Od sada više megabajta, SMS-ova i minuta u Simpa G

poruka: 13
|
čitano: 5.337
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Od sada više megabajta, SMS-ova i minuta u Simpa G".
12 godina
offline
Od sada više megabajta, SMS-ova i minuta u Simpa G

Koje smiješne tarife pa ne mogu vjerovati kako nas pljačkaju. 34 kune za 400mb i 300 minuta i bezveze 200 poruka. Sjetite se Tele2 tarife za 35, 40kn prije nekoliko godina - 3, 4 GB i 1000 minuta.. a sad...

 
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Od sada više megabajta, SMS-ova i minuta u Simpa G

Več par godina sam na bonbonu, i tada su bili najbolji za tu cijenu, pogotovi za internet, al danas kao digli mb za malo, al cijenu usluge za skoro duplo. Mislim ono kada kradu treba ovcu ošišati a ne i kožu joj oderati

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Od sada više megabajta, SMS-ova i minuta u Simpa G

Točno se po cijenama vidi da se operateri međusobno dogovaraju, kad jedan diže - dižu svi, nikakve tu konkurencije nema.

I koji k. više guraju toliko sms poruka u tarife? Baš će netko u današnje vrijeme poslati 1000 sms mjesečno pored vibera, whatsappa i sl...

Dobro da nisu pribrojali i slanje telefaxa mobitelom i digli cijenu još 20 kn.

 
18 0 hvala 0
13 godina
offline
Od sada više megabajta, SMS-ova i minuta u Simpa G

U Tele2 se može uzeti samo 2 GB interneta za 35 kuna. Ja uzimam to i pošto još imam promociju 1 GB, imam sve skupa 3 GB interneta što je meni dosta za surfanje preko mobitela. Ako redovito nadoplaćujem račun, preko BONus ekipe dobivam ili dodatne kune ili MB; tako da onda imam još više.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.4.2019 20:14 (Marko :D).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Od sada više megabajta, SMS-ova i minuta u Sim
ivan262 kaže...

Več par godina sam na bonbonu, i tada su bili najbolji za tu cijenu, pogotovi za internet, al danas kao digli mb za malo, al cijenu usluge za skoro duplo. Mislim ono kada kradu treba ovcu ošišati a ne i kožu joj oderati

 Bio sam na bonbonu cijelo vrijeme, ali ovo je kap koja je prelila čašu. Bezobrazluk čisti. Još sam znao ostajati bez signala.

 

Prenio sam broj u A1. Za 50 kn dobiješ 2GB, 500 jedinica, bez uspostave poziva. Još ako kupiš bon preko webshopa, dobiješ 20% više kuna i dodatne MB.

 

A u bonbonu bi samo 350 minuta plaćao 35 kn.

 

Pametnom dosta. 

 

Simpa je smiješna isto.

44 kn za 800 MB, 500 minuta i 400 SMS-ova

+14 kn da nema uspostave poziva.

 

Tko je tu lud? Koja je godina ono?

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.4.2019 20:25 (rebelsy).
9 godina
offline
Re: Od sada više megabajta, SMS-ova i minuta u Sim
Ja vec dugo koristim 4GB i 1000 min poziva za 40kn od tele 2. Kunu dvije potrosim na neki hitni sms ali uglavnom viber. Meni najbolja tarifa koja postoji.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Od sada više megabajta, SMS-ova i minuta u Simpa G

Najbolja tarifa na bonove je bila ona koju je A1 jedno vrijeme nudio za prijelaz s drugih mreža. 8GB, 1000 min/sms, bez uspostave - 75 kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Od sada više megabajta, SMS-ova i minuta u Simpa G

Smeće i lopovske tarife za koje se vidi da ih međusobno operateri dogovaraju, 44KN za 800MB...mrš, probajte to u njemačkoj prodavati, samo mi nije jasno zašto ih Hakom ne uzme na red i odere im kazne zbog ovog zločinačkog udruživanja....

 
7 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Od sada više megabajta, SMS-ova i minuta u Sim
Gestapo kaže...

Smeće i lopovske tarife za koje se vidi da ih međusobno operateri dogovaraju, 44KN za 800MB...mrš, probajte to u njemačkoj prodavati, samo mi nije jasno zašto ih Hakom ne uzme na red i odere im kazne zbog ovog zločinačkog udruživanja....

 Ti kao da zivis u drzavi u kojoj vlada pravo i institucije koje rade svoj posao 

 

Inace, daj mi nadji adekvatnu mobilnu uslugu za 6 eura u Njemackoj, sumnjam da postoji.

15 godina
offline
Re: Od sada više megabajta, SMS-ova i minuta u Sim
Ja u njemackoj ovih dana uzeo jos jedan winsim od 4Gb, flat sms i mobile mreze za 8 Eur. Nadje se samo se mora malo pogledati. Evo imas ovdje info, ja uzeo na sebe za kcerku of frenda dok je bila akcija +1Gb na 3Gb tarifi https://www.winsim.de
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
16 godina
online
Re: Od sada više megabajta, SMS-ova i minuta u Sim
Patrick_cro kaže...
Ja u njemackoj ovih dana uzeo jos jedan winsim od 4Gb, flat sms i mobile mreze za 8 Eur. Nadje se samo se mora malo pogledati. Evo imas ovdje info, ja uzeo na sebe za kcerku of frenda dok je bila akcija +1Gb na 3Gb tarifi https://www.winsim.de

 8€ je 33% veća cijena od 6€. Vidiš da neki paze na svaku kunu.

15 godina
offline
Re: Od sada više megabajta, SMS-ova i minuta u Sim
Preneses broj i dobis 10eur popusta I Eto te oeibliz o na toj cijeni, imas I za 7eur ali samo 1gb pa je po meni neisplativo pored over tarife.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
6 godina
offline
Re: Od sada više megabajta, SMS-ova i minuta u Sim
nisam jedini koji je primijetio ovo muljanje od strane bonbona:)....zato od sljedećeg mjeseca sam tomato korisnik...
bonbon 20kn za 100 minuta razgovora....tomato 30kn za 700 jedinica

bye bye 🍬...hello 🍅
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice