Rusi žele satelitima ispisivati reklame po nebu

poruka: 19
|
čitano: 5.222
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rusi žele satelitima ispisivati reklame po nebu".
14 godina
offline
Rusi žele satelitima ispisivati reklame po nebu

Odvratno 

Moj PC  
33 1 hvala 0
14 godina
offline
Rusi žele satelitima ispisivati reklame po nebu

Gdje ovaj svijet ide, vise neces moc ni u nebo pogledat, a da ne vidis reklamu...bolesno.

 
33 1 hvala 0
15 godina
offline
Rusi žele satelitima ispisivati reklame po nebu

dakle, softverskim/sadržajnim smećem nadopunit će postojeće hardversko. kaj ti rusi zbilja hoće rat? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 1 hvala 0
7 godina
offline
Rusi žele satelitima ispisivati reklame po nebu

imamo tehnologije za skoro napravit raj na svitu i da ne bude gladnih nigdi ali ubaci u priću pohlepu i pare i eto reklama za koka kolu na nebu... možda smo i zaslužili da se pobijemo kad smo gamad pokvarena

Moj PC  
18 1 hvala 3
15 godina
offline
Rusi žele satelitima ispisivati reklame po nebu

uBlock Origin Sky Edition

morrisoN
 
41 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Rusi žele satelitima ispisivati reklame po neb
Nisko, niže, HDZ, (pa) marketing.
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 16:41 (Antiseptik).
13 godina
neaktivan
offline
Rusi žele satelitima ispisivati reklame po nebu

Protiv ovoga stvarno treba pokrenuti peticiju prije nego što se uopšte pokuša lansirati.

Pa zar ljudima nije dosta reklama na svakom mogućem mediju, gdje su iste odavno odavno preuzele primat u odnosu na sadržaj.

Internet je bukvalno nemoguće koristiti bez nekog od "Ad Bloker-a", jer reklame nisu više dio sadržaja nego su one sadržaj.

Na klasičnom TV-u je na većini kanala bukvalno nemoguće gledati bilo kakav sadržaj, jer reklamni blokovi toliko često i na toliko dugo prekidaju odabrani sadržaj da zaboravite šta ste gledali.

Stvarno nam samo još reklame na nebu fale, zašto nebi jednostavno ugradili kontroler negdje u tijelo i leću na kojoj će se prikazivati reklame u jedno oko pa da ih neprestano moramo gledati, a pri tom jedno oko imamo za sadržaj, bilo bi jedostavnije, učinkovitije (prikazuju vam reklamu dok god ne kupite proizvod, kada kupite imate oba oka na jedan dan, pa iznova), a i energetski manje zahtjevno...

 
10 1 hvala 2
13 godina
offline
Rusi žele satelitima ispisivati reklame po nebu

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Rusi žele satelitima ispisivati reklame po nebu

nadam se da netko već smišlja kako ih onesposobiti/uništiti/onemogućiti reklamu, možda neki laseri?

Moj PC  
3 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Rusi žele satelitima ispisivati reklame po neb
Antiseptik kaže...
Nisko, niže, HDZ, (pa) marketing.

 Ajde se ostavi politike, kao da je nema dovoljno u svim vijestima, raspravama i diskusijama

 

 

Ontopic, iduća vijest, "Ruski startup, AdShooter, želi malim projektilima rušiti reklamne satelite iz orbite" 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 19:15 (JozoBozo121).
15 godina
offline
Re: Rusi žele satelitima ispisivati reklame po neb
morrisoN kaže...

uBlock Origin Sky Edition

Taman sam otvorio komentare da pogledam da napišem nešto o uBlock Originu, ali ti me preduhitri.

 

Svaka čast 

11 godina
offline
Re: Rusi žele satelitima ispisivati reklame po neb
Odvratno nešto. Iako se nadam da neće proći zbog zakona o onećišćenju umjetnim svjetlom.
 
5 1 hvala 0
16 godina
online
Rusi žele satelitima ispisivati reklame po nebu

Ne bojte se, platit će svi materini Zemlji za oglašavanje na njenom mediju.

 

Cijena: sitnica, 6.666.666.666 života.

Svemir.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2019 11:19 (PaleRider).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Rusi žele satelitima ispisivati reklame po neb
Hladnoratovski vic:
Gospodine predsjedniče sovjeti pituravaju misec u crveno... pošaljite naše astronaute da napišu coca cola:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rusi žele satelitima ispisivati reklame po nebu

Sedam tisuća tona svemirskog smeća nije dovoljno, treba još malo onečistiti orbitu. 

 

http://www.fpz.unizg.hr/prom/?p=10687

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Rusi žele satelitima ispisivati reklame po neb
Boky Milanovic kaže...

Protiv ovoga stvarno treba pokrenuti peticiju prije nego što se uopšte pokuša lansirati.

Bojkot svih kompanija koje se na taj način reklamiraju bi bio efikasniji - em bi kompanije pazile kako se oglašavaju, em bi sljedeći pametnjaković uzeo u obzir rizik propale investicije, em bi oni koji bi ovo financirali naučili skupu lekciju.

 

Inače mi se već dulje vrijeme mota po glavi da bi bilo dobro pokrenuti kampanju za odgovorni marketing, pri čemu bi kupci bojkotom kažnjavali kompanije koje marketingom krše neka načela:

- ostavljanje letaka po automobilima (većina iz završi uz cestu, a ako pade kiša, problem je očistiti)

- plakatiranje javnih površina (gadno vidjeti)

- iskorištavanje djece u svrhu marketinga (i ne samo marketinga)

- TV reklame znatno glasnije od ostatka programa

- itd

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2019 14:33 (MrBlc).
5 godina
neaktivan
offline
Rusi žele satelitima ispisivati reklame po nebu

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Rusi žele satelitima ispisivati reklame po nebu

Dabog da im Ameri lupili AdBlocker onda! 

John Rambo
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Rusi žele satelitima ispisivati reklame po nebu

Fraza "Bože daj mi znak" dobiva novo značenje s ovim 

404 Greške a nema ih nigdje
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice