, jedan protiv "pa neće valjda baš mene", jedan protiv prolazaka ispod ljestava, jedan protiv udara munje ... i što ću s tolikom memorijom? imam doma tih stikova pun q i 800 no od one obične, nezaštitne pasmine (nemaju kvantnu polimerizaciju kondezata plemenitih plinova u optičkim anomalijama iberlaufa). gotof sam! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja
Preserverance kaže...

Imam sad pitanje

 

Onaj tko to prodaje a čak i onaj tko to proizvodi, hoće li kazneno odgovarati ?  Jer prodaje lažan proizvod koji ne služi ničemu.

prije 30-40 godina jedan amerikanac je stavio oglas u novine
pošaljite mi 5$ i ja ću vam reći kako da se obogatite na brzinu...
Dobio je gomilu pošte i love.
odgovor koji je poslao svima:
Učinite isto što i ja

E, sad ti njega tuži i dokaži da nije u pravu.

if only you knew the power of the dark side
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice