Revolut uvodi naknade za nadoplatu putem Apple i G

poruka: 6
|
čitano: 13.094
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Revolut uvodi naknade za nadoplatu putem Apple i G".
14 godina
offline
Revolut uvodi naknade za nadoplatu putem Apple i G

I dalje mi nije posve jasno. Je li riječ samo o uplatama preko Apple i Google servisu ili i o bankama koje su izvan EU?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Revolut uvodi naknade za nadoplatu putem Apple i G

Tako to obično bude - u početku se obeća med i mlijeko... a onda se mic-po-mic počnu uvoditi kojekakve naknade. Isto je i sa Curvom - ograničili su besplatni račun na samo dvije kartice... pa je time besplatna Curve kartica postala besmislena - tako mi je svejedno nosim li u novčaniku jednu ili dvije kartice...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Revolut uvodi naknade za nadoplatu putem Apple

Riječ je o bankama izvan matične zemlje i kreditnim karticama. Prije su za direktne top upove s takvih kartica uzimali proviziju, ali ako su bile dodane na Google ili Apple Pay nije bilo provizije, koju su sad uveli.

U međuvremenu, top up sa debitnih kartica, bilo direktno, bilo preko Google / Apple Pay, nema provizije.

14 godina
offline
Revolut uvodi naknade za nadoplatu putem Apple i G

Mislim da će mi Revolut ostati za nek-se-nađe ako putujem u kakvu dolarsku ili neku treću zemlju... Sad više stvarno nema smisla.

marching up and down the squaaare
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Revolut uvodi naknade za nadoplatu putem Apple
ninotocka kaže...

Mislim da će mi Revolut ostati za nek-se-nađe ako putujem u kakvu dolarsku ili neku treću zemlju... Sad više stvarno nema smisla.

 Zasto vise nema smisla? Ova provizija ne zahvaca hrvatsku

13 godina
offline
Revolut uvodi naknade za nadoplatu putem Apple i G

Pozdrav! da se nadovežem na temu. nedavno sam se registrirao na tu aplikaciju, virtualnu karticu. revolut, a ono što nemam ama baš ništa pojma, o njoj. pa bih molio pomoć sve o njoj, ne znam tipa korištenja, uplaćivanje koliki iznos najveći se može uplatiti, kojim putem mogu da vršim uplatu na nju, a da nije recimo putem banke. i da li ju moram prijavljivati putem od nekih naših banaka ,tamo u aplikaciji sam vidjeo samo zagrebačka i privredna banka nešto kod tih transfera.za ostalo bih molio malu pomoć.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice