Royole prvi predstavio mobitel sa savitljivim zasl

poruka: 16
|
čitano: 5.740
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Royole prvi predstavio mobitel sa savitljivim zasl".
13 godina
offline
Royole prvi predstavio mobitel sa savitljivim zasl

Pa to je preklopivi tablet s funkcijom mobitela...

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.11.2018 8:03 (Byron).
 
12 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Royole prvi predstavio mobitel sa savitljivim zasl

I tako se uspješno eliminira i onih 10% slučajeva kad mobitel ne pada na ekran...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
15 0 hvala 0
Royole prvi predstavio mobitel sa savitljivim zasl

Iskreno, osim tehnologijom tesko da netko ovime moze biti impresioniran ... djeluje beskorisno i nezgrapno. Kao da je napravljen iskljucivo radi toga da pokazu tehnologiju, ne i da su uvijek imali idejni koncept koji ce ljudima biti od bilo kakve pomoci. Ne razumijem poantu preklopnih uredjaja.

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Royole prvi predstavio mobitel sa savitljivim zasl

Ovo izgleda  a i jest VEEELIKI ŠIT.

 

Ajme meni, pa kako ovo koristiti?  Ovo je čista demonstracija tehnologija koja je na mobitelima totalno beskorisna  - isto kao i zakrivljeni ekrani mobitela ( sjećate li ih se još ?  )  :D

 
1 3 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Re: Royole prvi predstavio mobitel sa savitljivim
Vot d f...?!
Ili bolje po onoj Cartmanovoj: D fak.
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
offline
Royole prvi predstavio mobitel sa savitljivim zasl

...pitam se dal mi to treba? Čemu davati te novce za nešto.... nit neki mobitel, eventualno da je tablet od kojih 10"

 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Royole prvi predstavio mobitel sa savitljivim
MrBlc kaže...

I tako se uspješno eliminira i onih 10% slučajeva kad mobitel ne pada na ekran...

 jebga, nisu se sjetili da bi se moglo preklapati i prema unutra. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Re: Royole prvi predstavio mobitel sa savitljivim
Ajar kaže...

 jebga, nisu se sjetili da bi se moglo preklapati i prema unutra. 

 

 

Trebali bi napraviti mobitel koji je savitljiv kao guma, i da se tako i ponaša. Pa nemaš problema ako sjedneš a on ti u zadnjem đepu, ili još bolje ako ti slučajno padne ili "slučajno padne" pa se samo odbije kao loptica. Idealan i kao "antistress ball" ... a uz remen i ljepljivu traku može poslužiti i kao smartwatch.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.11.2018 11:14 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
14 godina
offline
Royole prvi predstavio mobitel sa savitljivim zasl

Ovo su prvi pokušaji komercijalizacije nečega što bi nas u konačnici trebalo dovesti do otprilike ovoga...(za 50g.)

 

Evo još jedne dobre ideje koja se nije ostvarila a imala je puno potencijala...(možda još stignu)...

 

 

Još dva koncepta koja če se definitivno i ostvariti...

 
 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.11.2018 11:26 (andi.cro).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Royole prvi predstavio mobitel sa savitljivim zasl

A od nekud' se mora početi.

 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Royole prvi predstavio mobitel sa savitljivim zasl

Utvaram si da savitljivi zaslon podrazumijeva “preklopni”, ali samo preklopni ?! 

 

U današnje doba, priznajem display straga “za selfie kameru”, meni zanimljiv features, ali “ovo” je stvarno za fashion freakove samo, nikog drugog! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Royole prvi predstavio mobitel sa savitljivim zasl

Baš me zanima kako če ovo samsung riješiti,jer ovo ne stne baš u đep.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Royole prvi predstavio mobitel sa savitljivim zasl

Baš me zanima kako če ovo samsung riješiti,jer ovo ne stne baš u đep.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Royole prvi predstavio mobitel sa savitljivim
Hm, možda ne shvacam to najbolje, ali čini mi se izrazito nezgrapno i nimalo ergonomski
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Royole prvi predstavio mobitel sa savitljivim
southy kaže...
Hm, možda ne shvacam to najbolje, ali čini mi se izrazito nezgrapno i nimalo ergonomski

 Ovo bude našlo kupce tj one koji žele drugačiji smartphone.  Ali ovakav dizajn nije bas jednostavan i praktičan. Trebalo budejos dosta raditi na tome da se dođe do toga.

 

Ja mislim da bi smartphoneove trebali ostaviti u postoječem obliku 5-6 " normalno nesavitlivo a

zasebno imati savitliv veliki ekran u obliku  plakata koji je zarolan da zauzme manje prostora. Taj veliki ekran da nebude kompletan mob već samo ekran koji možemo rastvoriti kada želimo veliki ekran i da taj ekran komunicira sa smartphoneom recimo koristeci wifi za tu namjenu.

 

Nije bas praktićno imati savitliv ekran na nečemu sto ti mora biti jednostavno za pozive i poruke.

3 godine
protjeran
offline
Royole FlexiPai 2

Royole FlexiPai 2

 

Livestream

 

Highlights

 

Highlights

 

Hands On Review

 
1 0 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice