ROG Phone 6D i ROG Phone 6D Ultimate - pametni tel

poruka: 2
|
čitano: 2.197
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ROG Phone 6D i ROG Phone 6D Ultimate - pametni tel".
15 godina
online
ROG Phone 6D i ROG Phone 6D Ultimate - pametni tel

Jel mi može netko reći što igra na tim telefonima? Jer meni je Android katastrofa što se tiče ponude igara: sve su iste, retardirano klikanje po ekranu, grafika i dubina igrivosti nikakva. Eno ne znam niti jednu turn based strategiju a da valja a nije da andorid ne bi mogao vrtit nešto bar u rangu Civilization 1. Ili RPG-ovi gdje su najbolji u stvari ili portovi sa SNES-a. Ni ostali žarnovi nisu ništa bolji

 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: ROG Phone 6D i ROG Phone 6D Ultimate - pametni
Ges kaže...

Jel mi može netko reći što igra na tim telefonima? Jer meni je Android katastrofa što se tiče ponude igara: sve su iste, retardirano klikanje po ekranu, grafika i dubina igrivosti nikakva. Eno ne znam niti jednu turn based strategiju a da valja a nije da andorid ne bi mogao vrtit nešto bar u rangu Civilization 1. Ili RPG-ovi gdje su najbolji u stvari ili portovi sa SNES-a. Ni ostali žarnovi nisu ništa bolji

 Primarno se igram na tabletu (daleko mi više odgovara od mobitela, iako se radi o istim igrama), ali isprobao sam na jednom "gamerskom mobitelu" PUBG Mobile i začudo svidjelo mi se i to poprilično (inače sam bio uvjeren da se nikada ne bih u takvu igru mogao uživjeti uz one trapave ekranske komande)!

 

 Kada se gledaju brojevi preuzimanja nekih igara i uspoređuje mobiteli / PC, pa to je po deset puta u korist mobitelaša (baš za PUBG - na PC ga je instaliralo 70 milijuna, a na mobitelu milijardu korisnika, zvuči nevjerojatno, ali takvi brojevi su objavljeni).

 

 BTW u vezi igara koje spominješ - vidim da se na Google Playu nudi Civilization VI, pa isprobaj (ocjene su niske, tako da...).

 

 Ako ti se bude rušila i loše radila, e to znači da moraš kupiti gamerski mobitel!

 

...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice