Roccat Vulcan 100 Aimo – Niskoprofilna mehanika s

poruka: 5
|
čitano: 2.890
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Roccat Vulcan 100 Aimo – Niskoprofilna mehanika s ".
10 godina
online
Roccat Vulcan 100 Aimo – Niskoprofilna mehanika s

Oho znaci napokon su poceli uvoziti UK layout (prosle godine sam je narucio i stigla je "kriva" tj. USA layout pa sam stornirao narudzbu jer nemogu korisitit verziju sa malim enterom).

Sto se tice testa u kojem pishe da je "mana" to sto nema odmoriste za dlanove ja bi to cak nazvao i prednost jer Vulcan 100 je verzija BEZ odmorista (stoga jeftinija) dok Vulcan 120 je isto to SA dodatnim odmoristem (i skuplje 200 kn). Znaci ko netreba (ima bolje/ne zeli) odmoriste taj kupi 100 a ko zeli odmoriste onda kupi verziju 120 i svi zadovoljni :).

--- Lewis --- www.ram-studio.hr --- Skype: lewis3d ---
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Roccat Vulcan 100 Aimo – Niskoprofilna mehanika s

Da su bar fullcaps, a ne ovi "poklopci", odmah bi uzeo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Roccat Vulcan 100 Aimo – Niskoprofilna mehanika s

U prvi mah bilo je " opa, zanimljivo" A potom kad sam vidio kako to izgleda... uh. A onda kad sam vidio da su prekidači s tipkovnica koje koštaju 30% cijene ove, i potom pročitam da velike tipke zveckaju... ok, preskačem. Možda da jednom bude 70% popusta kad ju nitko neće htjeti kupiti. Iako, ružna je, pa bih se i onda premišljao.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Roccat Vulcan 100 Aimo – Niskoprofilna mehanik
Ružno i preskupo.
Ostajem ja vjeran mojoj dobroj, 3 godine staroj MS tkl mehaničkoj tipkovnici. Unatoč vašem neprestanom pljuvanju dotične, meni služi savršeno svakog dana. I tako već 1000 dana... za smiješnih 200kn...
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.5.2019 18:39 (Kokobil50).
 
1 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Roccat Vulcan 100 Aimo – Niskoprofilna mehanik
overhaul kaže...

U prvi mah bilo je " opa, zanimljivo" A potom kad sam vidio kako to izgleda... uh. A onda kad sam vidio da su prekidači s tipkovnica koje koštaju 30% cijene ove, i potom pročitam da velike tipke zveckaju... ok, preskačem. Možda da jednom bude 70% popusta kad ju nitko neće htjeti kupiti. Iako, ružna je, pa bih se i onda premišljao.

Velike tipke "zveckaju" kod svih pa i duplo skupljih mehanickih, tu nema bes nekog spasa, pitanje je samo koliko glasno zveckaju a i ovaj Roccat je biti mehanicka za one koji vole low profile tipke tkao d je drugacija od standardnih mehanickih sa velikim hodom tipki.

--- Lewis --- www.ram-studio.hr --- Skype: lewis3d ---
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice