Samsung Galaxy S9 najavljuju tri kratka videa

poruka: 10
|
čitano: 3.359
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy S9 najavljuju tri kratka videa".
16 godina
offline
Samsung Galaxy S9 najavljuju tri kratka videa

nadam se da bude najveca novost odbacivanje zakrivljenih rubova

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
2 6 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S9 najavljuju tri kratka videa

Dobro je ovo nadmetanje proizvođača telefona što možemo slobodno da zaključimo da su telefoni najbrzorazvijajući hardver, za razliku od onih TV kartica koje su zapele u prošlom stoljeću.

Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 najavljuju tri kratka videa
Mora da je editirano sve u 16. Čekamo real life bez uljepšavanja
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 najavljuju tri kratka videa
nixass kaže...

nadam se da bude najveca novost odbacivanje zakrivljenih rubova

 >novosti

>android flagship mobiteli

 

pick one

aka carrycopter
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 najavljuju tri kratka videa
Dead kaže...
Envy kaže...

Dobro je ovo nadmetanje proizvođača telefona što možemo slobodno da zaključimo da su telefoni najbrzorazvijajući hardver, za razliku od onih TV kartica koje su zapele u prošlom stoljeću.

E da nije baterija.

Pa da postoji baterija veličine kutija za patike, koja će uslijed nestanka napajanja za jednu četvrt, poslužiti kao HEP-ov UPS - proizvođači bi ju i napravili.

 

Ova kuknjava oko baterija mi laganini ide na nerve.

Što se može razvijati razvija se (Sony 4k ekran na 1") itd itd. a što ne može - ne može.

Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 najavljuju tri kratka videa
Envy kaže...
Dead kaže...
Envy kaže...

Dobro je ovo nadmetanje proizvođača telefona što možemo slobodno da zaključimo da su telefoni najbrzorazvijajući hardver, za razliku od onih TV kartica koje su zapele u prošlom stoljeću.

E da nije baterija.

Pa da postoji baterija veličine kutija za patike, koja će uslijed nestanka napajanja za jednu četvrt, poslužiti kao HEP-ov UPS - proizvođači bi ju i napravili.

 

Ova kuknjava oko baterija mi laganini ide na nerve.

Što se može razvijati razvija se (Sony 4k ekran na 1") itd itd. a što ne može - ne može.

 A i ono da "dumb" mobiteli traju duže nego "smart", ne, ne traju duže, da koristiš dumbphone kao i smartphone - baterija bi mu se potrošila isto tako brzo.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 najavljuju tri kratka videa
Envy kaže...

Pa da postoji baterija veličine kutija za patike, koja će uslijed nestanka napajanja za jednu četvrt, poslužiti kao HEP-ov UPS - proizvođači bi ju i napravili.

 

Ova kuknjava oko baterija mi laganini ide na nerve.

Što se može razvijati razvija se (Sony 4k ekran na 1") itd itd. a što ne može - ne može.

XIAOMI ima bateriju 4000-4500 mAh već par godina u mobitelima veličine samsunga S8 i S8+, a Samsung, LG, Apple i ostali se drže na jedva nekakvih 3000mAh, ajd ovaj S8+ ima 3500mAh, ali recimo MI7 će navodno imati 4500mAh. Radije bih 1-2mm deblji telefon, koji se usput neće savijati zato jer je pretanak, i veću bateriju nego 1-2mm tanji telefon što se realno ni ne primjeti, pogotovo jer svi drže telefone u maskama koje ih ionako 'podebljaju'.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2018 16:28 (lllnuclearlll).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 najavljuju tri kratka videa

I što je pisac htio reći sa ova 3 video isječka?? Ako su htjeli pokazati kvalitetu kamere onda ok (sarkazam).

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 najavljuju tri kratka videa
Envy kaže...
Dead kaže...
Envy kaže...

Dobro je ovo nadmetanje proizvođača telefona što možemo slobodno da zaključimo da su telefoni najbrzorazvijajući hardver, za razliku od onih TV kartica koje su zapele u prošlom stoljeću.

E da nije baterija.

Ova kuknjava oko baterija mi laganini ide na nerve.

Što se može razvijati razvija se (Sony 4k ekran na 1") itd itd. a što ne može - ne može.

 A to šta se razvija troši bateriju.

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 najavljuju tri kratka videa
Pišete o bateriji, ali nije isto jel to Samsung baterija ili neka no name, također ui i software je kudikamo ispoliraniji za raf te troši bateriju manje nego neki kineski pandan (imam kineske mobitele i to brandirane). Nadalje ne razvija se tehnologija u mobitelima toliko brzo, već su proizvođači pametni, malo ispoliraju mobitel i za par mjeseci eto novi flagship, a koji je od starog bolji za 2%.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice